Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Belçika
Reserve Pro League •
17.04.2026 — 21:00
RWDM U21
Elo: 1510λ (Beklenen Gol): 3.01
4 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
RFC de Liege U21
Elo: 1443λ (Beklenen Gol): 0.91
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
RWDM U21 - RFC de Liege U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.01, Dep: 0.91 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre RWDM U21 %78.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %74.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%65.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
RWDM U21 xG
3.11
Dengeli
RFC de Liege U21 xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%78.8
X (Beraberlik)
%13.4
2 (Deplasman)
%7.8
Çifte Şans 1X: %92.2
Çifte Şans X2: %21.2
Çifte Şans 12: %86.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.4
0.5 Alt: %2.6
1.5 Üst: %90.6
1.5 Alt: %9.4
2.5 Üst: %74.9
2.5 Alt: %25.1
3.5 Üst: %55.0
3.5 Alt: %45.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.3
KG Yok
%42.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-0
%9.0
2-0
%9.0
3-1
%8.2
2-1
%8.2
4-0
%6.8
4-1
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %59.6
İY X: %29.9
İY 2: %10.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.0
İY 0.5 Alt: %18.1
İY 1.5 Üst: %52.8
İY 1.5 Alt: %47.2
İY 2.5 Üst: %25.1
İY 2.5 Alt: %74.9
İY 3.5 Üst: %9.2
İY 3.5 Alt: %90.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8.14
+
Dep
3.69
=
Toplam
11.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %83.3
8.5 Alt: %16.7
9.5 Üst: %74.2
9.5 Alt: %25.8
10.5 Üst: %63.4
10.5 Alt: %36.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.44 Korner (Ev: 3.74, Dep: 1.7)
İY 4.5 Üst: %63.3
İY 4.5 Alt: %36.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %87.8 |
Eşit: %5.1 |
Dep: %7.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.1
Ev: 22.4 • Dep: 8.7
İsabetli Şut
11
Ev: 8 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.4
21.5 Alt: %3.6
23.5 Şut Üst: %91.9
23.5 Alt: %8.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.4
7.5 Alt: %14.6
8.5 İsabetli Üst: %76.5
8.5 Alt: %23.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRWDM U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
RFC de Liege U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
RWDM U21 (-1.75)
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
RFC de Liege U21 (+1.75)
@2.05
%48.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.04
%49.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.76 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| -1.25 | @1.58 | %63.1 | %0.0 | @2.71 | %36.9 |
| -1.00 | @1.41 | %71.1 | %20.2 | @3.46 | %28.9 |
| -0.75 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.89 | %25.7 |
| -0.50 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.33 | %23.1 |
| -0.25 | @1.21 | %83.0 | %0.0 | @5.87 | %17.0 |
| 0.0 | @1.11 | %90.0 | %14.6 | @10.04 | %10.0 |
| +0.25 | @1.10 | %90.8 | %0.0 | @10.89 | %9.2 |
| +0.50 | @1.09 | %91.5 | %0.0 | @11.75 | %8.5 |
| +0.75 | @1.06 | %94.2 | %0.0 | @17.33 | %5.8 |
| +1.00 | @1.03 | %97.1 | %5.8 | @34.97 | %2.9 |
| +1.25 | @1.03 | %97.2 | %0.0 | @36.05 | %2.8 |
| +1.50 | @1.03 | %97.3 | %0.0 | @37.13 | %2.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.13 | %88.9 | %0.0 | @8.97 | %11.2 |
| +2.00 | @1.14 | %87.7 | %17.1 | @8.13 | %12.3 |
| +2.25 | @1.26 | %79.5 | %0.0 | @4.88 | %20.5 |
| +2.50 | @1.38 | %72.7 | %0.0 | @3.67 | %27.3 |
| +2.75 | @1.44 | %69.4 | %0.0 | @3.27 | %30.6 |
| +3.00 | @1.54 | %65.1 | %21.8 | @2.87 | %34.9 |
| +3.25 | @1.75 | %57.2 | %0.0 | @2.34 | %42.8 |
| +3.50 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.6% | 1.5% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 6.1% | 6.4% | 2.7% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.8% | 8.9% | 4.1% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 9.8% | 9.0% | 4.1% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 7.4% | 6.8% | 3.1% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 4.4% | 4.1% | 1.9% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
RWDM U21 — Son 5 Maç
G
vs Sporting Charleroi II (D)
1 - 4
M
vs Lommel U21 (D)
5 - 1
G
vs K. Beerschot V.A. Reserve U21 (E)
2 - 1
RFC de Liege U21 — Son 5 Maç
M
vs Lierse K. U21 (E)
0 - 2
M
vs Patro Eisden U21 (D)
5 - 0
M
vs Westerlo U21 (D)
3 - 0
M
vs Lommel U21 (E)
1 - 4
G
vs Westerlo U21 (D)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.