Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Croatia
Third NL - Jug •
25.04.2026 — 18:00
Val Kaštel Stari
Elo: 1472λ (Beklenen Gol): 2.10
3 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Sibenik
Elo: 1436λ (Beklenen Gol): 1.13
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Val Kaštel Stari - Sibenik mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.10, Dep: 1.13 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Val Kaštel Stari %58.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %92.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%54.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Val Kaštel Stari xG
2.35
Dengeli
Sibenik xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%58.9
X (Beraberlik)
%22.0
2 (Deplasman)
%19.1
Çifte Şans 1X: %80.9
Çifte Şans X2: %41.1
Çifte Şans 12: %78.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.3
0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %84.1
1.5 Alt: %16.0
2.5 Üst: %62.8
2.5 Alt: %37.2
3.5 Üst: %40.6
3.5 Alt: %59.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.2
KG Yok
%39.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.1
2-1
%9.9
2-0
%8.7
1-0
%7.6
3-1
%6.9
3-0
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %43.8
İY X: %37.8
İY 2: %18.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.8
İY 0.5 Alt: %24.2
İY 1.5 Üst: %43.4
İY 1.5 Alt: %56.6
İY 2.5 Üst: %17.8
İY 2.5 Alt: %82.2
İY 3.5 Üst: %5.7
İY 3.5 Alt: %94.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.31
+
Dep
4.16
=
Toplam
10.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.8
8.5 Alt: %28.2
9.5 Üst: %60.0
9.5 Alt: %40.1
10.5 Üst: %47.6
10.5 Alt: %52.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.82 Korner (Ev: 2.9, Dep: 1.91)
İY 4.5 Üst: %52.7
İY 4.5 Alt: %47.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %69.5 |
Eşit: %10.1 |
Dep: %20.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27
Ev: 16.9 • Dep: 10.1
İsabetli Şut
9.5
Ev: 6 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.5
21.5 Alt: %14.5
23.5 Şut Üst: %74.2
23.5 Alt: %25.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.7
7.5 Alt: %27.3
8.5 İsabetli Üst: %60.3
8.5 Alt: %39.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVal Kaštel Stari
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sibenik
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Val Kaštel Stari (-0.75)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sibenik (+0.75)
@2.12
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@2.03
%49.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.82 | %35.4 | %0.0 | @1.55 | %64.6 |
| -1.25 | @2.50 | %39.9 | %0.0 | @1.66 | %60.1 |
| -1.00 | @2.18 | %45.8 | %22.7 | @1.84 | %54.2 |
| -0.75 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %0.0 | @2.12 | %47.3 |
| -0.50 | @1.72 | %58.1 | %0.0 | @2.39 | %41.9 |
| -0.25 | @1.53 | %65.5 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| 0.0 | @1.33 | %75.0 | %22.5 | @3.99 | %25.1 |
| +0.25 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.57 | %21.9 |
| +0.50 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.15 | %19.4 |
| +0.75 | @1.17 | %85.7 | %0.0 | @6.99 | %14.3 |
| +1.00 | @1.09 | %91.5 | %11.9 | @11.73 | %8.5 |
| +1.25 | @1.09 | %92.0 | %0.0 | @12.52 | %8.0 |
| +1.50 | @1.08 | %92.5 | %0.0 | @13.31 | %7.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.22 | %81.7 | %0.0 | @5.47 | %18.3 |
| +2.00 | @1.26 | %79.2 | %21.8 | @4.80 | %20.8 |
| +2.25 | @1.44 | %69.5 | %0.0 | @3.28 | %30.5 |
| +2.50 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.1 |
| +2.75 | @1.75 | %57.1 | %0.0 | @2.33 | %42.9 |
| +3.00 Ana Hat | @1.97 | %50.8 | %22.7 | @2.03 | %49.2 |
| +3.25 | @2.26 | %44.3 | %0.0 | @1.79 | %55.7 |
| +3.50 | @2.55 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.7% | 3.8% | 2.6% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.7% | 10.3% | 5.4% | 2.1% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.9% | 10.1% | 5.7% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.2% | 7.1% | 4.0% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.3% | 3.7% | 2.1% | 0.8% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.4% | 1.6% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Val Kaštel Stari — Son 5 Maç
B
vs Jadran KS (D)
1 - 1
M
vs GOŠK Kaštel Gomilica (E)
1 - 2
M
vs Hrvatski vitez (D)
5 - 2
M
vs Sloga Mravince (E)
1 - 2
Sibenik — Son 5 Maç
M
vs HNK Zadar (E)
0 - 4
M
vs Omiš (D)
3 - 0
M
vs Primorac Biograd (E)
1 - 2
M
vs Neretvanac Opuzen (D)
5 - 0
G
vs Hrvatski vitez (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.