Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group H •
08.03.2026 — 17:00
Montpellier II
Elo: 1463λ (Beklenen Gol): 1.97
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Cannet Rocheville
Elo: 1472λ (Beklenen Gol): 1.19
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Montpellier II - Cannet Rocheville mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.97, Dep: 1.19 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Montpellier II %54.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Montpellier II xG
2.31
Dengeli
Cannet Rocheville xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%54.6
X (Beraberlik)
%23.3
2 (Deplasman)
%22.1
Çifte Şans 1X: %77.9
Çifte Şans X2: %45.4
Çifte Şans 12: %76.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.9
0.5 Alt: %5.1
1.5 Üst: %83.1
1.5 Alt: %16.9
2.5 Üst: %61.2
2.5 Alt: %38.8
3.5 Üst: %38.9
3.5 Alt: %61.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.7
KG Yok
%39.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.7
2-1
%9.8
2-0
%8.2
1-0
%7.6
3-1
%6.4
1-2
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.9
İY X: %38.8
İY 2: %20.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.0
İY 0.5 Alt: %25.0
İY 1.5 Üst: %42.3
İY 1.5 Alt: %57.7
İY 2.5 Üst: %17.0
İY 2.5 Alt: %83.0
İY 3.5 Üst: %5.4
İY 3.5 Alt: %94.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.04
+
Dep
4.29
=
Toplam
10.33
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.3
8.5 Alt: %29.7
9.5 Üst: %58.2
9.5 Alt: %41.8
10.5 Üst: %45.8
10.5 Alt: %54.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.75 Korner (Ev: 2.78, Dep: 1.97)
İY 4.5 Üst: %51.5
İY 4.5 Alt: %48.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %65.1 |
Eşit: %10.9 |
Dep: %24.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.5
Ev: 16 • Dep: 10.5
İsabetli Şut
9.3
Ev: 5.7 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %83.5
21.5 Alt: %16.5
23.5 Şut Üst: %71.3
23.5 Alt: %28.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.9
7.5 Alt: %29.1
8.5 İsabetli Üst: %58.2
8.5 Alt: %41.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMontpellier II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cannet Rocheville
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Montpellier II (-0.75)
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cannet Rocheville (+0.75)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.17 | %31.6 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| -1.25 | @2.81 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| -1.00 | @2.46 | %40.7 | %22.4 | @1.69 | %59.3 |
| -0.75 Ana Hat | @2.08 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.8 |
| -0.50 | @1.85 | %54.0 | %0.0 | @2.17 | %46.0 |
| -0.25 | @1.63 | %61.2 | %0.0 | @2.58 | %38.8 |
| 0.0 | @1.41 | %70.7 | %23.7 | @3.42 | %29.3 |
| +0.25 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.95 | %25.3 |
| +0.50 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.48 | %22.3 |
| +0.75 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.95 | %16.8 |
| +1.00 | @1.12 | %89.6 | %13.3 | @9.61 | %10.4 |
| +1.25 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.35 | %9.7 |
| +1.50 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.08 | %9.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.18 | %19.3 |
| +2.00 | @1.28 | %77.9 | %22.3 | @4.53 | %22.1 |
| +2.25 | @1.47 | %68.1 | %0.0 | @3.14 | %31.9 |
| +2.50 | @1.65 | %60.6 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
| +2.75 | @1.80 | %55.5 | %0.0 | @2.25 | %44.5 |
| +3.00 Ana Hat | @2.04 | %49.0 | %22.7 | @1.96 | %51.0 |
| +3.25 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.75 | %57.3 |
| +3.50 | @2.64 | %37.9 | %0.0 | @1.61 | %62.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.1% | 4.4% | 3.1% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.7% | 10.9% | 6.0% | 2.4% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.3% | 10.0% | 5.9% | 2.4% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 5.5% | 6.5% | 3.9% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.7% | 3.2% | 1.9% | 0.8% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.1% | 1.3% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Montpellier II — Son 5 Maç
G
vs Bourgoin-Jallieu (E)
2 - 0
M
vs Gallia Lucciana (D)
3 - 0
M
vs Olympique d'Alès (D)
3 - 1
B
vs Olympique Marseille II (E)
3 - 3
M
vs Fos (D)
3 - 1
Cannet Rocheville — Son 5 Maç
M
vs Olympique Lyonnais II (E)
1 - 2
M
vs Olympique d'Alès (D)
2 - 0
B
vs Olympique d'Alès (E)
1 - 1
M
vs Olympique d'Alès (D)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.