Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 15.03.2026 — 14:30

Preußen Münster U19

Elo: 1544
λ (Beklenen Gol): 1.88
2 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1

SG Unterrath U19

Elo: 1396
λ (Beklenen Gol): 1.78
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Preußen Münster U19 - SG Unterrath U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.88, Dep: 1.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Preußen Münster U19 %40.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %71.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %44.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Preußen Münster U19 xG 2.27
Dengeli
SG Unterrath U19 xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %40.5
X (Beraberlik) %23.0
2 (Deplasman) %36.5

Çifte Şans 1X: %63.5
Çifte Şans X2: %59.5
Çifte Şans 12: %77.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.7 0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.6 1.5 Alt: %11.4
2.5 Üst: %70.6 2.5 Alt: %29.4
3.5 Üst: %49.6 3.5 Alt: %50.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %71.0
KG Yok %29.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%9.3
2-1
%8.1
1-2
%7.7
2-2
%7.2
3-1
%5.1
2-0
%4.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.9 İY X: %36.8 İY 2: %30.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.6 İY 0.5 Alt: %20.4
İY 1.5 Üst: %49.7 İY 1.5 Alt: %50.3
İY 2.5 Üst: %22.5 İY 2.5 Alt: %77.5
İY 3.5 Üst: %8.2 İY 3.5 Alt: %91.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.86
+
Dep 5.54
=
Toplam 11.39
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.1 8.5 Alt: %19.9
9.5 Üst: %70.1 9.5 Alt: %29.9
10.5 Üst: %58.6 10.5 Alt: %41.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.24 Korner (Ev: 2.69, Dep: 2.55)
İY 4.5 Üst: %60.1 İY 4.5 Alt: %39.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %47.8 | Eşit: %11.9 | Dep: %40.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.5
Ev: 15.5 • Dep: 14
İsabetli Şut 10.3
Ev: 5.5 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.6 21.5 Alt: %6.4
23.5 Şut Üst: %86.8 23.5 Alt: %13.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.7 7.5 Alt: %19.3
8.5 İsabetli Üst: %70.2 8.5 Alt: %29.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Preußen Münster U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SG Unterrath U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Preußen Münster U19 (0.0)
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %23.6
SG Unterrath U19 (+0.00)
@2.11
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.06
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.66 %21.5 %0.0 @1.27 %78.6
-1.25 @4.23 %23.7 %0.0 @1.31 %76.3
-1.00 @3.79 %26.4 %18.7 @1.36 %73.6
-0.75 @2.94 %34.0 %0.0 @1.51 %66.0
-0.50 @2.49 %40.1 %0.0 @1.67 %59.9
-0.25 @2.20 %45.5 %0.0 @1.83 %54.5
0.0 Ana Hat @1.90 %52.5 %23.6 @2.11 %47.5
+0.25 @1.70 %58.8 %0.0 @2.43 %41.2
+0.50 @1.57 %63.7 %0.0 @2.75 %36.3
+0.75 @1.43 %69.9 %0.0 @3.32 %30.1
+1.00 @1.29 %77.4 %17.7 @4.42 %22.6
+1.25 @1.26 %79.6 %0.0 @4.89 %20.5
+1.50 @1.23 %81.4 %0.0 @5.36 %18.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.15 %87.1 %0.0 @7.78 %12.9
+2.00 @1.17 %85.7 %18.4 @6.99 %14.3
+2.25 @1.30 %77.0 %0.0 @4.36 %23.0
+2.50 @1.43 %70.0 %0.0 @3.33 %30.0
+2.75 @1.51 %66.4 %0.0 @2.97 %33.7
+3.00 @1.62 %61.7 %21.5 @2.61 %38.3
+3.25 @1.84 %54.3 %0.0 @2.19 %45.7
+3.50 Ana Hat @2.06 %48.4 %0.0 @1.94 %51.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.3% 4.0% 4.2% 2.5% 1.1% 0.4%
1 Gol 4.3% 9.5% 7.8% 4.6% 2.1% 0.7%
2 Gol 4.7% 8.3% 7.4% 4.4% 1.9% 0.7%
3 Gol 2.9% 5.2% 4.6% 2.7% 1.2% 0.4%
4 Gol 1.4% 2.4% 2.2% 1.3% 0.6% 0.2%
5 Gol 0.5% 0.9% 0.8% 0.5% 0.2% 0.1%
Preußen Münster U19 — Son 5 Maç
G vs Meppen U19 (D)
2 - 3
G vs Meppen U19 (D)
1 - 3
M vs Meppen U19 (E)
2 - 4
B vs Meppen U19 (D)
2 - 2
G vs Meppen U19 (E)
3 - 1
SG Unterrath U19 — Son 5 Maç
B vs Hombrucher SV U19 (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.