Maç Listesine Dön
South-Africa Super League Women • 13.03.2026 — 22:00

Genk W

Elo: 1510
λ (Beklenen Gol): 1.79
4 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Westerlo W

Elo: 1399
λ (Beklenen Gol): 1.61
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Genk W - Westerlo W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.79, Dep: 1.61 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Genk W %41.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Genk W xG 2.00
Dengeli
Westerlo W xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %41.6
X (Beraberlik) %24.0
2 (Deplasman) %34.4

Çifte Şans 1X: %65.6
Çifte Şans X2: %58.4
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.9 0.5 Alt: %4.1
1.5 Üst: %86.0 1.5 Alt: %14.0
2.5 Üst: %66.0 2.5 Alt: %34.0
3.5 Üst: %44.1 3.5 Alt: %55.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %67.3
KG Yok %32.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.4
2-1
%8.6
1-2
%7.8
2-2
%6.9
2-0
%5.3
1-0
%5.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.1 İY X: %38.3 İY 2: %28.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.3 İY 0.5 Alt: %22.7
İY 1.5 Üst: %46.0 İY 1.5 Alt: %54.0
İY 2.5 Üst: %19.7 İY 2.5 Alt: %80.4
İY 3.5 Üst: %6.7 İY 3.5 Alt: %93.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.68
+
Dep 5.18
=
Toplam 10.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.5 8.5 Alt: %24.5
9.5 Üst: %64.4 9.5 Alt: %35.6
10.5 Üst: %52.3 10.5 Alt: %47.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.99 Korner (Ev: 2.61, Dep: 2.38)
İY 4.5 Üst: %55.9 İY 4.5 Alt: %44.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %49.8 | Eşit: %12.1 | Dep: %38.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 28
Ev: 14.9 • Dep: 13
İsabetli Şut 9.8
Ev: 5.3 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.3 21.5 Alt: %10.7
23.5 Şut Üst: %79.8 23.5 Alt: %20.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.9 7.5 Alt: %24.1
8.5 İsabetli Üst: %64.1 8.5 Alt: %35.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Genk W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Westerlo W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Genk W (-0.25)
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Westerlo W (+0.25)
@1.89
%53.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.94
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.57 %21.9 %0.0 @1.28 %78.1
-1.25 @4.13 %24.2 %0.0 @1.32 %75.8
-1.00 @3.68 %27.2 %19.4 @1.37 %72.9
-0.75 @2.86 %35.0 %0.0 @1.54 %65.0
-0.50 @2.42 %41.3 %0.0 @1.70 %58.7
-0.25 Ana Hat @2.13 %47.0 %0.0 @1.89 %53.0
0.0 @1.83 %54.6 %24.4 @2.20 %45.4
+0.25 @1.64 %60.9 %0.0 @2.56 %39.1
+0.50 @1.52 %65.7 %0.0 @2.92 %34.3
+0.75 @1.39 %72.0 %0.0 @3.57 %28.0
+1.00 @1.26 %79.6 %17.5 @4.90 %20.4
+1.25 @1.23 %81.6 %0.0 @5.42 %18.5
+1.50 @1.20 %83.2 %0.0 @5.94 %16.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.19 %84.2 %0.0 @6.31 %15.8
+2.00 @1.22 %82.1 %20.4 @5.60 %17.9
+2.25 @1.37 %72.8 %0.0 @3.68 %27.2
+2.50 @1.53 %65.4 %0.0 @2.89 %34.6
+2.75 @1.64 %61.1 %0.0 @2.57 %38.9
+3.00 @1.80 %55.5 %22.2 @2.25 %44.5
+3.25 Ana Hat @2.06 %48.6 %0.0 @1.94 %51.4
+3.50 @2.32 %43.2 %0.0 @1.76 %56.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.1% 4.7% 4.4% 2.4% 1.0% 0.3%
1 Gol 5.3% 10.5% 7.9% 4.2% 1.7% 0.5%
2 Gol 5.4% 8.7% 7.0% 3.8% 1.5% 0.5%
3 Gol 3.2% 5.2% 4.2% 2.3% 0.9% 0.3%
4 Gol 1.4% 2.3% 1.9% 1.0% 0.4% 0.1%
5 Gol 0.5% 0.8% 0.7% 0.4% 0.1% 0.0%
Genk W — Son 5 Maç
M vs Anderlecht W (D)
2 - 1
M vs Anderlecht W (E)
1 - 3
M vs Zulte-Waregem W (D)
1 - 0
M vs Zulte-Waregem W (E)
0 - 3
M vs Anderlecht W (D)
6 - 0
Westerlo W — Son 5 Maç
M vs Zulte-Waregem W (E)
1 - 5
M vs Zulte-Waregem W (E)
0 - 2
M vs Zulte-Waregem W (D)
4 - 1
B vs Zulte-Waregem W (E)
2 - 2
M vs Zulte-Waregem W (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.