Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 28.03.2026 — 20:00

Linas-Montlhery

Elo: 1462
λ (Beklenen Gol): 2.47
0 - 3
Tamamlandı

Versailles II

Elo: 1547
λ (Beklenen Gol): 1.21
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Linas-Montlhery - Versailles II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.47, Dep: 1.21 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Linas-Montlhery %64.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Linas-Montlhery xG 2.71
Dengeli
Versailles II xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %64.4
X (Beraberlik) %19.1
2 (Deplasman) %16.5

Çifte Şans 1X: %83.5
Çifte Şans X2: %35.6
Çifte Şans 12: %80.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.8 0.5 Alt: %3.2
1.5 Üst: %88.7 1.5 Alt: %11.3
2.5 Üst: %71.0 2.5 Alt: %29.0
3.5 Üst: %50.0 3.5 Alt: %50.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %64.7
KG Yok %35.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.3
1-1
%8.1
2-0
%7.7
3-1
%7.7
3-0
%6.4
1-0
%5.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %48.3 İY X: %34.5 İY 2: %17.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.9 İY 0.5 Alt: %20.1
İY 1.5 Üst: %49.8 İY 1.5 Alt: %50.2
İY 2.5 Üst: %22.6 İY 2.5 Alt: %77.4
İY 3.5 Üst: %8.1 İY 3.5 Alt: %91.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.05
+
Dep 4.32
=
Toplam 11.37
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.9 8.5 Alt: %20.1
9.5 Üst: %69.8 9.5 Alt: %30.2
10.5 Üst: %58.3 10.5 Alt: %41.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.23 Korner (Ev: 3.24, Dep: 1.99)
İY 4.5 Üst: %59.9 İY 4.5 Alt: %40.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %74.6 | Eşit: %8.7 | Dep: %16.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.6
Ev: 19.1 • Dep: 10.5
İsabetli Şut 10.4
Ev: 6.8 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.8 21.5 Alt: %6.2
23.5 Şut Üst: %87.3 23.5 Alt: %12.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.4 7.5 Alt: %18.6
8.5 İsabetli Üst: %71.1 8.5 Alt: %28.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Linas-Montlhery
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Versailles II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Linas-Montlhery (-1.00)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %21.9
Versailles II (+1.00)
@2.11
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.92
%52.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.43 %41.2 %0.0 @1.70 %58.8
-1.25 @2.16 %46.2 %0.0 @1.86 %53.8
-1.00 Ana Hat @1.90 %52.7 %21.9 @2.11 %47.3
-0.75 @1.71 %58.5 %0.0 @2.41 %41.5
-0.50 @1.59 %63.0 %0.0 @2.70 %37.0
-0.25 @1.43 %70.0 %0.0 @3.33 %30.0
0.0 @1.27 %78.7 %19.9 @4.70 %21.3
+0.25 @1.23 %81.1 %0.0 @5.28 %18.9
+0.50 @1.21 %83.0 %0.0 @5.86 %17.1
+0.75 @1.14 %87.5 %0.0 @8.00 %12.5
+1.00 @1.08 %92.6 %10.4 @13.46 %7.4
+1.25 @1.08 %93.0 %0.0 @14.24 %7.0
+1.50 @1.07 %93.3 %0.0 @15.02 %6.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.15 %87.0 %0.0 @7.72 %13.0
+2.00 @1.17 %85.6 %18.4 @6.93 %14.4
+2.25 @1.30 %76.9 %0.0 @4.33 %23.1
+2.50 @1.43 %69.8 %0.0 @3.31 %30.2
+2.75 @1.51 %66.1 %0.0 @2.95 %33.9
+3.00 @1.63 %61.3 %21.9 @2.59 %38.7
+3.25 @1.86 %53.8 %0.0 @2.17 %46.2
+3.50 Ana Hat @2.09 %47.9 %0.0 @1.92 %52.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.2% 2.6% 1.9% 0.8% 0.2% 0.1%
1 Gol 5.9% 8.5% 4.8% 1.9% 0.6% 0.1%
2 Gol 8.0% 9.7% 5.9% 2.4% 0.7% 0.2%
3 Gol 6.6% 8.0% 4.8% 1.9% 0.6% 0.1%
4 Gol 4.1% 4.9% 3.0% 1.2% 0.4% 0.1%
5 Gol 2.0% 2.4% 1.5% 0.6% 0.2% 0.0%
Linas-Montlhery — Son 5 Maç
M vs Aubervilliers (D)
1 - 0
G vs Oissel (E)
5 - 1
B vs Trouville Deauville (D)
3 - 3
B vs Bastia II (D)
0 - 0
G vs C' Chartres (D)
0 - 3
Versailles II — Son 5 Maç
G vs Bastia II (E)
3 - 1
G vs Bretigny Foot (D)
0 - 1
G vs Dives-Cabourg (E)
2 - 0
M vs Caen II (D)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.