Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
South-Africa
Super League Women •
01.05.2026 — 21:00
Genk W
Elo: 1510λ (Beklenen Gol): 2.73
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Westerlo W
Elo: 1399λ (Beklenen Gol): 1.47
Model Güven Derecesi:
%82
Genk W - Westerlo W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.73, Dep: 1.47 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Genk W %63.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %78.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%58.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Genk W xG
2.79
Dengeli
Westerlo W xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%63.5
X (Beraberlik)
%18.0
2 (Deplasman)
%18.5
Çifte Şans 1X: %81.5
Çifte Şans X2: %36.5
Çifte Şans 12: %82.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.9
0.5 Alt: %2.1
1.5 Üst: %92.6
1.5 Alt: %7.4
2.5 Üst: %78.9
2.5 Alt: %21.1
3.5 Üst: %60.4
3.5 Alt: %39.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%72.5
KG Yok
%27.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.2
3-1
%7.5
1-1
%6.5
2-2
%6.1
2-0
%5.6
3-2
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %48.5
İY X: %32.3
İY 2: %19.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.8
İY 0.5 Alt: %16.2
İY 1.5 Üst: %56.9
İY 1.5 Alt: %43.1
İY 2.5 Üst: %28.7
İY 2.5 Alt: %71.3
İY 3.5 Üst: %11.6
İY 3.5 Alt: %88.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.57
+
Dep
4.89
=
Toplam
12.46
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %87.3
8.5 Alt: %12.7
9.5 Üst: %79.5
9.5 Alt: %20.5
10.5 Üst: %69.9
10.5 Alt: %30.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.73 Korner (Ev: 3.48, Dep: 2.25)
İY 4.5 Üst: %67.7
İY 4.5 Alt: %32.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %73.2 |
Eşit: %8.7 |
Dep: %18.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.8
Ev: 20.7 • Dep: 12.2
İsabetli Şut
11.5
Ev: 7.4 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.1
21.5 Alt: %1.9
23.5 Şut Üst: %95.4
23.5 Alt: %4.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.8
7.5 Alt: %11.2
8.5 İsabetli Üst: %81.1
8.5 Alt: %18.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGenk W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Westerlo W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Genk W (-1.00)
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %20.9
Westerlo W (+1.00)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.12
%47.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.46 | %40.7 | %0.0 | @1.69 | %59.3 |
| -1.25 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| -1.00 Ana Hat | @1.95 | %51.4 | %20.9 | @2.06 | %48.6 |
| -0.75 | @1.75 | %57.1 | %0.0 | @2.33 | %43.0 |
| -0.50 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.60 | %38.5 |
| -0.25 | @1.47 | %68.1 | %0.0 | @3.13 | %31.9 |
| 0.0 | @1.31 | %76.1 | %19.2 | @4.19 | %23.9 |
| +0.25 | @1.27 | %78.7 | %0.0 | @4.68 | %21.4 |
| +0.50 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.18 | %19.3 |
| +0.75 | @1.17 | %85.4 | %0.0 | @6.86 | %14.6 |
| +1.00 | @1.10 | %90.7 | %11.1 | @10.78 | %9.3 |
| +1.25 | @1.10 | %91.3 | %0.0 | @11.45 | %8.7 |
| +1.50 | @1.09 | %91.8 | %0.0 | @12.12 | %8.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.83 | %8.5 |
| +2.00 | @1.10 | %90.8 | %14.6 | @10.90 | %9.2 |
| +2.25 | @1.20 | %83.7 | %0.0 | @6.13 | %16.3 |
| +2.50 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.46 | %22.4 |
| +2.75 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.02 | %24.9 |
| +3.00 | @1.39 | %72.1 | %19.8 | @3.58 | %28.0 |
| +3.25 | @1.56 | %64.2 | %0.0 | @2.79 | %35.9 |
| +3.50 | @1.73 | %57.8 | %0.0 | @2.37 | %42.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.1% | 1.9% | 1.7% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 3.9% | 6.9% | 4.7% | 2.3% | 0.9% | 0.3% |
| 2 Gol | 5.9% | 8.8% | 6.5% | 3.2% | 1.2% | 0.3% |
| 3 Gol | 5.4% | 8.0% | 5.9% | 2.9% | 1.1% | 0.3% |
| 4 Gol | 3.7% | 5.4% | 4.0% | 2.0% | 0.7% | 0.2% |
| 5 Gol | 2.0% | 3.0% | 2.2% | 1.1% | 0.4% | 0.1% |
Genk W — Son 5 Maç
B
vs Zulte-Waregem W (D)
3 - 3
G
vs Westerlo W (E)
4 - 2
M
vs Anderlecht W (D)
2 - 1
M
vs Anderlecht W (E)
1 - 3
M
vs Zulte-Waregem W (D)
1 - 0
Westerlo W — Son 5 Maç
G
vs Zulte-Waregem W (E)
2 - 1
M
vs Gent W (D)
1 - 0
M
vs Gent W (E)
1 - 3
M
vs OH Leuven W (D)
2 - 0
M
vs Genk W (D)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.03.2026 | Super League Women | Genk W | 4 - 2 | Westerlo W |