Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Rwanda
National Soccer League •
05.04.2026 — 19:30
APR
Elo: 1574λ (Beklenen Gol): 1.88
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Muhanga
Elo: 1410λ (Beklenen Gol): 0.50
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
APR - Muhanga mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.88, Dep: 0.50 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre APR %69.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %34.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%64.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
APR xG
2.27
Dengeli
Muhanga xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%69.9
X (Beraberlik)
%21.6
2 (Deplasman)
%8.5
Çifte Şans 1X: %91.5
Çifte Şans X2: %30.1
Çifte Şans 12: %78.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.9
0.5 Alt: %10.1
1.5 Üst: %69.3
1.5 Alt: %30.7
2.5 Üst: %42.5
2.5 Alt: %57.5
3.5 Üst: %21.7
3.5 Alt: %78.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%34.1
KG Yok
%65.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%16.7
2-0
%16.3
3-0
%10.2
0-0
%9.9
1-1
%9.4
2-1
%8.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %48.7
İY X: %42.2
İY 2: %9.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.2
İY 0.5 Alt: %34.9
İY 1.5 Üst: %29.4
İY 1.5 Alt: %70.6
İY 2.5 Üst: %9.2
İY 2.5 Alt: %90.8
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.85
+
Dep
2.8
=
Toplam
8.66
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.8
8.5 Alt: %50.2
9.5 Üst: %36.7
9.5 Alt: %63.3
10.5 Üst: %25.4
10.5 Alt: %74.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.98 Korner (Ev: 2.69, Dep: 1.29)
İY 4.5 Üst: %36.8
İY 4.5 Alt: %63.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %81.0 |
Eşit: %8.2 |
Dep: %10.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.7
Ev: 15.5 • Dep: 6.2
İsabetli Şut
7.6
Ev: 5.5 • Dep: 2.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.4
21.5 Alt: %49.6
23.5 Şut Üst: %33.9
23.5 Alt: %66.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.6
7.5 Alt: %50.4
8.5 İsabetli Üst: %35.8
8.5 Alt: %64.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAPR
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Muhanga
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
APR (-1.25)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Muhanga (+1.25)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| -1.25 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| -1.00 | @1.71 | %58.5 | %26.7 | @2.41 | %41.5 |
| -0.75 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.1 |
| -0.50 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.28 | %30.5 |
| -0.25 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.57 | %21.9 |
| 0.0 | @1.12 | %89.0 | %21.9 | @9.13 | %11.0 |
| +0.25 | @1.11 | %90.4 | %0.0 | @10.41 | %9.6 |
| +0.50 | @1.09 | %91.4 | %0.0 | @11.69 | %8.6 |
| +0.75 | @1.06 | %94.6 | %0.0 | @18.50 | %5.4 |
| +1.00 | @1.02 | %98.0 | %6.7 | @49.35 | %2.0 |
| +1.25 | @1.02 | %98.0 | %0.0 | @51.12 | %2.0 |
| +1.50 | @1.02 | %98.1 | %0.0 | @52.88 | %1.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.78 | %36.0 |
| +2.00 | @1.74 | %57.3 | %27.2 | @2.34 | %42.7 |
| +2.25 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.7 |
| +2.50 | @2.40 | %41.7 | %0.0 | @1.72 | %58.3 |
| +2.75 | @2.87 | %34.9 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
| +3.00 | @3.82 | %26.2 | %21.1 | @1.35 | %73.8 |
| +3.25 | @4.33 | %23.1 | %0.0 | @1.30 | %76.9 |
| +3.50 | @4.84 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.1% | 4.1% | 1.2% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.9% | 9.5% | 2.2% | 0.4% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 16.5% | 8.3% | 2.1% | 0.4% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 10.3% | 5.2% | 1.3% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 4.8% | 2.4% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.8% | 0.9% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
APR — Son 5 Maç
G
vs Gasogi United (D)
0 - 3
G
vs Gasogi United (E)
2 - 0
B
vs Gasogi United (D)
0 - 0
G
vs Gasogi United (E)
1 - 0
B
vs Gasogi United (D)
1 - 1
Muhanga — Son 5 Maç
M
vs Musanze (E)
0 - 1
M
vs Al Hilal Omdurman (D)
3 - 0
G
vs Bugesera (D)
0 - 1
M
vs Kiyovu Sports (E)
0 - 1
M
vs Gorilla (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.