Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group F • 21.03.2026 — 20:00

Mulhouse

Elo: 1443
λ (Beklenen Gol): 2.71
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Besançon

Elo: 1400
λ (Beklenen Gol): 0.93
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mulhouse - Besançon mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.71, Dep: 0.93 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mulhouse %74.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %15.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %62.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mulhouse xG 2.79
Dengeli
Besançon xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %74.4
X (Beraberlik) %15.8
2 (Deplasman) %9.9

Çifte Şans 1X: %90.1
Çifte Şans X2: %25.6
Çifte Şans 12: %84.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.7 0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.3 1.5 Alt: %11.7
2.5 Üst: %70.4 2.5 Alt: %29.6
3.5 Üst: %49.3 3.5 Alt: %50.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %57.0
KG Yok %43.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%9.7
2-1
%9.0
3-0
%8.7
3-1
%8.1
1-1
%7.1
1-0
%6.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %55.5 İY X: %32.4 İY 2: %12.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.7 İY 0.5 Alt: %20.3
İY 1.5 Üst: %49.1 İY 1.5 Alt: %50.9
İY 2.5 Üst: %22.0 İY 2.5 Alt: %78.0
İY 3.5 Üst: %7.7 İY 3.5 Alt: %92.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.54
+
Dep 3.72
=
Toplam 11.26
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.0 8.5 Alt: %21.0
9.5 Üst: %68.7 9.5 Alt: %31.3
10.5 Üst: %57.1 10.5 Alt: %42.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.18 Korner (Ev: 3.47, Dep: 1.71)
İY 4.5 Üst: %59.1 İY 4.5 Alt: %41.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %84.1 | Eşit: %6.4 | Dep: %9.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.4
Ev: 20.6 • Dep: 8.8
İsabetli Şut 10.4
Ev: 7.3 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.4 21.5 Alt: %6.6
23.5 Şut Üst: %86.5 23.5 Alt: %13.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.0 7.5 Alt: %19.0
8.5 İsabetli Üst: %70.6 8.5 Alt: %29.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Mulhouse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Besançon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Mulhouse (-1.50)
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Besançon (+1.50)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.09
%47.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 Ana Hat @1.95 %51.4 %0.0 @2.06 %48.6
-1.25 @1.74 %57.6 %0.0 @2.36 %42.4
-1.00 @1.53 %65.5 %21.5 @2.89 %34.6
-0.75 @1.44 %69.6 %0.0 @3.29 %30.4
-0.50 @1.37 %72.9 %0.0 @3.69 %27.1
-0.25 @1.26 %79.5 %0.0 @4.88 %20.5
0.0 @1.14 %87.5 %16.7 @8.00 %12.5
+0.25 @1.13 %88.6 %0.0 @8.80 %11.4
+0.50 @1.12 %89.6 %0.0 @9.60 %10.4
+0.75 @1.08 %92.8 %0.0 @13.97 %7.2
+1.00 @1.04 %96.4 %7.0 @27.36 %3.7
+1.25 @1.04 %96.5 %0.0 @28.40 %3.5
+1.50 @1.04 %96.6 %0.0 @29.43 %3.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.16 %86.3 %0.0 @7.31 %13.7
+2.00 @1.18 %84.7 %19.0 @6.55 %15.3
+2.25 @1.32 %75.9 %0.0 @4.14 %24.2
+2.50 @1.46 %68.7 %0.0 @3.19 %31.3
+2.75 @1.55 %64.7 %0.0 @2.83 %35.3
+3.00 @1.68 %59.6 %22.4 @2.48 %40.4
+3.25 Ana Hat @1.92 %52.1 %0.0 @2.09 %47.9
+3.50 @2.16 %46.3 %0.0 @1.86 %53.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.3% 2.1% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0%
1 Gol 7.0% 7.5% 3.3% 1.0% 0.2% 0.0%
2 Gol 10.2% 9.5% 4.4% 1.4% 0.3% 0.1%
3 Gol 9.2% 8.6% 4.0% 1.2% 0.3% 0.1%
4 Gol 6.3% 5.8% 2.7% 0.8% 0.2% 0.0%
5 Gol 3.4% 3.2% 1.5% 0.5% 0.1% 0.0%
Mulhouse — Son 5 Maç
G vs Pontarlier (E)
2 - 1
M vs Torcy (D)
1 - 0
B vs Thonon Evian (E)
2 - 2
B vs Troyes II (E)
1 - 1
M vs Troyes II (D)
4 - 2
Besançon — Son 5 Maç
M vs Torcy (E)
0 - 1
M vs Thonon Evian (D)
5 - 0
G vs Strasbourg II (E)
3 - 1
M vs Thaon (D)
4 - 0
B vs Belfort (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.