Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group A •
07.03.2026 — 20:00
Bassin d'Arcachon Sud
Elo: 1491λ (Beklenen Gol): 1.06
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Castanet
Elo: 1482λ (Beklenen Gol): 1.17
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Bassin d'Arcachon Sud - Castanet mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.06, Dep: 1.17 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Castanet %37.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bassin d'Arcachon Sud xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Castanet xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.06 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.8
X (Beraberlik)
%30.8
2 (Deplasman)
%37.4
Çifte Şans 1X: %62.6
Çifte Şans X2: %68.2
Çifte Şans 12: %69.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.3
0.5 Alt: %11.7
1.5 Üst: %66.5
1.5 Alt: %33.5
2.5 Üst: %38.7
2.5 Alt: %61.3
3.5 Üst: %18.8
3.5 Alt: %81.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.2
KG Yok
%53.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.3
0-0
%11.7
0-1
%11.5
1-0
%10.4
1-2
%7.8
0-2
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.4
İY X: %47.8
İY 2: %27.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.8
İY 0.5 Alt: %37.2
İY 1.5 Üst: %27.4
İY 1.5 Alt: %72.7
İY 2.5 Üst: %8.1
İY 2.5 Alt: %91.9
İY 3.5 Üst: %1.9
İY 3.5 Alt: %98.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.22
+
Dep
4.24
=
Toplam
8.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.2
8.5 Alt: %52.8
9.5 Üst: %34.3
9.5 Alt: %65.7
10.5 Üst: %23.3
10.5 Alt: %76.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.89 Korner (Ev: 1.94, Dep: 1.95)
İY 4.5 Üst: %35.1
İY 4.5 Alt: %65.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.7 |
Eşit: %13.9 |
Dep: %43.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.9
Ev: 10.5 • Dep: 10.3
İsabetli Şut
7.3
Ev: 3.7 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %43.2
21.5 Alt: %56.8
23.5 Şut Üst: %27.5
23.5 Alt: %72.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.5
7.5 Alt: %55.5
8.5 İsabetli Üst: %31.0
8.5 Alt: %69.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBassin d'Arcachon Sud
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Castanet
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bassin d'Arcachon Sud (0.0)
@2.17
%46.1 İhtimal
İade (Push): %30.8
Castanet (+0.00)
@1.85
%53.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.87
%53.5 İhtimal
İade (Push): %27.8
+2.00 Gol Alt
@2.15
%46.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.85 | %12.7 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
| -1.25 | @7.10 | %14.1 | %0.0 | @1.16 | %85.9 |
| -1.00 | @6.35 | %15.7 | %19.1 | @1.19 | %84.3 |
| -0.75 | @4.06 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
| -0.50 | @3.14 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| -0.25 | @2.66 | %37.7 | %0.0 | @1.60 | %62.3 |
| 0.0 Ana Hat | @2.17 | %46.1 | %30.8 | @1.85 | %53.9 |
| +0.25 | @1.79 | %55.9 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
| +0.50 | @1.60 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +0.75 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.35 | %29.9 |
| +1.00 | @1.26 | %79.6 | %21.2 | @4.89 | %20.4 |
| +1.25 | @1.22 | %82.0 | %0.0 | @5.55 | %18.0 |
| +1.50 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.21 | %16.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.64 | %61.0 | %0.0 | @2.56 | %39.0 |
| +2.00 Ana Hat | @1.87 | %53.5 | %27.8 | @2.15 | %46.5 |
| +2.25 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| +2.50 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
| +2.75 | @3.14 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| +3.00 | @4.29 | %23.3 | %20.0 | @1.30 | %76.7 |
| +3.25 | @4.83 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
| +3.50 | @5.36 | %18.6 | %0.0 | @1.23 | %81.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.7% | 11.5% | 7.4% | 2.9% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.4% | 14.4% | 7.8% | 3.1% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 6.1% | 7.1% | 4.2% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.1% | 2.5% | 1.5% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.7% | 0.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Bassin d'Arcachon Sud — Son 5 Maç
M
vs Blagnac (E)
0 - 1
G
vs Toulouse II (E)
2 - 1
G
vs Pau II (D)
0 - 2
G
vs Alberes Argelès (E)
2 - 0
M
vs Castanet (D)
2 - 0
Castanet — Son 5 Maç
B
vs Anglet Genets (E)
0 - 0
G
vs Bassin d'Arcachon Sud (E)
2 - 0
G
vs Bassin d'Arcachon Sud (D)
1 - 2
G
vs Bassin d'Arcachon Sud (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | National 3 - Group A | Castanet | 2 - 0 | Bassin d'Arcachon Sud |
| 15.03.2025 | National 3 - Group A | Bassin d'Arcachon Sud | 1 - 2 | Castanet |
| 02.11.2024 | National 3 - Group A | Castanet | 1 - 0 | Bassin d'Arcachon Sud |