Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group A • 11.04.2026 — 20:00

Bassin d'Arcachon Sud

Elo: 1505
λ (Beklenen Gol): 0.87
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Colomiers

Elo: 1523
λ (Beklenen Gol): 0.65
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bassin d'Arcachon Sud - Colomiers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.87, Dep: 0.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bassin d'Arcachon Sud %37.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %19.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %28.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bassin d'Arcachon Sud xG 1.20
Dengeli
Colomiers xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.4
X (Beraberlik) %37.9
2 (Deplasman) %24.7

Çifte Şans 1X: %75.3
Çifte Şans X2: %62.6
Çifte Şans 12: %62.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %77.2 0.5 Alt: %22.8
1.5 Üst: %45.9 1.5 Alt: %54.1
2.5 Üst: %19.7 2.5 Alt: %80.3
3.5 Üst: %6.8 3.5 Alt: %93.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %28.8
KG Yok %71.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%22.8
1-0
%18.1
1-1
%13.3
0-1
%13.3
2-0
%8.3
2-1
%5.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.0 İY X: %57.3 İY 2: %17.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %49.2 İY 0.5 Alt: %50.9
İY 1.5 Üst: %15.5 İY 1.5 Alt: %84.5
İY 2.5 Üst: %3.2 İY 2.5 Alt: %96.8
İY 3.5 Üst: %0.5 İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.83
+
Dep 3.12
=
Toplam 6.95
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %26.5 8.5 Alt: %73.5
9.5 Üst: %16.5 9.5 Alt: %83.5
10.5 Üst: %9.5 10.5 Alt: %90.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.2 Korner (Ev: 1.76, Dep: 1.44)
İY 4.5 Üst: %21.9 İY 4.5 Alt: %78.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %53.0 | Eşit: %14.9 | Dep: %32.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 16.5
Ev: 9.4 • Dep: 7.1
İsabetli Şut 5.8
Ev: 3.3 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %11.2 21.5 Alt: %88.8
23.5 Şut Üst: %4.9 23.5 Alt: %95.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %22.6 7.5 Alt: %77.4
8.5 İsabetli Üst: %13.0 8.5 Alt: %87.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Bassin d'Arcachon Sud
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Colomiers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Bassin d'Arcachon Sud (-0.25)
@2.17
%46.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Colomiers (+0.25)
@1.86
%53.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.18
%45.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.85
%54.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.48 %13.4 %0.0 @1.15 %86.6
-1.25 @6.58 %15.2 %0.0 @1.18 %84.8
-1.00 @5.69 %17.6 %24.0 @1.21 %82.4
-0.75 @3.47 %28.8 %0.0 @1.40 %71.2
-0.50 @2.68 %37.4 %0.0 @1.60 %62.6
-0.25 Ana Hat @2.17 %46.1 %0.0 @1.86 %53.9
0.0 @1.66 %60.2 %38.0 @2.51 %39.8
+0.25 @1.44 %69.5 %0.0 @3.28 %30.5
+0.50 @1.33 %75.3 %0.0 @4.05 %24.7
+0.75 @1.21 %82.6 %0.0 @5.76 %17.4
+1.00 @1.09 %91.6 %17.8 @11.84 %8.5
+1.25 @1.08 %92.4 %0.0 @13.12 %7.6
+1.50 @1.07 %93.1 %0.0 @14.39 %7.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.65 %37.7 %0.0 @1.60 %62.3
+2.00 @3.76 %26.6 %26.2 @1.36 %73.4
+2.25 @4.42 %22.6 %0.0 @1.29 %77.4
+2.50 @5.09 %19.6 %0.0 @1.24 %80.4
+2.75 @7.08 %14.1 %0.0 @1.16 %85.9
+3.00 @12.80 %7.8 %12.8 @1.08 %92.2
+3.25 @13.74 %7.3 %0.0 @1.08 %92.7
+3.50 @14.68 %6.8 %0.0 @1.07 %93.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 22.8% 13.3% 4.6% 1.0% 0.2% 0.0%
1 Gol 18.1% 13.3% 4.0% 0.9% 0.1% 0.0%
2 Gol 8.3% 5.4% 1.8% 0.4% 0.1% 0.0%
3 Gol 2.4% 1.6% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Bassin d'Arcachon Sud — Son 5 Maç
G vs Onet-le-Chateau (D)
0 - 1
B vs Pau II (E)
0 - 0
M vs Tarbes (E)
1 - 2
B vs Alberes Argelès (D)
2 - 2
B vs Castanet (E)
1 - 1
Colomiers — Son 5 Maç
G vs Anglet Genets (E)
1 - 0
M vs Blagnac (D)
1 - 0
B vs Lege-Cap-Ferret (E)
1 - 1
G vs Toulouse II (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.