Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group B • 02.05.2026 — 19:00

Chantilly

Elo: 1451
λ (Beklenen Gol): 1.34
3 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1

St-Pryvé St-Hilaire

Elo: 1480
λ (Beklenen Gol): 1.02
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Chantilly - St-Pryvé St-Hilaire mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.33, Dep: 1.02 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chantilly %43.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chantilly xG 1.60
Dengeli
St-Pryvé St-Hilaire xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %43.0
X (Beraberlik) %29.5
2 (Deplasman) %27.6

Çifte Şans 1X: %72.4
Çifte Şans X2: %57.1
Çifte Şans 12: %70.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.5 0.5 Alt: %10.5
1.5 Üst: %69.1 1.5 Alt: %30.9
2.5 Üst: %41.8 2.5 Alt: %58.2
3.5 Üst: %21.2 3.5 Alt: %78.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %48.0
KG Yok %52.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.9
1-0
%11.7
0-0
%10.5
0-1
%8.7
2-1
%8.6
2-0
%8.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.5 İY X: %46.4 İY 2: %22.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.6 İY 0.5 Alt: %35.4
İY 1.5 Üst: %29.3 İY 1.5 Alt: %70.7
İY 2.5 Üst: %9.1 İY 2.5 Alt: %90.9
İY 3.5 Üst: %2.2 İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.77
+
Dep 3.91
=
Toplam 8.68
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.1 8.5 Alt: %49.9
9.5 Üst: %37.0 9.5 Alt: %63.0
10.5 Üst: %25.7 10.5 Alt: %74.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.99 Korner (Ev: 2.19, Dep: 1.8)
İY 4.5 Üst: %37.0 İY 4.5 Alt: %63.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %54.7 | Eşit: %13.2 | Dep: %32.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.6
Ev: 12.2 • Dep: 9.4
İsabetli Şut 7.6
Ev: 4.3 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.3 21.5 Alt: %50.8
23.5 Şut Üst: %32.9 23.5 Alt: %67.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.3 7.5 Alt: %51.7
8.5 İsabetli Üst: %34.5 8.5 Alt: %65.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Chantilly
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
St-Pryvé St-Hilaire
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Chantilly (-0.25)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
St-Pryvé St-Hilaire (+0.25)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.93
%51.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.94 %20.2 %0.0 @1.25 %79.8
-1.25 @4.38 %22.8 %0.0 @1.30 %77.2
-1.00 @3.82 %26.2 %22.6 @1.35 %73.9
-0.75 @2.81 %35.6 %0.0 @1.55 %64.4
-0.50 @2.33 %42.8 %0.0 @1.75 %57.2
-0.25 Ana Hat @1.99 %50.3 %0.0 @2.01 %49.7
0.0 @1.64 %60.8 %29.6 @2.55 %39.2
+0.25 @1.48 %67.6 %0.0 @3.09 %32.4
+0.50 @1.38 %72.4 %0.0 @3.62 %27.6
+0.75 @1.26 %79.2 %0.0 @4.80 %20.9
+1.00 @1.15 %87.3 %17.0 @7.85 %12.7
+1.25 @1.13 %88.5 %0.0 @8.66 %11.6
+1.50 @1.12 %89.4 %0.0 @9.46 %10.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.56 %64.1 %0.0 @2.79 %35.9
+2.00 @1.74 %57.3 %27.4 @2.34 %42.7
+2.25 Ana Hat @2.07 %48.2 %0.0 @1.93 %51.8
+2.50 @2.40 %41.6 %0.0 @1.71 %58.4
+2.75 @2.87 %34.9 %0.0 @1.54 %65.1
+3.00 @3.79 %26.4 %20.7 @1.36 %73.6
+3.25 @4.29 %23.3 %0.0 @1.30 %76.7
+3.50 @4.78 %20.9 %0.0 @1.26 %79.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.5% 8.7% 4.9% 1.7% 0.4% 0.1%
1 Gol 11.7% 13.9% 6.6% 2.2% 0.6% 0.1%
2 Gol 8.5% 8.7% 4.4% 1.5% 0.4% 0.1%
3 Gol 3.8% 3.9% 2.0% 0.7% 0.2% 0.0%
4 Gol 1.3% 1.3% 0.7% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Chantilly — Son 5 Maç
G vs Blois (E)
2 - 0
G vs St-Pryvé St-Hilaire (D)
0 - 1
B vs Bourges Foot 18 (D)
0 - 0
St-Pryvé St-Hilaire — Son 5 Maç
G vs Blois (E)
5 - 2
G vs Wasquehal (E)
4 - 0
M vs Chantilly (E)
0 - 1
B vs Furiani-Agliani (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
31.01.2026 National 2 - Group B St-Pryvé St-Hilaire 0 - 1 Chantilly