Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group B • 09.05.2026 — 19:00

St-Pryvé St-Hilaire

Elo: 1493
λ (Beklenen Gol): 2.04
4 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Epinal

Elo: 1464
λ (Beklenen Gol): 1.19
Model Güven Derecesi:
%72
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
St-Pryvé St-Hilaire - Epinal mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.04, Dep: 1.19 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre St-Pryvé St-Hilaire %56.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %52.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
St-Pryvé St-Hilaire xG 2.35
Dengeli
Epinal xG 1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %56.4
X (Beraberlik) %22.6
2 (Deplasman) %21.0

Çifte Şans 1X: %79.0
Çifte Şans X2: %43.6
Çifte Şans 12: %77.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.2 0.5 Alt: %4.8
1.5 Üst: %84.0 1.5 Alt: %16.0
2.5 Üst: %62.6 2.5 Alt: %37.4
3.5 Üst: %40.4 3.5 Alt: %59.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %61.2
KG Yok %38.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.3
2-1
%9.8
2-0
%8.3
1-0
%7.4
3-1
%6.7
2-2
%5.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.2 İY X: %38.2 İY 2: %19.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.7 İY 0.5 Alt: %24.3
İY 1.5 Üst: %43.4 İY 1.5 Alt: %56.7
İY 2.5 Üst: %17.7 İY 2.5 Alt: %82.3
İY 3.5 Üst: %5.7 İY 3.5 Alt: %94.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.19
+
Dep 4.27
=
Toplam 10.46
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.7 8.5 Alt: %28.3
9.5 Üst: %59.9 9.5 Alt: %40.1
10.5 Üst: %47.5 10.5 Alt: %52.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.81 Korner (Ev: 2.85, Dep: 1.97)
İY 4.5 Üst: %52.6 İY 4.5 Alt: %47.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %66.9 | Eşit: %10.6 | Dep: %22.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.9
Ev: 16.5 • Dep: 10.4
İsabetli Şut 9.4
Ev: 5.9 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.3 21.5 Alt: %14.7
23.5 Şut Üst: %74.0 23.5 Alt: %26.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.5 7.5 Alt: %27.5
8.5 İsabetli Üst: %60.1 8.5 Alt: %39.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
St-Pryvé St-Hilaire
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Epinal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
St-Pryvé St-Hilaire (-0.75)
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Epinal (+0.75)
@2.00
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@2.03
%49.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.01 %33.2 %0.0 @1.50 %66.8
-1.25 @2.67 %37.4 %0.0 @1.60 %62.6
-1.00 @2.33 %42.8 %22.5 @1.75 %57.2
-0.75 Ana Hat @2.00 %50.1 %0.0 @2.00 %49.9
-0.50 @1.80 %55.7 %0.0 @2.26 %44.3
-0.25 @1.59 %63.0 %0.0 @2.70 %37.1
0.0 @1.38 %72.4 %23.1 @3.62 %27.6
+0.25 @1.32 %76.0 %0.0 @4.17 %24.0
+0.50 @1.27 %78.8 %0.0 @4.71 %21.2
+0.75 @1.19 %84.1 %0.0 @6.30 %15.9
+1.00 @1.11 %90.3 %12.7 @10.27 %9.7
+1.25 @1.10 %90.9 %0.0 @11.02 %9.1
+1.50 @1.09 %91.5 %0.0 @11.77 %8.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.22 %81.7 %0.0 @5.46 %18.3
+2.00 @1.26 %79.1 %21.8 @4.79 %20.9
+2.25 @1.44 %69.5 %0.0 @3.27 %30.6
+2.50 @1.62 %61.9 %0.0 @2.62 %38.1
+2.75 @1.75 %57.0 %0.0 @2.33 %43.0
+3.00 Ana Hat @1.97 %50.7 %22.7 @2.03 %49.3
+3.25 @2.26 %44.2 %0.0 @1.79 %55.8
+3.50 @2.55 %39.2 %0.0 @1.65 %60.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.8% 4.1% 2.8% 1.1% 0.3% 0.1%
1 Gol 7.5% 10.5% 5.8% 2.3% 0.7% 0.2%
2 Gol 8.4% 10.0% 5.9% 2.3% 0.7% 0.2%
3 Gol 5.7% 6.8% 4.0% 1.6% 0.5% 0.1%
4 Gol 2.9% 3.5% 2.1% 0.8% 0.2% 0.1%
5 Gol 1.2% 1.4% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0%
St-Pryvé St-Hilaire — Son 5 Maç
M vs Chantilly (D)
3 - 2
G vs Blois (E)
5 - 2
G vs Wasquehal (E)
4 - 0
B vs Furiani-Agliani (E)
1 - 1
Epinal — Son 5 Maç
G vs Biesheim (E)
2 - 1
G vs Blois (D)
0 - 1
M vs Wasquehal (D)
2 - 1
G vs Biesheim (D)
0 - 1
G vs Biesheim (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.