Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group A • 22.03.2026 — 17:00

Poitiers

Elo: 1435
λ (Beklenen Gol): 1.03
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Châteaubriant

Elo: 1430
λ (Beklenen Gol): 0.96
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Poitiers - Châteaubriant mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.03, Dep: 0.96 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Poitiers %35.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %32.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Poitiers xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Châteaubriant xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.03 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.5
X (Beraberlik) %32.9
2 (Deplasman) %31.6

Çifte Şans 1X: %68.5
Çifte Şans X2: %64.5
Çifte Şans 12: %67.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.3 0.5 Alt: %14.7
1.5 Üst: %60.2 1.5 Alt: %39.8
2.5 Üst: %32.1 2.5 Alt: %67.9
3.5 Üst: %14.1 3.5 Alt: %85.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %40.7
KG Yok %59.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%14.7
1-1
%14.5
1-0
%13.1
0-1
%12.1
2-0
%7.3
2-1
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.9 İY X: %50.7 İY 2: %23.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.6 İY 0.5 Alt: %41.4
İY 1.5 Üst: %23.2 İY 1.5 Alt: %76.8
İY 2.5 Üst: %6.2 İY 2.5 Alt: %93.8
İY 3.5 Üst: %1.3 İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.16
+
Dep 3.78
=
Toplam 7.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %39.9 8.5 Alt: %60.1
9.5 Üst: %27.6 9.5 Alt: %72.4
10.5 Üst: %17.8 10.5 Alt: %82.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.65 Korner (Ev: 1.91, Dep: 1.74)
İY 4.5 Üst: %30.4 İY 4.5 Alt: %69.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %48.2 | Eşit: %14.3 | Dep: %37.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.4
Ev: 10.4 • Dep: 9
İsabetli Şut 6.8
Ev: 3.7 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %30.4 21.5 Alt: %69.6
23.5 Şut Üst: %17.3 23.5 Alt: %82.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %36.8 7.5 Alt: %63.3
8.5 İsabetli Üst: %24.2 8.5 Alt: %75.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Poitiers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Châteaubriant
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Poitiers (0.0)
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %33.0
Châteaubriant (+0.00)
@2.13
%47.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.86
%53.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.16
%46.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.07 %14.2 %0.0 @1.16 %85.9
-1.25 @6.31 %15.8 %0.0 @1.19 %84.2
-1.00 @5.56 %18.0 %21.4 @1.22 %82.0
-0.75 @3.60 %27.8 %0.0 @1.38 %72.2
-0.50 @2.82 %35.5 %0.0 @1.55 %64.5
-0.25 @2.35 %42.5 %0.0 @1.74 %57.5
0.0 Ana Hat @1.89 %53.0 %33.0 @2.13 %47.0
+0.25 @1.61 %62.2 %0.0 @2.65 %37.8
+0.50 @1.46 %68.5 %0.0 @3.17 %31.5
+0.75 @1.32 %76.0 %0.0 @4.16 %24.1
+1.00 @1.17 %85.3 %19.7 @6.79 %14.7
+1.25 @1.15 %86.9 %0.0 @7.62 %13.1
+1.50 @1.13 %88.2 %0.0 @8.46 %11.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.86 %53.6 %0.0 @2.16 %46.4
+2.00 @2.24 %44.6 %28.1 @1.80 %55.4
+2.25 @2.68 %37.3 %0.0 @1.59 %62.7
+2.50 @3.12 %32.0 %0.0 @1.47 %68.0
+2.75 @3.95 %25.3 %0.0 @1.34 %74.7
+3.00 @5.84 %17.1 %18.0 @1.21 %82.9
+3.25 @6.48 %15.4 %0.0 @1.18 %84.6
+3.50 @7.12 %14.0 %0.0 @1.16 %86.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 14.7% 12.1% 6.3% 2.0% 0.5% 0.1%
1 Gol 13.1% 14.5% 6.5% 2.1% 0.5% 0.1%
2 Gol 7.3% 7.0% 3.4% 1.1% 0.3% 0.0%
3 Gol 2.5% 2.4% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.7% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Poitiers — Son 5 Maç
M vs Chauray (E)
1 - 2
M vs Saint-Colomban Locminé (D)
3 - 0
M vs La Roche VF (D)
4 - 0
G vs Lorient II (E)
2 - 0
M vs Saint-Colomban Locminé (E)
0 - 2
Châteaubriant — Son 5 Maç
B vs Saint-Malo (D)
0 - 0
M vs Bayonne (D)
2 - 0
G vs Saint-Malo (E)
2 - 1
B vs Saint-Malo (D)
0 - 0
B vs Saint-Malo (E)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.