Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 2 - Group A •
03.04.2026 — 21:00
Poitiers
Elo: 1435λ (Beklenen Gol): 0.72
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Saint-Malo
Elo: 1590λ (Beklenen Gol): 1.42
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Poitiers - Saint-Malo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.71, Dep: 1.42 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint-Malo %52.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %35.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Poitiers xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Saint-Malo xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.71 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%18.0
X (Beraberlik)
%29.1
2 (Deplasman)
%52.9
Çifte Şans 1X: %47.1
Çifte Şans X2: %82.0
Çifte Şans 12: %70.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.2
0.5 Alt: %12.8
1.5 Üst: %63.7
1.5 Alt: %36.3
2.5 Üst: %35.9
2.5 Alt: %64.1
3.5 Üst: %16.7
3.5 Alt: %83.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.6
KG Yok
%60.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%15.9
1-1
%12.9
0-0
%12.8
0-2
%11.9
1-2
%8.5
1-0
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.4
İY X: %47.8
İY 2: %36.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.1
İY 0.5 Alt: %38.9
İY 1.5 Üst: %25.5
İY 1.5 Alt: %74.5
İY 2.5 Üst: %7.2
İY 2.5 Alt: %92.8
İY 3.5 Üst: %1.6
İY 3.5 Alt: %98.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.52
+
Dep
4.76
=
Toplam
8.28
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.7
8.5 Alt: %55.3
9.5 Üst: %31.9
9.5 Alt: %68.1
10.5 Üst: %21.3
10.5 Alt: %78.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.81 Korner (Ev: 1.62, Dep: 2.19)
İY 4.5 Üst: %33.4
İY 4.5 Alt: %66.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %27.0 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %60.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.2
Ev: 8.4 • Dep: 11.8
İsabetli Şut
7
Ev: 3 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %37.6
21.5 Alt: %62.4
23.5 Şut Üst: %22.8
23.5 Alt: %77.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %40.8
7.5 Alt: %59.2
8.5 İsabetli Üst: %27.7
8.5 Alt: %72.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPoitiers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Saint-Malo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Poitiers (+0.50)
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Saint-Malo (-0.50)
@1.90
%52.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @18.82 | %5.3 | %0.0 | @1.06 | %94.7 |
| -1.25 | @17.62 | %5.7 | %0.0 | @1.06 | %94.3 |
| -1.00 | @16.42 | %6.1 | %12.7 | @1.06 | %93.9 |
| -0.75 | @8.02 | %12.5 | %0.0 | @1.14 | %87.5 |
| -0.50 | @5.55 | %18.0 | %0.0 | @1.22 | %82.0 |
| -0.25 | @4.74 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| 0.0 | @3.93 | %25.5 | %29.2 | @1.34 | %74.5 |
| +0.25 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| +0.50 Ana Hat | @2.12 | %47.2 | %0.0 | @1.90 | %52.8 |
| +0.75 | @1.84 | %54.3 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
| +1.00 | @1.57 | %63.9 | %26.1 | @2.77 | %36.1 |
| +1.25 | @1.44 | %69.3 | %0.0 | @3.26 | %30.7 |
| +1.50 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.75 | %26.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.73 | %57.7 | %0.0 | @2.36 | %42.3 |
| +2.00 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %28.0 | @1.98 | %50.5 |
| +2.25 | @2.41 | %41.4 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
| +2.50 | @2.81 | %35.7 | %0.0 | @1.55 | %64.4 |
| +2.75 | @3.47 | %28.8 | %0.0 | @1.40 | %71.2 |
| +3.00 | @4.92 | %20.3 | %19.2 | @1.26 | %79.7 |
| +3.25 | @5.50 | %18.2 | %0.0 | @1.22 | %81.8 |
| +3.50 | @6.08 | %16.4 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.8% | 16.0% | 11.9% | 5.6% | 2.0% | 0.6% |
| 1 Gol | 7.6% | 13.0% | 8.5% | 4.0% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 3.0% | 4.3% | 3.1% | 1.4% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 0.7% | 1.0% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Poitiers — Son 5 Maç
G
vs Saumur (D)
1 - 2
B
vs Châteaubriant (E)
0 - 0
M
vs Chauray (E)
1 - 2
M
vs Saint-Colomban Locminé (D)
3 - 0
M
vs La Roche VF (D)
4 - 0
Saint-Malo — Son 5 Maç
G
vs Saumur (D)
0 - 2
B
vs Châteaubriant (E)
0 - 0
G
vs Saumur (E)
3 - 0
M
vs Châteaubriant (D)
2 - 1
B
vs Montlouis (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.