Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group A • 08.04.2026 — 20:00

Les Herbiers

Elo: 1512
λ (Beklenen Gol): 1.83
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Poitiers

Elo: 1435
λ (Beklenen Gol): 0.83
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Les Herbiers - Poitiers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.83, Dep: 0.83 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Les Herbiers %60.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %56.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Les Herbiers xG 2.00
Dengeli
Poitiers xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %60.0
X (Beraberlik) %24.1
2 (Deplasman) %15.9

Çifte Şans 1X: %84.1
Çifte Şans X2: %40.0
Çifte Şans 12: %75.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.1 0.5 Alt: %7.9
1.5 Üst: %75.2 1.5 Alt: %24.8
2.5 Üst: %49.7 2.5 Alt: %50.4
3.5 Üst: %27.7 3.5 Alt: %72.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %48.3
KG Yok %51.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%12.0
2-0
%11.7
1-1
%11.5
2-1
%9.7
0-0
%7.8
3-0
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %43.1 İY X: %41.7 İY 2: %15.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.0 İY 0.5 Alt: %31.0
İY 1.5 Üst: %34.2 İY 1.5 Alt: %65.8
İY 2.5 Üst: %11.8 İY 2.5 Alt: %88.2
İY 3.5 Üst: %3.2 İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.76
+
Dep 3.51
=
Toplam 9.27
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.9 8.5 Alt: %42.1
9.5 Üst: %44.8 9.5 Alt: %55.2
10.5 Üst: %32.6 10.5 Alt: %67.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.26 Korner (Ev: 2.65, Dep: 1.62)
İY 4.5 Üst: %42.3 İY 4.5 Alt: %57.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %71.7 | Eşit: %10.3 | Dep: %18.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.4
Ev: 15.2 • Dep: 8.3
İsabetli Şut 8.2
Ev: 5.4 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %64.5 21.5 Alt: %35.5
23.5 Şut Üst: %48.1 23.5 Alt: %51.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.9 7.5 Alt: %42.1
8.5 İsabetli Üst: %44.0 8.5 Alt: %56.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Les Herbiers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Poitiers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Les Herbiers (-1.00)
@2.16
%46.3 İhtimal
İade (Push): %24.8
Poitiers (+1.00)
@1.86
%53.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.96
%50.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.87 %34.8 %0.0 @1.53 %65.2
-1.25 @2.51 %39.8 %0.0 @1.66 %60.2
-1.00 Ana Hat @2.16 %46.3 %24.8 @1.86 %53.7
-0.75 @1.85 %53.9 %0.0 @2.17 %46.1
-0.50 @1.68 %59.6 %0.0 @2.48 %40.4
-0.25 @1.47 %67.9 %0.0 @3.11 %32.1
0.0 @1.27 %78.8 %24.3 @4.72 %21.2
+0.25 @1.22 %81.7 %0.0 @5.47 %18.3
+0.50 @1.19 %84.0 %0.0 @6.23 %16.1
+0.75 @1.13 %88.8 %0.0 @8.92 %11.2
+1.00 @1.06 %94.2 %10.9 @17.25 %5.8
+1.25 @1.06 %94.5 %0.0 @18.31 %5.5
+1.50 @1.05 %94.8 %0.0 @19.36 %5.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.40 %71.2 %0.0 @3.47 %28.8
+2.00 @1.51 %66.2 %25.8 @2.96 %33.8
+2.25 @1.77 %56.4 %0.0 @2.29 %43.6
+2.50 Ana Hat @2.04 %49.1 %0.0 @1.96 %50.9
+2.75 @2.34 %42.7 %0.0 @1.75 %57.3
+3.00 @2.89 %34.6 %22.2 @1.53 %65.5
+3.25 @3.31 %30.2 %0.0 @1.43 %69.8
+3.50 @3.72 %26.9 %0.0 @1.37 %73.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.9% 5.1% 2.5% 0.7% 0.1% 0.0%
1 Gol 12.1% 11.6% 4.5% 1.2% 0.3% 0.0%
2 Gol 11.8% 9.8% 4.1% 1.1% 0.2% 0.0%
3 Gol 7.2% 6.0% 2.5% 0.7% 0.1% 0.0%
4 Gol 3.3% 2.7% 1.1% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 1.2% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
Les Herbiers — Son 5 Maç
M vs Pontivy GSI (E)
0 - 1
G vs Pontivy GSI (D)
0 - 1
G vs Pontivy GSI (D)
1 - 4
B vs Pontivy GSI (E)
0 - 0
G vs Pontivy GSI (E)
3 - 0
Poitiers — Son 5 Maç
M vs Saint-Malo (E)
1 - 2
G vs Saumur (D)
1 - 2
B vs Châteaubriant (E)
0 - 0
M vs Chauray (E)
1 - 2
M vs Saint-Colomban Locminé (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.