Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 2 - Group A •
18.04.2026 — 19:00
Granville
Elo: 1498λ (Beklenen Gol): 1.68
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Poitiers
Elo: 1435λ (Beklenen Gol): 1.02
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Granville - Poitiers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.68, Dep: 1.02 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Granville %51.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Granville xG
1.95
Dengeli
Poitiers xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%51.8
X (Beraberlik)
%26.0
2 (Deplasman)
%22.2
Çifte Şans 1X: %77.8
Çifte Şans X2: %48.2
Çifte Şans 12: %74.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.3
0.5 Alt: %7.7
1.5 Üst: %75.9
1.5 Alt: %24.1
2.5 Üst: %50.5
2.5 Alt: %49.5
3.5 Üst: %28.5
3.5 Alt: %71.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.8
KG Yok
%47.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.4
1-0
%10.5
2-1
%9.7
2-0
%9.5
0-0
%7.6
0-1
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.0
İY X: %42.6
İY 2: %19.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.5
İY 0.5 Alt: %30.6
İY 1.5 Üst: %34.9
İY 1.5 Alt: %65.1
İY 2.5 Üst: %12.2
İY 2.5 Alt: %87.8
İY 3.5 Üst: %3.4
İY 3.5 Alt: %96.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.45
+
Dep
3.91
=
Toplam
9.36
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.1
8.5 Alt: %40.9
9.5 Üst: %46.1
9.5 Alt: %54.0
10.5 Üst: %33.8
10.5 Alt: %66.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.31 Korner (Ev: 2.51, Dep: 1.8)
İY 4.5 Üst: %43.1
İY 4.5 Alt: %56.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %63.2 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %25.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.7
Ev: 14.3 • Dep: 9.4
İsabetli Şut
8.3
Ev: 5.1 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %66.1
21.5 Alt: %33.9
23.5 Şut Üst: %49.9
23.5 Alt: %50.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.7
7.5 Alt: %41.3
8.5 İsabetli Üst: %44.8
8.5 Alt: %55.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGranville
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Poitiers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Granville (-0.50)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Poitiers (+0.50)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.57 | %28.0 | %0.0 | @1.39 | %72.0 |
| -1.25 | @3.15 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| -1.00 | @2.73 | %36.6 | %23.5 | @1.58 | %63.4 |
| -0.75 | @2.22 | %45.1 | %0.0 | @1.82 | %54.9 |
| -0.50 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
| -0.25 | @1.69 | %59.3 | %0.0 | @2.46 | %40.7 |
| 0.0 | @1.43 | %69.8 | %26.2 | @3.31 | %30.2 |
| +0.25 | @1.34 | %74.4 | %0.0 | @3.90 | %25.6 |
| +0.50 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.49 | %22.3 |
| +0.75 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.08 | %16.5 |
| +1.00 | @1.11 | %90.3 | %14.0 | @10.34 | %9.7 |
| +1.25 | @1.10 | %91.1 | %0.0 | @11.18 | %9.0 |
| +1.50 | @1.09 | %91.7 | %0.0 | @12.02 | %8.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.39 | %72.2 | %0.0 | @3.59 | %27.9 |
| +2.00 | @1.48 | %67.4 | %25.6 | @3.06 | %32.7 |
| +2.25 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.5 |
| +2.50 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %0.0 | @2.00 | %49.9 |
| +2.75 | @2.28 | %43.9 | %0.0 | @1.78 | %56.1 |
| +3.00 | @2.79 | %35.9 | %22.2 | @1.56 | %64.1 |
| +3.25 | @3.19 | %31.4 | %0.0 | @1.46 | %68.6 |
| +3.50 | @3.58 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.7% | 6.1% | 3.5% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.5% | 12.5% | 5.9% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.6% | 9.7% | 5.0% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.3% | 5.4% | 2.8% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.2% | 2.3% | 1.2% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.7% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Granville — Son 5 Maç
B
vs Lorient II (D)
1 - 1
M
vs Lorient II (E)
1 - 2
B
vs Chauray (E)
0 - 0
M
vs Lorient II (D)
3 - 2
G
vs Lorient II (E)
2 - 1
Poitiers — Son 5 Maç
M
vs Angoulême (D)
3 - 2
M
vs Les Herbiers (D)
2 - 1
M
vs Saint-Malo (E)
1 - 2
G
vs Saumur (D)
1 - 2
B
vs Châteaubriant (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.