Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 2 - Group A •
09.05.2026 — 19:00
Poitiers
Elo: 1461λ (Beklenen Gol): 0.67
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Saint-Colomban Locminé
Elo: 1519λ (Beklenen Gol): 1.29
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Poitiers - Saint-Colomban Locminé mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.67, Dep: 1.29 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint-Colomban Locminé %50.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %31.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %50.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Poitiers xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Saint-Colomban Locminé xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.67 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%18.3
X (Beraberlik)
%30.9
2 (Deplasman)
%50.8
Çifte Şans 1X: %49.2
Çifte Şans X2: %81.7
Çifte Şans 12: %69.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.0
0.5 Alt: %15.0
1.5 Üst: %59.2
1.5 Alt: %40.8
2.5 Üst: %31.2
2.5 Alt: %68.8
3.5 Üst: %13.6
3.5 Alt: %86.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%36.2
KG Yok
%63.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%17.3
0-0
%15.0
1-1
%13.1
0-2
%11.8
1-0
%8.5
1-2
%7.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.2
İY X: %50.1
İY 2: %34.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.0
İY 0.5 Alt: %42.0
İY 1.5 Üst: %22.6
İY 1.5 Alt: %77.4
İY 2.5 Üst: %6.0
İY 2.5 Alt: %94.1
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.42
+
Dep
4.5
=
Toplam
7.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %39.6
8.5 Alt: %60.4
9.5 Üst: %27.4
9.5 Alt: %72.6
10.5 Üst: %17.6
10.5 Alt: %82.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.64 Korner (Ev: 1.57, Dep: 2.07)
İY 4.5 Üst: %30.2
İY 4.5 Alt: %69.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %28.5 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %58.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.2
Ev: 8.1 • Dep: 11.1
İsabetli Şut
6.7
Ev: 2.9 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %28.9
21.5 Alt: %71.1
23.5 Şut Üst: %16.1
23.5 Alt: %83.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %35.4
7.5 Alt: %64.6
8.5 İsabetli Üst: %23.0
8.5 Alt: %77.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPoitiers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Saint-Colomban Locminé
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Poitiers (+0.50)
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Saint-Colomban Locminé (-0.50)
@1.97
%50.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @19.43 | %5.2 | %0.0 | @1.05 | %94.9 |
| -1.25 | @18.15 | %5.5 | %0.0 | @1.06 | %94.5 |
| -1.00 | @16.87 | %5.9 | %13.2 | @1.06 | %94.1 |
| -0.75 | @7.96 | %12.6 | %0.0 | @1.14 | %87.4 |
| -0.50 | @5.46 | %18.3 | %0.0 | @1.22 | %81.7 |
| -0.25 | @4.61 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| 0.0 | @3.77 | %26.6 | %31.0 | @1.36 | %73.4 |
| +0.25 | @2.50 | %40.0 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
| +0.50 Ana Hat | @2.03 | %49.3 | %0.0 | @1.97 | %50.7 |
| +0.75 | @1.76 | %56.9 | %0.0 | @2.32 | %43.2 |
| +1.00 | @1.49 | %67.1 | %26.4 | @3.04 | %32.9 |
| +1.25 | @1.39 | %72.1 | %0.0 | @3.58 | %27.9 |
| +1.50 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.13 | %24.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
| +2.00 | @2.32 | %43.2 | %28.0 | @1.76 | %56.8 |
| +2.25 | @2.77 | %36.1 | %0.0 | @1.57 | %63.9 |
| +2.50 | @3.22 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| +2.75 | @4.10 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| +3.00 | @6.16 | %16.2 | %17.7 | @1.19 | %83.8 |
| +3.25 | @6.82 | %14.7 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
| +3.50 | @7.48 | %13.4 | %0.0 | @1.15 | %86.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.0% | 17.4% | 11.8% | 5.1% | 1.6% | 0.4% |
| 1 Gol | 8.5% | 13.1% | 7.9% | 3.4% | 1.1% | 0.3% |
| 2 Gol | 3.1% | 4.1% | 2.6% | 1.1% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 0.7% | 0.9% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Poitiers — Son 5 Maç
M
vs Chauray (D)
2 - 1
B
vs La Roche VF (E)
0 - 0
B
vs Granville (D)
1 - 1
M
vs Angoulême (D)
3 - 2
M
vs Les Herbiers (D)
2 - 1
Saint-Colomban Locminé — Son 5 Maç
G
vs Poitiers (E)
3 - 0
G
vs Poitiers (D)
0 - 2
B
vs Poitiers (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 17.01.2026 | National 2 - Group A | Saint-Colomban Locminé | 3 - 0 | Poitiers |
| 26.04.2025 | National 2 - Group B | Poitiers | 0 - 2 | Saint-Colomban Locminé |
| 14.12.2024 | National 2 - Group B | Saint-Colomban Locminé | 0 - 0 | Poitiers |