Maç Listesine Dön
Netherlands U19 Divisie 1 • 21.03.2026 — 17:00

FC Volendam U19

Elo: 1448
λ (Beklenen Gol): 1.69
1 - 2
Tamamlandı

PSV U19

Elo: 1603
λ (Beklenen Gol): 2.11
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
FC Volendam U19 - PSV U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.69, Dep: 2.11 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre PSV U19 %47.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %73.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Volendam U19 xG 1.95
Dengeli
PSV U19 xG 2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %30.7
X (Beraberlik) %22.1
2 (Deplasman) %47.3

Çifte Şans 1X: %52.7
Çifte Şans X2: %69.4
Çifte Şans 12: %77.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.1 0.5 Alt: %2.9
1.5 Üst: %89.8 1.5 Alt: %10.2
2.5 Üst: %73.1 2.5 Alt: %26.9
3.5 Üst: %52.6 3.5 Alt: %47.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %72.2
KG Yok %27.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%8.6
1-2
%8.4
2-2
%7.1
2-1
%6.7
1-3
%5.9
0-2
%5.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.9 İY X: %35.8 İY 2: %37.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.8 İY 0.5 Alt: %19.2
İY 1.5 Üst: %51.7 İY 1.5 Alt: %48.3
İY 2.5 Üst: %24.2 İY 2.5 Alt: %75.8
İY 3.5 Üst: %9.1 İY 3.5 Alt: %90.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.48
+
Dep 6.26
=
Toplam 11.73
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %82.7 8.5 Alt: %17.3
9.5 Üst: %73.4 9.5 Alt: %26.6
10.5 Üst: %62.4 10.5 Alt: %37.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.4 Korner (Ev: 2.52, Dep: 2.88)
İY 4.5 Üst: %62.6 İY 4.5 Alt: %37.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %35.3 | Eşit: %11.5 | Dep: %53.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 30.4
Ev: 14.3 • Dep: 16.1
İsabetli Şut 10.6
Ev: 5.1 • Dep: 5.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.3 21.5 Alt: %4.7
23.5 Şut Üst: %89.9 23.5 Alt: %10.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %83.0 7.5 Alt: %17.0
8.5 İsabetli Üst: %73.2 8.5 Alt: %26.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
FC Volendam U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
PSV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
FC Volendam U19 (+0.25)
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
PSV U19 (-0.25)
@1.90
%52.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.67 %15.0 %0.0 @1.18 %85.0
-1.25 @6.14 %16.3 %0.0 @1.19 %83.7
-1.00 @5.62 %17.8 %15.8 @1.22 %82.2
-0.75 @4.03 %24.8 %0.0 @1.33 %75.2
-0.50 @3.25 %30.8 %0.0 @1.44 %69.2
-0.25 @2.88 %34.7 %0.0 @1.53 %65.3
0.0 @2.51 %39.8 %22.7 @1.66 %60.2
+0.25 Ana Hat @2.11 %47.5 %0.0 @1.90 %52.5
+0.50 @1.87 %53.5 %0.0 @2.15 %46.5
+0.75 @1.68 %59.4 %0.0 @2.46 %40.6
+1.00 @1.50 %66.7 %19.9 @3.00 %33.3
+1.25 @1.42 %70.4 %0.0 @3.38 %29.6
+1.50 @1.36 %73.3 %0.0 @3.75 %26.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.13 %88.6 %0.0 @8.74 %11.4
+2.00 @1.14 %87.4 %17.3 @7.92 %12.6
+2.25 @1.26 %79.1 %0.0 @4.79 %20.9
+2.50 @1.38 %72.3 %0.0 @3.61 %27.7
+2.75 @1.45 %69.0 %0.0 @3.23 %31.0
+3.00 @1.54 %64.9 %21.1 @2.85 %35.1
+3.25 @1.75 %57.3 %0.0 @2.34 %42.8
+3.50 Ana Hat @1.95 %51.2 %0.0 @2.05 %48.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.9% 4.3% 5.1% 3.6% 1.9% 0.8%
1 Gol 3.3% 8.8% 8.7% 6.1% 3.2% 1.4%
2 Gol 3.3% 6.9% 7.3% 5.1% 2.7% 1.1%
3 Gol 1.8% 3.9% 4.1% 2.9% 1.5% 0.6%
4 Gol 0.8% 1.6% 1.7% 1.2% 0.6% 0.3%
5 Gol 0.3% 0.6% 0.6% 0.4% 0.2% 0.1%
FC Volendam U19 — Son 5 Maç
M vs Feyenoord U19 (D)
5 - 2
G vs Sparta Rotterdam U19 (E)
4 - 2
PSV U19 — Son 5 Maç
G vs ADO Den Haag U19 (D)
0 - 3
B vs Chelsea U19 (D)
1 - 1
G vs Lens U19 (E)
2 - 0
M vs Lens U19 (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.