Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 21.02.2026 — 20:00

La Chataigneraie

Elo: 1527
λ (Beklenen Gol): 1.55
2 - 1
Tamamlandı

USSA Vertou

Elo: 1505
λ (Beklenen Gol): 1.50
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
La Chataigneraie - USSA Vertou mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.54, Dep: 1.50 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre La Chataigneraie %38.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
La Chataigneraie xG 1.91
Dengeli
USSA Vertou xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %38.2
X (Beraberlik) %25.8
2 (Deplasman) %36.0

Çifte Şans 1X: %64.0
Çifte Şans X2: %61.8
Çifte Şans 12: %74.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.3 0.5 Alt: %5.7
1.5 Üst: %81.5 1.5 Alt: %18.5
2.5 Üst: %58.6 2.5 Alt: %41.4
3.5 Üst: %36.2 3.5 Alt: %63.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %61.9
KG Yok %38.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.9
2-1
%8.5
1-2
%8.3
1-0
%6.6
2-2
%6.4
0-1
%6.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.3 İY X: %40.7 İY 2: %29.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.6 İY 0.5 Alt: %26.4
İY 1.5 Üst: %40.5 İY 1.5 Alt: %59.5
İY 2.5 Üst: %15.8 İY 2.5 Alt: %84.2
İY 3.5 Üst: %4.9 İY 3.5 Alt: %95.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.19
+
Dep 4.94
=
Toplam 10.13
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.1 8.5 Alt: %31.9
9.5 Üst: %55.8 9.5 Alt: %44.2
10.5 Üst: %43.3 10.5 Alt: %56.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.66 Korner (Ev: 2.39, Dep: 2.27)
İY 4.5 Üst: %49.8 İY 4.5 Alt: %50.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %46.8 | Eşit: %12.7 | Dep: %40.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.8
Ev: 13.5 • Dep: 12.3
İsabetli Şut 9
Ev: 4.8 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.8 21.5 Alt: %20.2
23.5 Şut Üst: %66.4 23.5 Alt: %33.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.7 7.5 Alt: %32.3
8.5 İsabetli Üst: %54.6 8.5 Alt: %45.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
La Chataigneraie
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
USSA Vertou
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
La Chataigneraie (0.0)
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %26.0
USSA Vertou (+0.00)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.12
%47.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.33 %18.8 %0.0 @1.23 %81.2
-1.25 @4.81 %20.8 %0.0 @1.26 %79.2
-1.00 @4.30 %23.3 %19.3 @1.30 %76.7
-0.75 @3.18 %31.4 %0.0 @1.46 %68.6
-0.50 @2.63 %38.0 %0.0 @1.61 %62.0
-0.25 @2.29 %43.7 %0.0 @1.78 %56.3
0.0 Ana Hat @1.95 %51.4 %26.0 @2.06 %48.6
+0.25 @1.70 %58.7 %0.0 @2.42 %41.3
+0.50 @1.56 %64.1 %0.0 @2.78 %36.0
+0.75 @1.42 %70.6 %0.0 @3.40 %29.4
+1.00 @1.27 %78.7 %18.6 @4.70 %21.3
+1.25 @1.24 %80.9 %0.0 @5.23 %19.1
+1.50 @1.21 %82.7 %0.0 @5.77 %17.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.27 %78.9 %0.0 @4.74 %21.1
+2.00 @1.32 %75.7 %23.1 @4.12 %24.3
+2.25 @1.52 %65.8 %0.0 @2.92 %34.2
+2.50 @1.72 %58.2 %0.0 @2.39 %41.8
+2.75 Ana Hat @1.89 %52.9 %0.0 @2.12 %47.1
+3.00 @2.17 %46.0 %22.6 @1.85 %54.0
+3.25 @2.49 %40.1 %0.0 @1.67 %59.9
+3.50 @2.81 %35.6 %0.0 @1.55 %64.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.7% 6.4% 5.4% 2.7% 1.0% 0.3%
1 Gol 6.6% 12.0% 8.3% 4.2% 1.6% 0.5%
2 Gol 5.8% 8.6% 6.4% 3.2% 1.2% 0.4%
3 Gol 3.0% 4.4% 3.3% 1.7% 0.6% 0.2%
4 Gol 1.1% 1.7% 1.3% 0.6% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.4% 0.5% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
La Chataigneraie — Son 5 Maç
G vs Chauvigny (E)
3 - 2
M vs Panazol (D)
3 - 1
B vs Panazol (E)
0 - 0
G vs Panazol (D)
0 - 1
USSA Vertou — Son 5 Maç
G vs Les Sables (D)
1 - 2
M vs Challans (E)
0 - 1
M vs UF Touraine (E)
0 - 2
B vs Challans (D)
1 - 1
G vs Challans (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.