Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group B • 21.03.2026 — 20:00

USSA Vertou

Elo: 1505
λ (Beklenen Gol): 1.19
0 - 1
Tamamlandı

Angers SCO II

Elo: 1467
λ (Beklenen Gol): 1.48
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
USSA Vertou - Angers SCO II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.19, Dep: 1.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Angers SCO II %42.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %47.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
USSA Vertou xG 1.55
Dengeli
Angers SCO II xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %29.6
X (Beraberlik) %27.5
2 (Deplasman) %42.8

Çifte Şans 1X: %57.2
Çifte Şans X2: %70.4
Çifte Şans 12: %72.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.1 0.5 Alt: %7.9
1.5 Üst: %75.4 1.5 Alt: %24.6
2.5 Üst: %49.8 2.5 Alt: %50.2
3.5 Üst: %27.8 3.5 Alt: %72.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.6
KG Yok %45.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.1
0-1
%9.3
1-2
%9.0
0-0
%7.9
0-2
%7.6
1-0
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.2 İY X: %43.5 İY 2: %32.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.0 İY 0.5 Alt: %31.0
İY 1.5 Üst: %34.5 İY 1.5 Alt: %65.5
İY 2.5 Üst: %12.0 İY 2.5 Alt: %88.0
İY 3.5 Üst: %3.3 İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.48
+
Dep 4.89
=
Toplam 9.37
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.2 8.5 Alt: %40.8
9.5 Üst: %46.1 9.5 Alt: %53.9
10.5 Üst: %33.9 10.5 Alt: %66.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.31 Korner (Ev: 2.06, Dep: 2.25)
İY 4.5 Üst: %43.1 İY 4.5 Alt: %56.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %38.1 | Eşit: %13.1 | Dep: %48.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.5
Ev: 11.3 • Dep: 12.2
İsabetli Şut 8.2
Ev: 4 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %64.9 21.5 Alt: %35.1
23.5 Şut Üst: %48.6 23.5 Alt: %51.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.5 7.5 Alt: %42.6
8.5 İsabetli Üst: %43.5 8.5 Alt: %56.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
USSA Vertou
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Angers SCO II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
USSA Vertou (+0.25)
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Angers SCO II (-0.25)
@2.02
%49.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.02 %12.5 %0.0 @1.14 %87.5
-1.25 @7.33 %13.6 %0.0 @1.16 %86.4
-1.00 @6.64 %15.1 %17.2 @1.18 %85.0
-0.75 @4.34 %23.0 %0.0 @1.30 %77.0
-0.50 @3.37 %29.7 %0.0 @1.42 %70.4
-0.25 @2.91 %34.4 %0.0 @1.52 %65.6
0.0 @2.44 %41.0 %27.7 @1.69 %59.0
+0.25 Ana Hat @1.98 %50.5 %0.0 @2.02 %49.5
+0.50 @1.74 %57.3 %0.0 @2.34 %42.7
+0.75 @1.56 %64.3 %0.0 @2.80 %35.8
+1.00 @1.37 %73.1 %21.5 @3.71 %26.9
+1.25 @1.31 %76.3 %0.0 @4.22 %23.7
+1.50 @1.27 %78.9 %0.0 @4.73 %21.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.40 %71.6 %0.0 @3.53 %28.4
+2.00 @1.50 %66.7 %25.8 @3.00 %33.3
+2.25 @1.76 %56.8 %0.0 @2.32 %43.2
+2.50 Ana Hat @2.02 %49.5 %0.0 @1.98 %50.5
+2.75 @2.31 %43.3 %0.0 @1.76 %56.7
+3.00 @2.84 %35.2 %22.1 @1.54 %64.8
+3.25 @3.24 %30.8 %0.0 @1.45 %69.2
+3.50 @3.64 %27.4 %0.0 @1.38 %72.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.9% 9.4% 7.6% 3.7% 1.4% 0.4%
1 Gol 7.4% 13.2% 9.1% 4.5% 1.6% 0.5%
2 Gol 5.0% 7.3% 5.4% 2.7% 1.0% 0.3%
3 Gol 2.0% 2.9% 2.1% 1.1% 0.4% 0.1%
4 Gol 0.6% 0.9% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
USSA Vertou — Son 5 Maç
M vs Panazol (D)
1 - 0
G vs Vendée Fontenay (E)
2 - 0
M vs La Chataigneraie (D)
2 - 1
G vs Les Sables (D)
1 - 2
M vs Challans (E)
0 - 1
Angers SCO II — Son 5 Maç
G vs Vendée Fontenay (D)
0 - 4
G vs Châtellerault (E)
1 - 0
M vs St-Philbert Gd Lieu (D)
3 - 1
M vs Chateauroux II (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.