Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group C • 09.05.2026 — 19:00

Nimes

Elo: 1553
λ (Beklenen Gol): 1.28
3 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Istres

Elo: 1470
λ (Beklenen Gol): 0.85
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Nimes - Istres mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.28, Dep: 0.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nimes %45.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %35.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nimes xG 1.60
Dengeli
Istres xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %45.6
X (Beraberlik) %30.7
2 (Deplasman) %23.7

Çifte Şans 1X: %76.3
Çifte Şans X2: %54.4
Çifte Şans 12: %69.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.1 0.5 Alt: %12.9
1.5 Üst: %63.8 1.5 Alt: %36.2
2.5 Üst: %35.8 2.5 Alt: %64.2
3.5 Üst: %16.7 3.5 Alt: %83.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %42.3
KG Yok %57.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%14.3
1-1
%13.9
0-0
%12.9
2-0
%9.8
0-1
%9.1
2-1
%8.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.3 İY X: %48.6 İY 2: %19.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.0 İY 0.5 Alt: %39.0
İY 1.5 Üst: %25.5 İY 1.5 Alt: %74.5
İY 2.5 Üst: %7.3 İY 2.5 Alt: %92.8
İY 3.5 Üst: %1.6 İY 3.5 Alt: %98.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.66
+
Dep 3.55
=
Toplam 8.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %43.6 8.5 Alt: %56.4
9.5 Üst: %30.9 9.5 Alt: %69.1
10.5 Üst: %20.5 10.5 Alt: %79.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.77 Korner (Ev: 2.14, Dep: 1.63)
İY 4.5 Üst: %32.7 İY 4.5 Alt: %67.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %58.3 | Eşit: %13.2 | Dep: %28.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.2
Ev: 11.9 • Dep: 8.4
İsabetli Şut 7.1
Ev: 4.2 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %37.4 21.5 Alt: %62.6
23.5 Şut Üst: %22.7 23.5 Alt: %77.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %41.3 7.5 Alt: %58.7
8.5 İsabetli Üst: %28.1 8.5 Alt: %71.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Nimes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Istres
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Nimes (-0.25)
@1.86
%53.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Istres (+0.25)
@2.16
%46.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.98
%50.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.71 %21.2 %0.0 @1.27 %78.8
-1.25 @4.14 %24.2 %0.0 @1.32 %75.8
-1.00 @3.57 %28.0 %24.2 @1.39 %72.0
-0.75 @2.64 %38.0 %0.0 @1.61 %62.1
-0.50 @2.20 %45.5 %0.0 @1.83 %54.5
-0.25 Ana Hat @1.86 %53.7 %0.0 @2.16 %46.3
0.0 @1.52 %65.7 %30.8 @2.91 %34.3
+0.25 @1.39 %71.9 %0.0 @3.56 %28.1
+0.50 @1.31 %76.3 %0.0 @4.21 %23.8
+0.75 @1.21 %82.8 %0.0 @5.80 %17.2
+1.00 @1.11 %90.5 %15.7 @10.51 %9.5
+1.25 @1.10 %91.3 %0.0 @11.50 %8.7
+1.50 @1.09 %92.0 %0.0 @12.48 %8.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.73 %57.8 %0.0 @2.37 %42.2
+2.00 Ana Hat @2.02 %49.6 %28.0 @1.98 %50.4
+2.25 @2.41 %41.5 %0.0 @1.71 %58.5
+2.50 @2.80 %35.7 %0.0 @1.56 %64.3
+2.75 @3.46 %28.9 %0.0 @1.41 %71.1
+3.00 @4.89 %20.4 %19.2 @1.26 %79.6
+3.25 @5.48 %18.3 %0.0 @1.22 %81.7
+3.50 @6.06 %16.5 %0.0 @1.20 %83.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 12.9% 9.1% 4.3% 1.2% 0.3% 0.0%
1 Gol 14.3% 13.9% 5.5% 1.6% 0.3% 0.1%
2 Gol 9.8% 8.3% 3.5% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 4.2% 3.5% 1.5% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.3% 1.1% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Nimes — Son 5 Maç
G vs Limonest (E)
2 - 0
B vs Rodez (D)
1 - 1
M vs Rodez (E)
0 - 2
G vs Rodez (E)
1 - 0
G vs Rodez (E)
3 - 2
Istres — Son 5 Maç
B vs Creteil (E)
0 - 0
G vs Bobigny (E)
1 - 0
M vs Chasselay MDA (D)
1 - 0
G vs Chasselay MDA (D)
1 - 2
G vs Chasselay MDA (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.