Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group C • 21.02.2026 — 20:00

Vannes

Elo: 1495
λ (Beklenen Gol): 2.03
1 - 0
Tamamlandı

Drapeau Fougères

Elo: 1419
λ (Beklenen Gol): 0.82
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Vannes - Drapeau Fougères mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.03, Dep: 0.82 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vannes %64.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %58.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vannes xG 2.31
Dengeli
Drapeau Fougères xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %64.9
X (Beraberlik) %21.7
2 (Deplasman) %13.4

Çifte Şans 1X: %86.6
Çifte Şans X2: %35.1
Çifte Şans 12: %78.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.4 0.5 Alt: %6.7
1.5 Üst: %78.4 1.5 Alt: %21.6
2.5 Üst: %54.1 2.5 Alt: %45.9
3.5 Üst: %31.8 3.5 Alt: %68.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %49.2
KG Yok %50.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%12.0
1-0
%11.1
1-1
%10.4
2-1
%9.8
3-0
%8.1
3-1
%6.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %46.9 İY X: %39.4 İY 2: %13.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.4 İY 0.5 Alt: %28.6
İY 1.5 Üst: %37.2 İY 1.5 Alt: %62.8
İY 2.5 Üst: %13.6 İY 2.5 Alt: %86.4
İY 3.5 Üst: %3.9 İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.16
+
Dep 3.48
=
Toplam 9.64
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.5 8.5 Alt: %37.5
9.5 Üst: %49.6 9.5 Alt: %50.4
10.5 Üst: %37.2 10.5 Alt: %62.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.43 Korner (Ev: 2.84, Dep: 1.6)
İY 4.5 Üst: %45.6 İY 4.5 Alt: %54.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %76.0 | Eşit: %9.1 | Dep: %14.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.6
Ev: 16.4 • Dep: 8.2
İsabetli Şut 8.6
Ev: 5.8 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %72.6 21.5 Alt: %27.5
23.5 Şut Üst: %57.3 23.5 Alt: %42.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.2 7.5 Alt: %36.9
8.5 İsabetli Üst: %49.5 8.5 Alt: %50.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Vannes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Drapeau Fougères
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Vannes (-1.00)
@1.90
%52.8 İhtimal
İade (Push): %24.4
Drapeau Fougères (+1.00)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.90
%52.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.51 %39.9 %0.0 @1.66 %60.1
-1.25 @2.20 %45.4 %0.0 @1.83 %54.6
-1.00 Ana Hat @1.90 %52.8 %24.4 @2.12 %47.2
-0.75 @1.69 %59.3 %0.0 @2.46 %40.7
-0.50 @1.56 %64.3 %0.0 @2.80 %35.7
-0.25 @1.38 %72.3 %0.0 @3.60 %27.8
0.0 @1.21 %82.5 %22.1 @5.71 %17.5
+0.25 @1.18 %84.7 %0.0 @6.52 %15.3
+0.50 @1.16 %86.4 %0.0 @7.33 %13.7
+0.75 @1.10 %90.6 %0.0 @10.64 %9.4
+1.00 @1.05 %95.3 %9.4 @21.19 %4.7
+1.25 @1.05 %95.5 %0.0 @22.29 %4.5
+1.50 @1.04 %95.7 %0.0 @23.39 %4.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.34 %74.9 %0.0 @3.98 %25.1
+2.00 @1.41 %70.8 %24.7 @3.42 %29.2
+2.25 @1.64 %60.8 %0.0 @2.55 %39.2
+2.50 @1.88 %53.3 %0.0 @2.14 %46.7
+2.75 Ana Hat @2.11 %47.3 %0.0 @1.90 %52.7
+3.00 @2.53 %39.6 %22.7 @1.66 %60.4
+3.25 @2.90 %34.5 %0.0 @1.53 %65.5
+3.50 @3.27 %30.6 %0.0 @1.44 %69.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.6% 4.1% 2.0% 0.5% 0.1% 0.0%
1 Gol 11.3% 10.5% 4.0% 1.1% 0.2% 0.0%
2 Gol 12.2% 9.9% 4.1% 1.1% 0.2% 0.0%
3 Gol 8.2% 6.7% 2.7% 0.7% 0.2% 0.0%
4 Gol 4.2% 3.4% 1.4% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 1.7% 1.4% 0.6% 0.2% 0.0% 0.0%
Vannes — Son 5 Maç
G vs Saint-Pierre Milizac (D)
1 - 2
G vs Cesson (E)
4 - 1
M vs Laval II (E)
0 - 1
M vs Brest II (D)
2 - 0
B vs Vitre (E)
2 - 2
Drapeau Fougères — Son 5 Maç
M vs Vire (E)
0 - 1
M vs Guingamp II (E)
1 - 4
B vs Guingamp II (E)
2 - 2
M vs Guingamp II (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.