Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group C • 28.03.2026 — 19:00

Vannes

Elo: 1494
λ (Beklenen Gol): 1.86
0 - 0
Tamamlandı

Rennes II

Elo: 1493
λ (Beklenen Gol): 1.12
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Vannes - Rennes II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.86, Dep: 1.12 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vannes %53.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vannes xG 2.00
Dengeli
Rennes II xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %53.8
X (Beraberlik) %24.2
2 (Deplasman) %21.9

Çifte Şans 1X: %78.1
Çifte Şans X2: %46.2
Çifte Şans 12: %75.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.0 0.5 Alt: %6.0
1.5 Üst: %80.6 1.5 Alt: %19.4
2.5 Üst: %57.2 2.5 Alt: %42.8
3.5 Üst: %34.8 3.5 Alt: %65.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %57.7
KG Yok %42.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.4
2-1
%9.8
2-0
%8.8
1-0
%8.7
3-1
%6.1
1-2
%5.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.0 İY X: %40.2 İY 2: %19.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.0 İY 0.5 Alt: %27.1
İY 1.5 Üst: %39.5 İY 1.5 Alt: %60.5
İY 2.5 Üst: %15.1 İY 2.5 Alt: %84.9
İY 3.5 Üst: %4.5 İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.82
+
Dep 4.13
=
Toplam 9.95
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.2 8.5 Alt: %33.9
9.5 Üst: %53.6 9.5 Alt: %46.4
10.5 Üst: %41.1 10.5 Alt: %58.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.58 Korner (Ev: 2.68, Dep: 1.9)
İY 4.5 Üst: %48.2 İY 4.5 Alt: %51.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %64.7 | Eşit: %11.2 | Dep: %24.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.4
Ev: 15.4 • Dep: 10
İsabetli Şut 8.9
Ev: 5.5 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.6 21.5 Alt: %22.4
23.5 Şut Üst: %63.6 23.5 Alt: %36.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.5 7.5 Alt: %33.6
8.5 İsabetli Üst: %53.1 8.5 Alt: %46.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Vannes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rennes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Vannes (-0.75)
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Rennes II (+0.75)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.04
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.28 %30.5 %0.0 @1.44 %69.5
-1.25 @2.91 %34.4 %0.0 @1.52 %65.6
-1.00 @2.53 %39.5 %22.9 @1.65 %60.5
-0.75 Ana Hat @2.11 %47.3 %0.0 @1.90 %52.7
-0.50 @1.87 %53.3 %0.0 @2.14 %46.7
-0.25 @1.64 %60.8 %0.0 @2.55 %39.2
0.0 @1.41 %70.7 %24.5 @3.41 %29.3
+0.25 @1.34 %74.8 %0.0 @3.97 %25.2
+0.50 @1.28 %77.9 %0.0 @4.52 %22.1
+0.75 @1.20 %83.5 %0.0 @6.06 %16.5
+1.00 @1.11 %90.0 %13.5 @10.00 %10.0
+1.25 @1.10 %90.7 %0.0 @10.77 %9.3
+1.50 @1.09 %91.3 %0.0 @11.55 %8.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.29 %77.7 %0.0 @4.48 %22.3
+2.00 @1.35 %74.2 %23.7 @3.88 %25.8
+2.25 @1.56 %64.2 %0.0 @2.80 %35.8
+2.50 @1.77 %56.6 %0.0 @2.31 %43.4
+2.75 Ana Hat @1.96 %51.1 %0.0 @2.04 %48.9
+3.00 @2.28 %43.9 %22.7 @1.78 %56.1
+3.25 @2.61 %38.3 %0.0 @1.62 %61.7
+3.50 @2.95 %33.9 %0.0 @1.51 %66.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.0% 5.0% 3.2% 1.2% 0.3% 0.1%
1 Gol 8.8% 11.5% 6.0% 2.2% 0.6% 0.1%
2 Gol 8.9% 10.0% 5.6% 2.1% 0.6% 0.1%
3 Gol 5.5% 6.2% 3.5% 1.3% 0.4% 0.1%
4 Gol 2.6% 2.9% 1.6% 0.6% 0.2% 0.0%
5 Gol 1.0% 1.1% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0%
Vannes — Son 5 Maç
M vs Laval II (D)
1 - 0
G vs Brest II (E)
2 - 1
M vs Vitre (D)
1 - 0
M vs Guingamp II (D)
2 - 1
G vs Drapeau Fougères (E)
1 - 0
Rennes II — Son 5 Maç
B vs Vire (E)
0 - 0
B vs Ergué-Gaberic (D)
1 - 1
M vs Alencon (D)
4 - 3
B vs Cesson (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.