Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group C • 28.03.2026 — 19:00

Vannes

Elo: 1494
λ (Beklenen Gol): 1.29
0 - 0
Tamamlandı

Rennes II

Elo: 1501
λ (Beklenen Gol): 0.82
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Vannes - Rennes II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.29, Dep: 0.82 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vannes %46.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %35.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vannes xG 1.60
Dengeli
Rennes II xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %46.5
X (Beraberlik) %30.7
2 (Deplasman) %22.9

Çifte Şans 1X: %77.1
Çifte Şans X2: %53.6
Çifte Şans 12: %69.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.9 0.5 Alt: %13.1
1.5 Üst: %63.4 1.5 Alt: %36.6
2.5 Üst: %35.4 2.5 Alt: %64.6
3.5 Üst: %16.4 3.5 Alt: %83.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %41.7
KG Yok %58.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%14.6
1-1
%13.8
0-0
%13.0
2-0
%10.0
0-1
%9.0
2-1
%8.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.8 İY X: %48.7 İY 2: %18.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.7 İY 0.5 Alt: %39.3
İY 1.5 Üst: %25.2 İY 1.5 Alt: %74.8
İY 2.5 Üst: %7.1 İY 2.5 Alt: %92.9
İY 3.5 Üst: %1.6 İY 3.5 Alt: %98.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.68
+
Dep 3.49
=
Toplam 8.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %43.1 8.5 Alt: %56.9
9.5 Üst: %30.5 9.5 Alt: %69.6
10.5 Üst: %20.1 10.5 Alt: %79.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.76 Korner (Ev: 2.15, Dep: 1.61)
İY 4.5 Üst: %32.4 İY 4.5 Alt: %67.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %59.3 | Eşit: %13.1 | Dep: %27.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.1
Ev: 11.9 • Dep: 8.2
İsabetli Şut 7
Ev: 4.2 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %36.6 21.5 Alt: %63.4
23.5 Şut Üst: %22.0 23.5 Alt: %78.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %40.8 7.5 Alt: %59.2
8.5 İsabetli Üst: %27.7 8.5 Alt: %72.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Vannes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rennes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Vannes (-0.50)
@2.16
%46.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Rennes II (+0.50)
@1.86
%53.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.59 %21.8 %0.0 @1.28 %78.2
-1.25 @4.02 %24.9 %0.0 @1.33 %75.1
-1.00 @3.46 %28.9 %24.6 @1.41 %71.1
-0.75 @2.57 %38.9 %0.0 @1.64 %61.2
-0.50 Ana Hat @2.16 %46.4 %0.0 @1.86 %53.6
-0.25 @1.83 %54.8 %0.0 @2.21 %45.2
0.0 @1.49 %67.0 %30.8 @3.03 %33.1
+0.25 @1.37 %73.0 %0.0 @3.70 %27.1
+0.50 @1.30 %77.1 %0.0 @4.37 %22.9
+0.75 @1.20 %83.5 %0.0 @6.07 %16.5
+1.00 @1.10 %91.1 %15.3 @11.21 %8.9
+1.25 @1.09 %91.8 %0.0 @12.22 %8.2
+1.50 @1.08 %92.5 %0.0 @13.24 %7.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.75 %57.3 %0.0 @2.34 %42.7
+2.00 Ana Hat @2.04 %49.0 %28.0 @1.96 %51.0
+2.25 @2.44 %41.0 %0.0 @1.70 %59.0
+2.50 @2.84 %35.3 %0.0 @1.54 %64.7
+2.75 @3.52 %28.4 %0.0 @1.40 %71.6
+3.00 @5.00 %20.0 %19.1 @1.25 %80.0
+3.25 @5.58 %17.9 %0.0 @1.22 %82.1
+3.50 @6.17 %16.2 %0.0 @1.19 %83.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 13.1% 9.0% 4.1% 1.1% 0.2% 0.0%
1 Gol 14.6% 13.8% 5.3% 1.5% 0.3% 0.0%
2 Gol 10.1% 8.3% 3.4% 0.9% 0.2% 0.0%
3 Gol 4.3% 3.6% 1.5% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.4% 1.2% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Vannes — Son 5 Maç
M vs Laval II (D)
1 - 0
G vs Brest II (E)
2 - 1
M vs Vitre (D)
1 - 0
M vs Guingamp II (D)
2 - 1
G vs Drapeau Fougères (E)
1 - 0
Rennes II — Son 5 Maç
B vs Vire (E)
0 - 0
B vs Ergué-Gaberic (D)
1 - 1
B vs Cesson (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.