Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 3 - Group C •
09.05.2026 — 19:00
Vannes
Elo: 1485λ (Beklenen Gol): 1.22
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Saint-Pierre Milizac
Elo: 1466λ (Beklenen Gol): 0.57
Model Güven Derecesi:
%80
Vannes - Saint-Pierre Milizac mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.22, Dep: 0.57 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vannes %51.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %26.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %31.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vannes xG
1.55
Dengeli
Saint-Pierre Milizac xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%51.2
X (Beraberlik)
%32.3
2 (Deplasman)
%16.5
Çifte Şans 1X: %83.5
Çifte Şans X2: %48.8
Çifte Şans 12: %67.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.3
0.5 Alt: %17.7
1.5 Üst: %54.1
1.5 Alt: %45.9
2.5 Üst: %26.5
2.5 Alt: %73.5
3.5 Üst: %10.6
3.5 Alt: %89.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%31.4
KG Yok
%68.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%19.5
0-0
%17.7
1-1
%12.5
2-0
%12.4
0-1
%8.7
2-1
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.3
İY X: %52.3
İY 2: %13.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.7
İY 0.5 Alt: %45.3
İY 1.5 Üst: %19.7
İY 1.5 Alt: %80.3
İY 2.5 Üst: %4.8
İY 2.5 Alt: %95.2
İY 3.5 Üst: %0.9
İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.53
+
Dep
2.94
=
Toplam
7.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %33.4
8.5 Alt: %66.6
9.5 Üst: %22.0
9.5 Alt: %78.0
10.5 Üst: %13.5
10.5 Alt: %86.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.44 Korner (Ev: 2.08, Dep: 1.35)
İY 4.5 Üst: %26.3
İY 4.5 Alt: %73.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %65.3 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %22.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.1
Ev: 11.5 • Dep: 6.6
İsabetli Şut
6.4
Ev: 4.1 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %20.8
21.5 Alt: %79.2
23.5 Şut Üst: %10.6
23.5 Alt: %89.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %30.6
7.5 Alt: %69.4
8.5 İsabetli Üst: %19.1
8.5 Alt: %80.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVannes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Saint-Pierre Milizac
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Vannes (-0.50)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Saint-Pierre Milizac (+0.50)
@2.05
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.88
%53.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.23 | %23.6 | %0.0 | @1.31 | %76.4 |
| -1.25 | @3.65 | %27.4 | %0.0 | @1.38 | %72.6 |
| -1.00 | @3.07 | %32.6 | %27.5 | @1.48 | %67.4 |
| -0.75 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.77 | %56.7 |
| -0.50 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.05 | %48.9 |
| -0.25 | @1.64 | %61.0 | %0.0 | @2.56 | %39.0 |
| 0.0 | @1.32 | %75.6 | %32.4 | @4.10 | %24.4 |
| +0.25 | @1.25 | %80.3 | %0.0 | @5.08 | %19.7 |
| +0.50 | @1.20 | %83.5 | %0.0 | @6.06 | %16.5 |
| +0.75 | @1.12 | %89.0 | %0.0 | @9.10 | %11.0 |
| +1.00 | @1.05 | %95.3 | %12.4 | @21.32 | %4.7 |
| +1.25 | @1.05 | %95.6 | %0.0 | @22.83 | %4.4 |
| +1.50 | @1.04 | %95.9 | %0.0 | @24.34 | %4.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.14 | %46.7 | %0.0 | @1.88 | %53.3 |
| +2.00 | @2.74 | %36.5 | %27.7 | @1.58 | %63.5 |
| +2.25 | @3.26 | %30.7 | %0.0 | @1.44 | %69.4 |
| +2.50 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| +2.75 | @4.99 | %20.1 | %0.0 | @1.25 | %80.0 |
| +3.00 | @8.02 | %12.5 | %15.9 | @1.14 | %87.5 |
| +3.25 | @8.78 | %11.4 | %0.0 | @1.13 | %88.6 |
| +3.50 | @9.54 | %10.5 | %0.0 | @1.12 | %89.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 17.7% | 8.7% | 2.7% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 19.6% | 12.5% | 3.3% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.4% | 7.1% | 2.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.0% | 2.9% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.5% | 0.9% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Vannes — Son 5 Maç
M
vs Cesson (D)
4 - 1
B
vs Lannion (D)
1 - 1
B
vs Rennes II (E)
0 - 0
M
vs Laval II (D)
1 - 0
G
vs Brest II (E)
2 - 1
Saint-Pierre Milizac — Son 5 Maç
M
vs Vire (E)
0 - 1
M
vs Ergué-Gaberic (D)
1 - 0
M
vs Pontivy GSI (E)
2 - 3
M
vs Laval II (D)
2 - 0
G
vs Guingamp II (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 17.01.2026 | National 3 - Group C | Saint-Pierre Milizac | 1 - 2 | Vannes |
| 17.05.2025 | National 3 - Group C | Vannes | 1 - 2 | Saint-Pierre Milizac |
| 24.08.2024 | National 3 - Group C | Saint-Pierre Milizac | 3 - 0 | Vannes |
| 13.04.2024 | National 3 - Group E | Saint-Pierre Milizac | 1 - 1 | Vannes |
| 02.12.2023 | National 3 - Group E | Vannes | 2 - 0 | Saint-Pierre Milizac |