Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 2 - Group B •
18.04.2026 — 19:00
Beauvais
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 0.76
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Chambly Thelle FC
Elo: 1532λ (Beklenen Gol): 0.98
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Beauvais - Chambly Thelle FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.76, Dep: 0.98 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chambly Thelle FC %38.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %25.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %34.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Beauvais xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Chambly Thelle FC xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.76 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%26.3
X (Beraberlik)
%35.2
2 (Deplasman)
%38.6
Çifte Şans 1X: %61.5
Çifte Şans X2: %73.7
Çifte Şans 12: %64.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.6
0.5 Alt: %18.4
1.5 Üst: %53.1
1.5 Alt: %46.9
2.5 Üst: %25.5
2.5 Alt: %74.5
3.5 Üst: %10.0
3.5 Alt: %90.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%34.4
KG Yok
%65.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%18.4
0-1
%16.2
1-1
%14.1
1-0
%12.3
0-2
%8.5
1-2
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.5
İY X: %53.8
İY 2: %26.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %53.9
İY 0.5 Alt: %46.1
İY 1.5 Üst: %19.1
İY 1.5 Alt: %80.9
İY 2.5 Üst: %4.5
İY 2.5 Alt: %95.5
İY 3.5 Üst: %0.8
İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.61
+
Dep
3.84
=
Toplam
7.45
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %33.1
8.5 Alt: %66.9
9.5 Üst: %21.8
9.5 Alt: %78.2
10.5 Üst: %13.4
10.5 Alt: %86.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.43 Korner (Ev: 1.66, Dep: 1.76)
İY 4.5 Üst: %26.1
İY 4.5 Alt: %73.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %39.4 |
Eşit: %14.8 |
Dep: %45.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.9
Ev: 8.7 • Dep: 9.2
İsabetli Şut
6.2
Ev: 3.1 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %19.2
21.5 Alt: %80.8
23.5 Şut Üst: %9.6
23.5 Alt: %90.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %28.9
7.5 Alt: %71.1
8.5 İsabetli Üst: %17.8
8.5 Alt: %82.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBeauvais
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chambly Thelle FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Beauvais (+0.25)
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chambly Thelle FC (-0.25)
@2.14
%46.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @12.01 | %8.3 | %0.0 | @1.09 | %91.7 |
| -1.25 | @10.93 | %9.2 | %0.0 | @1.10 | %90.9 |
| -1.00 | @9.85 | %10.2 | %18.0 | @1.11 | %89.9 |
| -0.75 | @5.26 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
| -0.50 | @3.80 | %26.3 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| -0.25 | @3.13 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| 0.0 | @2.46 | %40.6 | %35.2 | @1.68 | %59.4 |
| +0.25 Ana Hat | @1.88 | %53.3 | %0.0 | @2.14 | %46.7 |
| +0.50 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.60 | %38.5 |
| +0.75 | @1.44 | %69.7 | %0.0 | @3.30 | %30.3 |
| +1.00 | @1.24 | %80.4 | %23.5 | @5.09 | %19.6 |
| +1.25 | @1.21 | %83.0 | %0.0 | @5.87 | %17.0 |
| +1.50 | @1.18 | %85.0 | %0.0 | @6.66 | %15.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.20 | %45.5 | %0.0 | @1.84 | %54.5 |
| +2.00 | @2.85 | %35.1 | %27.6 | @1.54 | %64.9 |
| +2.25 | @3.39 | %29.5 | %0.0 | @1.42 | %70.5 |
| +2.50 | @3.93 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| +2.75 | @5.21 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| +3.00 | @8.49 | %11.8 | %15.5 | @1.13 | %88.2 |
| +3.25 | @9.27 | %10.8 | %0.0 | @1.12 | %89.2 |
| +3.50 | @10.04 | %10.0 | %0.0 | @1.11 | %90.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 18.4% | 16.2% | 8.5% | 2.8% | 0.7% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.3% | 14.1% | 6.4% | 2.1% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 5.1% | 5.0% | 2.5% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.3% | 1.3% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Beauvais — Son 5 Maç
M
vs Bastia-Borgo (D)
2 - 0
B
vs Bourges Foot 18 (E)
0 - 0
B
vs Thionville Lusitanos (D)
1 - 1
B
vs Colmar (E)
1 - 1
M
vs Feignies-Aulnoye (D)
5 - 1
Chambly Thelle FC — Son 5 Maç
G
vs Colmar (D)
0 - 1
M
vs Colmar (E)
1 - 2
B
vs Colmar (D)
1 - 1
M
vs Colmar (D)
2 - 0
B
vs Colmar (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.