Fransa
National 2 - Group B •
04.04.2026 — 18:30
Chantilly
Elo: 1457λ (Beklenen Gol): 1.55
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Blois
Elo: 1452λ (Beklenen Gol): 1.46
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Chantilly - Blois mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.54, Dep: 1.46 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chantilly %38.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chantilly xG
1.91
Dengeli
Blois xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.8
X (Beraberlik)
%25.9
2 (Deplasman)
%35.2
Çifte Şans 1X: %64.8
Çifte Şans X2: %61.2
Çifte Şans 12: %74.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.2
0.5 Alt: %5.8
1.5 Üst: %81.0
1.5 Alt: %19.0
2.5 Üst: %57.9
2.5 Alt: %42.1
3.5 Üst: %35.5
3.5 Alt: %64.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.3
KG Yok
%38.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.0
2-1
%8.6
1-2
%8.2
1-0
%6.8
0-1
%6.4
2-2
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.7
İY X: %40.9
İY 2: %28.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.3
İY 0.5 Alt: %26.8
İY 1.5 Üst: %40.0
İY 1.5 Alt: %60.0
İY 2.5 Üst: %15.4
İY 2.5 Alt: %84.6
İY 3.5 Üst: %4.7
İY 3.5 Alt: %95.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.19
+
Dep
4.87
=
Toplam
10.06
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.3
8.5 Alt: %32.7
9.5 Üst: %54.9
9.5 Alt: %45.1
10.5 Üst: %42.4
10.5 Alt: %57.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.63 Korner (Ev: 2.39, Dep: 2.24)
İY 4.5 Üst: %49.2
İY 4.5 Alt: %50.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %47.7 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %39.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.6
Ev: 13.5 • Dep: 12.1
İsabetli Şut
8.9
Ev: 4.8 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.7
21.5 Alt: %21.3
23.5 Şut Üst: %64.9
23.5 Alt: %35.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.9
7.5 Alt: %33.1
8.5 İsabetli Üst: %53.7
8.5 Alt: %46.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChantilly
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Blois
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Chantilly (0.0)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %26.2
Blois (+0.00)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.09
%48.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.22 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| -1.25 | @4.71 | %21.2 | %0.0 | @1.27 | %78.8 |
| -1.00 | @4.20 | %23.8 | %19.5 | @1.31 | %76.2 |
| -0.75 | @3.12 | %32.1 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
| -0.50 | @2.59 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
| -0.25 | @2.25 | %44.5 | %0.0 | @1.80 | %55.5 |
| 0.0 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %26.2 | @2.10 | %47.6 |
| +0.25 | @1.68 | %59.5 | %0.0 | @2.47 | %40.5 |
| +0.50 | @1.54 | %64.8 | %0.0 | @2.84 | %35.2 |
| +0.75 | @1.40 | %71.4 | %0.0 | @3.50 | %28.6 |
| +1.00 | @1.26 | %79.5 | %18.4 | @4.88 | %20.5 |
| +1.25 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.43 | %18.4 |
| +1.50 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @5.98 | %16.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.28 | %78.3 | %0.0 | @4.62 | %21.7 |
| +2.00 | @1.33 | %75.0 | %23.4 | @4.00 | %25.0 |
| +2.25 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.86 | %34.9 |
| +2.50 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.5 |
| +2.75 Ana Hat | @1.92 | %52.1 | %0.0 | @2.09 | %48.0 |
| +3.00 | @2.22 | %45.1 | %22.6 | @1.82 | %55.0 |
| +3.25 | @2.54 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| +3.50 | @2.87 | %34.9 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.8% | 6.4% | 5.3% | 2.6% | 1.0% | 0.3% |
| 1 Gol | 6.9% | 12.1% | 8.2% | 4.0% | 1.5% | 0.4% |
| 2 Gol | 5.9% | 8.7% | 6.4% | 3.1% | 1.1% | 0.3% |
| 3 Gol | 3.1% | 4.5% | 3.3% | 1.6% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.2% | 1.7% | 1.3% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Chantilly — Son 5 Maç
G
vs St-Pryvé St-Hilaire (D)
0 - 1
B
vs Bourges Foot 18 (D)
0 - 0
G
vs Blois (D)
1 - 2
Blois — Son 5 Maç
G
vs Haguenau (D)
2 - 4
M
vs Thionville Lusitanos (E)
0 - 3
G
vs Wasquehal (E)
1 - 0
M
vs Chantilly (E)
1 - 2
M
vs Dieppe (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | National 2 - Group B | Blois | 1 - 2 | Chantilly |