Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
National 2 - Group B •
09.05.2026 — 19:00
Blois
Elo: 1464λ (Beklenen Gol): 0.83
4 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Beauvais
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 1.13
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Blois - Beauvais mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.83, Dep: 1.12 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Beauvais %41.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %31.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Blois xG
1.20
Dengeli
Beauvais xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%26.0
X (Beraberlik)
%32.8
2 (Deplasman)
%41.3
Çifte Şans 1X: %58.7
Çifte Şans X2: %74.0
Çifte Şans 12: %67.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.9
0.5 Alt: %15.1
1.5 Üst: %59.3
1.5 Alt: %40.7
2.5 Üst: %31.2
2.5 Alt: %68.8
3.5 Üst: %13.6
3.5 Alt: %86.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.2
KG Yok
%60.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%15.1
0-1
%14.9
1-1
%14.2
1-0
%10.8
0-2
%8.9
1-2
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.0
İY X: %50.9
İY 2: %29.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.0
İY 0.5 Alt: %42.0
İY 1.5 Üst: %22.7
İY 1.5 Alt: %77.4
İY 2.5 Üst: %6.0
İY 2.5 Alt: %94.0
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.76
+
Dep
4.14
=
Toplam
7.9
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %39.3
8.5 Alt: %60.7
9.5 Üst: %27.1
9.5 Alt: %72.9
10.5 Üst: %17.4
10.5 Alt: %82.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.63 Korner (Ev: 1.73, Dep: 1.9)
İY 4.5 Üst: %30.0
İY 4.5 Alt: %70.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %37.6 |
Eşit: %14.3 |
Dep: %48.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.2
Ev: 9.1 • Dep: 10
İsabetli Şut
6.7
Ev: 3.2 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %28.8
21.5 Alt: %71.2
23.5 Şut Üst: %16.1
23.5 Alt: %83.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %35.5
7.5 Alt: %64.5
8.5 İsabetli Üst: %23.2
8.5 Alt: %76.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBlois
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Beauvais
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Blois (+0.25)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Beauvais (-0.25)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.11
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.44 | %8.7 | %0.0 | @1.10 | %91.3 |
| -1.25 | @10.46 | %9.6 | %0.0 | @1.11 | %90.4 |
| -1.00 | @9.47 | %10.6 | %17.2 | @1.12 | %89.4 |
| -0.75 | @5.26 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
| -0.50 | @3.85 | %26.0 | %0.0 | @1.35 | %74.0 |
| -0.25 | @3.22 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| 0.0 | @2.59 | %38.7 | %32.8 | @1.63 | %61.3 |
| +0.25 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %0.0 | @2.03 | %49.3 |
| +0.50 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| +0.75 | @1.50 | %66.7 | %0.0 | @3.00 | %33.4 |
| +1.00 | @1.30 | %76.9 | %23.6 | @4.34 | %23.1 |
| +1.25 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @5.01 | %20.0 |
| +1.50 | @1.21 | %82.4 | %0.0 | @5.68 | %17.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.90 | %52.6 | %0.0 | @2.11 | %47.5 |
| +2.00 | @2.31 | %43.3 | %28.1 | @1.76 | %56.7 |
| +2.25 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| +2.50 | @3.21 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| +2.75 | @4.09 | %24.5 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| +3.00 | @6.12 | %16.3 | %17.7 | @1.20 | %83.7 |
| +3.25 | @6.78 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
| +3.50 | @7.44 | %13.4 | %0.0 | @1.16 | %86.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.1% | 14.9% | 8.9% | 3.4% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.8% | 14.2% | 7.5% | 2.8% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 4.9% | 5.5% | 3.1% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.4% | 1.5% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Blois — Son 5 Maç
M
vs Furiani-Agliani (D)
1 - 0
M
vs Epinal (E)
0 - 1
M
vs St-Pryvé St-Hilaire (D)
5 - 2
M
vs Biesheim (E)
0 - 1
M
vs Chantilly (D)
2 - 0
Beauvais — Son 5 Maç
B
vs Haguenau (E)
1 - 1
G
vs Wasquehal (D)
0 - 2
B
vs Chambly Thelle FC (E)
0 - 0
M
vs Bastia-Borgo (D)
2 - 0
B
vs Bourges Foot 18 (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.