Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group C • 11.04.2026 — 19:00

Bobigny

Elo: 1513
λ (Beklenen Gol): 1.60
3 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Andrézieux

Elo: 1527
λ (Beklenen Gol): 1.46
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bobigny - Andrézieux mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.60, Dep: 1.46 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bobigny %40.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bobigny xG 1.95
Dengeli
Andrézieux xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %40.2
X (Beraberlik) %25.6
2 (Deplasman) %34.2

Çifte Şans 1X: %65.8
Çifte Şans X2: %59.8
Çifte Şans 12: %74.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.4 0.5 Alt: %5.6
1.5 Üst: %81.8 1.5 Alt: %18.2
2.5 Üst: %59.1 2.5 Alt: %41.0
3.5 Üst: %36.7 3.5 Alt: %63.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %62.1
KG Yok %37.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.8
2-1
%8.8
1-2
%8.0
1-0
%6.7
2-2
%6.4
0-1
%6.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.6 İY X: %40.5 İY 2: %27.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.9 İY 0.5 Alt: %26.2
İY 1.5 Üst: %40.9 İY 1.5 Alt: %59.1
İY 2.5 Üst: %16.0 İY 2.5 Alt: %84.0
İY 3.5 Üst: %5.0 İY 3.5 Alt: %95.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.3
+
Dep 4.86
=
Toplam 10.16
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.5 8.5 Alt: %31.5
9.5 Üst: %56.2 9.5 Alt: %43.8
10.5 Üst: %43.8 10.5 Alt: %56.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.68 Korner (Ev: 2.44, Dep: 2.24)
İY 4.5 Üst: %50.1 İY 4.5 Alt: %49.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %49.1 | Eşit: %12.6 | Dep: %38.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.9
Ev: 13.8 • Dep: 12.1
İsabetli Şut 9.1
Ev: 4.9 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %80.5 21.5 Alt: %19.5
23.5 Şut Üst: %67.3 23.5 Alt: %32.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.3 7.5 Alt: %31.7
8.5 İsabetli Üst: %55.2 8.5 Alt: %44.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Bobigny
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Andrézieux
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Bobigny (0.0)
@1.85
%54.0 İhtimal
İade (Push): %25.9
Andrézieux (+0.00)
@2.17
%46.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.14
%46.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.94 %20.2 %0.0 @1.25 %79.8
-1.25 @4.46 %22.4 %0.0 @1.29 %77.6
-1.00 @3.97 %25.2 %19.8 @1.34 %74.8
-0.75 @2.99 %33.4 %0.0 @1.50 %66.6
-0.50 @2.50 %40.0 %0.0 @1.67 %60.0
-0.25 @2.18 %45.9 %0.0 @1.85 %54.1
0.0 Ana Hat @1.85 %54.0 %25.9 @2.17 %46.1
+0.25 @1.65 %60.8 %0.0 @2.55 %39.2
+0.50 @1.52 %65.9 %0.0 @2.93 %34.1
+0.75 @1.38 %72.4 %0.0 @3.62 %27.6
+1.00 @1.25 %80.3 %18.0 @5.08 %19.7
+1.25 @1.22 %82.3 %0.0 @5.64 %17.7
+1.50 @1.19 %83.9 %0.0 @6.19 %16.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.26 %79.2 %0.0 @4.82 %20.8
+2.00 @1.31 %76.2 %23.0 @4.19 %23.9
+2.25 @1.51 %66.3 %0.0 @2.96 %33.7
+2.50 @1.71 %58.6 %0.0 @2.42 %41.4
+2.75 Ana Hat @1.87 %53.4 %0.0 @2.14 %46.6
+3.00 @2.15 %46.6 %22.6 @1.87 %53.4
+3.25 @2.46 %40.6 %0.0 @1.68 %59.4
+3.50 @2.78 %36.0 %0.0 @1.56 %64.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.6% 6.1% 5.1% 2.5% 0.9% 0.3%
1 Gol 6.7% 11.9% 8.1% 3.9% 1.4% 0.4%
2 Gol 6.0% 8.8% 6.5% 3.2% 1.2% 0.3%
3 Gol 3.2% 4.7% 3.4% 1.7% 0.6% 0.2%
4 Gol 1.3% 1.9% 1.4% 0.7% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.4% 0.6% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
Bobigny — Son 5 Maç
M vs Cannes (D)
1 - 0
M vs Hyères (E)
0 - 2
B vs St Maur Lusitanos (D)
1 - 1
G vs Rousset-Ste Victoire (E)
7 - 0
G vs Rumilly Vallières (E)
3 - 2
Andrézieux — Son 5 Maç
G vs Chasselay MDA (E)
3 - 0
G vs Chasselay MDA (D)
0 - 2
G vs Chasselay MDA (E)
2 - 0
G vs Chasselay MDA (E)
2 - 0
B vs Chasselay MDA (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.