Fransa
Ligue 1 •
01.02.2026 — 19:30
DSC
Elo: 1477λ (Beklenen Gol): 0.67
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Jaraaf
Elo: 1595λ (Beklenen Gol): 0.95
Model Güven Derecesi:
%80
DSC - Jaraaf mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.67, Dep: 0.95 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Jaraaf %39.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %22.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %30.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
DSC xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Jaraaf xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.67 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%23.9
X (Beraberlik)
%36.4
2 (Deplasman)
%39.7
Çifte Şans 1X: %60.3
Çifte Şans X2: %76.1
Çifte Şans 12: %63.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %79.3
0.5 Alt: %20.7
1.5 Üst: %49.1
1.5 Alt: %50.9
2.5 Üst: %22.2
2.5 Alt: %77.8
3.5 Üst: %8.2
3.5 Alt: %91.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%30.9
KG Yok
%69.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%20.7
0-1
%17.8
1-1
%13.6
1-0
%12.3
0-2
%8.9
1-2
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.6
İY X: %55.6
İY 2: %26.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %51.3
İY 0.5 Alt: %48.7
İY 1.5 Üst: %17.1
İY 1.5 Alt: %82.9
İY 2.5 Üst: %3.8
İY 2.5 Alt: %96.2
İY 3.5 Üst: %0.7
İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.43
+
Dep
3.76
=
Toplam
7.19
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %29.6
8.5 Alt: %70.4
9.5 Üst: %19.0
9.5 Alt: %81.0
10.5 Üst: %11.3
10.5 Alt: %88.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.31 Korner (Ev: 1.58, Dep: 1.73)
İY 4.5 Üst: %23.9
İY 4.5 Alt: %76.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %37.7 |
Eşit: %15.1 |
Dep: %47.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.1
Ev: 8.1 • Dep: 9
İsabetli Şut
6
Ev: 2.9 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %14.5
21.5 Alt: %85.5
23.5 Şut Üst: %6.7
23.5 Alt: %93.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %25.2
7.5 Alt: %74.8
8.5 İsabetli Üst: %15.0
8.5 Alt: %85.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDSC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Jaraaf
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
DSC (+0.25)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Jaraaf (-0.25)
@2.06
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.96
%50.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @14.54 | %6.9 | %0.0 | @1.07 | %93.1 |
| -1.25 | @13.30 | %7.5 | %0.0 | @1.08 | %92.5 |
| -1.00 | @12.06 | %8.3 | %17.1 | @1.09 | %91.7 |
| -0.75 | @5.94 | %16.8 | %0.0 | @1.20 | %83.2 |
| -0.50 | @4.18 | %23.9 | %0.0 | @1.31 | %76.1 |
| -0.25 | @3.42 | %29.3 | %0.0 | @1.41 | %70.7 |
| 0.0 | @2.66 | %37.7 | %36.5 | @1.60 | %62.3 |
| +0.25 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.06 | %48.4 |
| +0.50 | @1.66 | %60.4 | %0.0 | @2.52 | %39.6 |
| +0.75 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.21 | %31.2 |
| +1.00 | @1.25 | %80.0 | %24.5 | @4.99 | %20.0 |
| +1.25 | @1.21 | %82.8 | %0.0 | @5.80 | %17.3 |
| +1.50 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.61 | %15.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.43 | %41.2 | %0.0 | @1.70 | %58.8 |
| +2.00 | @3.30 | %30.3 | %26.9 | @1.44 | %69.7 |
| +2.25 | @3.90 | %25.6 | %0.0 | @1.34 | %74.4 |
| +2.50 | @4.51 | %22.2 | %0.0 | @1.28 | %77.8 |
| +2.75 | @6.14 | %16.3 | %0.0 | @1.19 | %83.7 |
| +3.00 | @10.58 | %9.5 | %14.0 | @1.10 | %90.6 |
| +3.25 | @11.44 | %8.7 | %0.0 | @1.10 | %91.3 |
| +3.50 | @12.31 | %8.1 | %0.0 | @1.09 | %91.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 20.7% | 17.8% | 8.9% | 2.8% | 0.7% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.3% | 13.6% | 6.0% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 4.5% | 4.2% | 2.0% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.0% | 0.9% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
DSC — Son 5 Maç
G
vs Casa Sport (D)
0 - 1
M
vs Jaraaf (E)
0 - 2
B
vs Casa Sport (E)
0 - 0
B
vs Jaraaf (D)
1 - 1
G
vs Diambars (E)
7 - 2
Jaraaf — Son 5 Maç
B
vs Sonacos (D)
0 - 0
G
vs La Linguère (D)
0 - 1
G
vs Sonacos (E)
2 - 0
G
vs La Linguère (E)
1 - 0
G
vs DSC (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.03.2025 | Ligue 1 | DSC | 0 - 2 | Jaraaf |
| 27.10.2024 | Ligue 1 | Jaraaf | 1 - 1 | DSC |
| 02.03.2024 | Ligue 1 | Jaraaf | 0 - 0 | DSC |
| 04.11.2023 | Ligue 1 | DSC | 1 - 1 | Jaraaf |
| 06.05.2023 | Ligue 1 | DSC | 0 - 1 | Jaraaf |
| 26.11.2022 | Ligue 1 | Jaraaf | 0 - 1 | DSC |
| 29.05.2022 | Ligue 1 | Jaraaf | 0 - 0 | DSC |
| 27.02.2022 | Ligue 1 | DSC | 0 - 0 | Jaraaf |