Maç Listesine Dön
İngiltere Premier League • 27.04.2026 — 14:30

Balestier Khalsa

Elo: 1561
λ (Beklenen Gol): 2.72
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 2

Hougang United

Elo: 1428
λ (Beklenen Gol): 1.11
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Balestier Khalsa - Hougang United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.72, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Balestier Khalsa %70.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %73.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %92.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %63.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Balestier Khalsa xG 2.75
Dengeli
Hougang United xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %70.8
X (Beraberlik) %16.7
2 (Deplasman) %12.5

Çifte Şans 1X: %87.5
Çifte Şans X2: %29.2
Çifte Şans 12: %83.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.2 0.5 Alt: %2.8
1.5 Üst: %89.9 1.5 Alt: %10.1
2.5 Üst: %73.5 2.5 Alt: %26.6
3.5 Üst: %53.1 3.5 Alt: %46.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %63.0
KG Yok %37.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%8.9
3-1
%8.1
2-0
%8.1
3-0
%7.3
1-1
%7.1
4-1
%5.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %53.2 İY X: %32.5 İY 2: %14.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.1 İY 0.5 Alt: %18.9
İY 1.5 Üst: %51.7 İY 1.5 Alt: %48.3
İY 2.5 Üst: %24.2 İY 2.5 Alt: %75.8
İY 3.5 Üst: %8.9 İY 3.5 Alt: %91.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.32
+
Dep 3.95
=
Toplam 11.27
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.1 8.5 Alt: %20.9
9.5 Üst: %68.8 9.5 Alt: %31.2
10.5 Üst: %57.1 10.5 Alt: %42.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.18 Korner (Ev: 3.37, Dep: 1.82)
İY 4.5 Üst: %59.1 İY 4.5 Alt: %40.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %80.5 | Eşit: %7.4 | Dep: %12.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.4
Ev: 19.9 • Dep: 9.5
İsabetli Şut 10.3
Ev: 7.1 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.3 21.5 Alt: %6.7
23.5 Şut Üst: %86.4 23.5 Alt: %13.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.9 7.5 Alt: %19.1
8.5 İsabetli Üst: %70.4 8.5 Alt: %29.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Balestier Khalsa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hougang United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Balestier Khalsa (-1.50)
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Hougang United (+1.50)
@1.91
%52.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 Ana Hat @2.09 %47.8 %0.0 @1.91 %52.2
-1.25 @1.87 %53.5 %0.0 @2.15 %46.5
-1.00 @1.65 %60.8 %21.4 @2.55 %39.2
-0.75 @1.53 %65.5 %0.0 @2.90 %34.5
-0.50 @1.45 %69.2 %0.0 @3.24 %30.8
-0.25 @1.32 %75.9 %0.0 @4.15 %24.1
0.0 @1.19 %84.0 %17.7 @6.26 %16.0
+0.25 @1.17 %85.6 %0.0 @6.93 %14.4
+0.50 @1.15 %86.9 %0.0 @7.61 %13.1
+0.75 @1.10 %90.7 %0.0 @10.70 %9.4
+1.00 @1.05 %94.8 %8.4 @19.22 %5.2
+1.25 @1.05 %95.0 %0.0 @20.09 %5.0
+1.50 @1.05 %95.2 %0.0 @20.97 %4.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.13 %88.3 %0.0 @8.55 %11.7
+2.00 @1.15 %87.1 %17.5 @7.73 %12.9
+2.25 @1.27 %78.7 %0.0 @4.70 %21.3
+2.50 @1.39 %71.8 %0.0 @3.55 %28.2
+2.75 @1.46 %68.4 %0.0 @3.17 %31.6
+3.00 @1.56 %64.1 %21.6 @2.78 %35.9
+3.25 @1.78 %56.3 %0.0 @2.29 %43.7
+3.50 Ana Hat @1.99 %50.2 %0.0 @2.01 %49.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.8% 2.0% 1.4% 0.5% 0.1% 0.0%
1 Gol 5.8% 7.5% 3.9% 1.4% 0.4% 0.1%
2 Gol 8.6% 9.5% 5.2% 1.9% 0.5% 0.1%
3 Gol 7.8% 8.6% 4.7% 1.7% 0.5% 0.1%
4 Gol 5.3% 5.8% 3.2% 1.2% 0.3% 0.1%
5 Gol 2.9% 3.2% 1.8% 0.6% 0.2% 0.0%
Balestier Khalsa — Son 5 Maç
G vs Tanjong Pagar (D)
1 - 4
G vs Tanjong Pagar (E)
3 - 0
G vs Tanjong Pagar (E)
2 - 1
B vs Tanjong Pagar (E)
3 - 3
G vs Tanjong Pagar (E)
3 - 0
Hougang United — Son 5 Maç
M vs Tampines Rovers (D)
3 - 0
G vs Tanjong Pagar (E)
3 - 0
G vs Tanjong Pagar (D)
2 - 3
M vs Tampines Rovers (E)
1 - 2
B vs Tanjong Pagar (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.