Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Premier League •
10.05.2026 — 14:30
Hougang United
Elo: 1428λ (Beklenen Gol): 1.66
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Tampines Rovers
Elo: 1576λ (Beklenen Gol): 2.21
Model Güven Derecesi:
%80
Hougang United - Tampines Rovers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.66, Dep: 2.21 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tampines Rovers %49.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %74.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hougang United xG
1.95
Dengeli
Tampines Rovers xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.6
X (Beraberlik)
%21.6
2 (Deplasman)
%49.8
Çifte Şans 1X: %50.2
Çifte Şans X2: %71.4
Çifte Şans 12: %78.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.2
0.5 Alt: %2.8
1.5 Üst: %90.4
1.5 Alt: %9.6
2.5 Üst: %74.1
2.5 Alt: %25.9
3.5 Üst: %53.9
3.5 Alt: %46.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%72.6
KG Yok
%27.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.5
1-1
%8.3
2-2
%7.0
2-1
%6.4
1-3
%6.2
2-3
%5.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.6
İY X: %35.3
İY 2: %39.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.4
İY 0.5 Alt: %18.6
İY 1.5 Üst: %52.6
İY 1.5 Alt: %47.4
İY 2.5 Üst: %25.0
İY 2.5 Alt: %75.0
İY 3.5 Üst: %9.5
İY 3.5 Alt: %90.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.27
+
Dep
6.17
=
Toplam
11.44
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.5
8.5 Alt: %19.5
9.5 Üst: %70.5
9.5 Alt: %29.5
10.5 Üst: %59.1
10.5 Alt: %40.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.26 Korner (Ev: 2.43, Dep: 2.84)
İY 4.5 Üst: %60.4
İY 4.5 Alt: %39.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %33.9 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %54.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.5
Ev: 13.7 • Dep: 15.8
İsabetli Şut
10.3
Ev: 4.9 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.6
21.5 Alt: %6.4
23.5 Şut Üst: %86.9
23.5 Alt: %13.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.6
7.5 Alt: %19.4
8.5 İsabetli Üst: %70.0
8.5 Alt: %30.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHougang United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tampines Rovers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Hougang United (+0.50)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tampines Rovers (-0.50)
@2.04
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.25 | %13.8 | %0.0 | @1.16 | %86.2 |
| -1.25 | @6.71 | %14.9 | %0.0 | @1.18 | %85.1 |
| -1.00 | @6.16 | %16.2 | %15.0 | @1.19 | %83.8 |
| -0.75 | @4.34 | %23.0 | %0.0 | @1.30 | %77.0 |
| -0.50 | @3.47 | %28.8 | %0.0 | @1.40 | %71.2 |
| -0.25 | @3.08 | %32.4 | %0.0 | @1.48 | %67.6 |
| 0.0 | @2.70 | %37.1 | %22.3 | @1.59 | %62.9 |
| +0.25 | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.1 |
| +0.50 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.04 | %48.9 |
| +0.75 | @1.76 | %56.8 | %0.0 | @2.32 | %43.2 |
| +1.00 | @1.56 | %64.0 | %20.2 | @2.78 | %36.0 |
| +1.25 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.13 | %32.0 |
| +1.50 | @1.40 | %71.3 | %0.0 | @3.48 | %28.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.21 | %10.9 |
| +2.00 | @1.14 | %88.0 | %16.8 | @8.36 | %12.0 |
| +2.25 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @4.99 | %20.0 |
| +2.50 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.74 | %26.7 |
| +2.75 | @1.43 | %70.2 | %0.0 | @3.35 | %29.8 |
| +3.00 | @1.51 | %66.2 | %20.9 | @2.96 | %33.8 |
| +3.25 | @1.71 | %58.5 | %0.0 | @2.41 | %41.5 |
| +3.50 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.8% | 4.2% | 5.3% | 3.9% | 2.1% | 0.9% |
| 1 Gol | 3.0% | 8.5% | 8.7% | 6.4% | 3.5% | 1.6% |
| 2 Gol | 3.0% | 6.6% | 7.3% | 5.3% | 2.9% | 1.3% |
| 3 Gol | 1.6% | 3.6% | 4.0% | 2.9% | 1.6% | 0.7% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.5% | 1.7% | 1.2% | 0.7% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
Hougang United — Son 5 Maç
G
vs Tanjong Pagar (D)
1 - 2
G
vs Balestier Khalsa (D)
0 - 3
M
vs Tampines Rovers (D)
3 - 0
G
vs Tanjong Pagar (E)
3 - 0
G
vs Tanjong Pagar (D)
2 - 3
Tampines Rovers — Son 5 Maç
M
vs Albirex Niigata S (D)
2 - 1
G
vs Young Lions (E)
8 - 1
G
vs Hougang United (E)
3 - 0
G
vs Hougang United (D)
1 - 2
G
vs Hougang United (D)
1 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 27.02.2026 | Premier League | Tampines Rovers | 3 - 0 | Hougang United |
| 27.10.2025 | Premier League | Hougang United | 1 - 2 | Tampines Rovers |
| 02.05.2025 | Premier League | Hougang United | 1 - 4 | Tampines Rovers |
| 29.03.2025 | Cup | Hougang United | 1 - 5 | Tampines Rovers |
| 25.01.2025 | Premier League | Tampines Rovers | 2 - 4 | Hougang United |
| 30.08.2024 | Premier League | Hougang United | 1 - 1 | Tampines Rovers |
| 30.06.2024 | Premier League | Tampines Rovers | 5 - 1 | Hougang United |
| 06.07.2023 | Premier League | Hougang United | 0 - 1 | Tampines Rovers |