Maç Listesine Dön
İngiltere Premier League • 10.05.2026 — 14:30

Hougang United

Elo: 1428
λ (Beklenen Gol): 1.66
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Tampines Rovers

Elo: 1566
λ (Beklenen Gol): 2.20
Model Güven Derecesi:
%80
Hougang United - Tampines Rovers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.66, Dep: 2.20 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tampines Rovers %49.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %74.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hougang United xG 1.95
Dengeli
Tampines Rovers xG 2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %28.8
X (Beraberlik) %21.6
2 (Deplasman) %49.7

Çifte Şans 1X: %50.3
Çifte Şans X2: %71.3
Çifte Şans 12: %78.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.2 0.5 Alt: %2.8
1.5 Üst: %90.4 1.5 Alt: %9.6
2.5 Üst: %74.1 2.5 Alt: %25.9
3.5 Üst: %53.9 3.5 Alt: %46.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %72.6
KG Yok %27.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%8.5
1-1
%8.3
2-2
%7.0
2-1
%6.4
1-3
%6.2
2-3
%5.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.7 İY X: %35.3 İY 2: %39.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.4 İY 0.5 Alt: %18.6
İY 1.5 Üst: %52.6 İY 1.5 Alt: %47.4
İY 2.5 Üst: %25.0 İY 2.5 Alt: %75.0
İY 3.5 Üst: %9.5 İY 3.5 Alt: %90.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.28
+
Dep 6.16
=
Toplam 11.44
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.5 8.5 Alt: %19.5
9.5 Üst: %70.5 9.5 Alt: %29.5
10.5 Üst: %59.1 10.5 Alt: %40.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.26 Korner (Ev: 2.43, Dep: 2.83)
İY 4.5 Üst: %60.4 İY 4.5 Alt: %39.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %34.1 | Eşit: %11.6 | Dep: %54.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.5
Ev: 13.7 • Dep: 15.8
İsabetli Şut 10.3
Ev: 4.9 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.6 21.5 Alt: %6.4
23.5 Şut Üst: %86.9 23.5 Alt: %13.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.6 7.5 Alt: %19.4
8.5 İsabetli Üst: %70.0 8.5 Alt: %30.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Hougang United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tampines Rovers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Hougang United (+0.50)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tampines Rovers (-0.50)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.20 %13.9 %0.0 @1.16 %86.1
-1.25 @6.66 %15.0 %0.0 @1.18 %85.0
-1.00 @6.12 %16.3 %15.1 @1.20 %83.7
-0.75 @4.32 %23.2 %0.0 @1.30 %76.8
-0.50 @3.45 %29.0 %0.0 @1.41 %71.1
-0.25 @3.07 %32.6 %0.0 @1.48 %67.4
0.0 @2.68 %37.3 %22.3 @1.59 %62.8
+0.25 @2.22 %45.1 %0.0 @1.82 %54.9
+0.50 Ana Hat @1.95 %51.2 %0.0 @2.05 %48.8
+0.75 @1.76 %57.0 %0.0 @2.32 %43.0
+1.00 @1.56 %64.2 %20.2 @2.79 %35.8
+1.25 @1.47 %68.2 %0.0 @3.14 %31.8
+1.50 @1.40 %71.4 %0.0 @3.50 %28.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.12 %89.1 %0.0 @9.21 %10.9
+2.00 @1.14 %88.0 %16.8 @8.36 %12.0
+2.25 @1.25 %80.0 %0.0 @5.00 %20.0
+2.50 @1.36 %73.3 %0.0 @3.74 %26.7
+2.75 @1.43 %70.2 %0.0 @3.35 %29.8
+3.00 @1.51 %66.2 %20.8 @2.96 %33.8
+3.25 @1.71 %58.5 %0.0 @2.41 %41.5
+3.50 Ana Hat @1.91 %52.4 %0.0 @2.10 %47.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.8% 4.2% 5.3% 3.9% 2.1% 0.9%
1 Gol 3.0% 8.5% 8.7% 6.4% 3.5% 1.6%
2 Gol 3.0% 6.6% 7.3% 5.3% 2.9% 1.3%
3 Gol 1.7% 3.7% 4.0% 3.0% 1.6% 0.7%
4 Gol 0.7% 1.5% 1.7% 1.2% 0.7% 0.3%
5 Gol 0.2% 0.5% 0.6% 0.4% 0.2% 0.1%
Hougang United — Son 5 Maç
G vs Tanjong Pagar (D)
1 - 2
G vs Balestier Khalsa (D)
0 - 3
M vs Tampines Rovers (D)
3 - 0
G vs Tanjong Pagar (E)
3 - 0
G vs Tanjong Pagar (D)
2 - 3
Tampines Rovers — Son 5 Maç
M vs Albirex Niigata S (D)
2 - 1
G vs Young Lions (E)
8 - 1
G vs Hougang United (E)
3 - 0
G vs Hougang United (D)
1 - 2
G vs Hougang United (D)
1 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
27.02.2026 Premier League Tampines Rovers 3 - 0 Hougang United
27.10.2025 Premier League Hougang United 1 - 2 Tampines Rovers
02.05.2025 Premier League Hougang United 1 - 4 Tampines Rovers
29.03.2025 Cup Hougang United 1 - 5 Tampines Rovers
25.01.2025 Premier League Tampines Rovers 2 - 4 Hougang United
30.08.2024 Premier League Hougang United 1 - 1 Tampines Rovers
30.06.2024 Premier League Tampines Rovers 5 - 1 Hougang United
06.07.2023 Premier League Hougang United 0 - 1 Tampines Rovers