Maç Listesine Dön
Angola Girabola • 07.02.2026 — 17:00

Sagrada Esperança

Elo: 1550
λ (Beklenen Gol): 1.53
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Guelson FC

Elo: 1407
λ (Beklenen Gol): 0.64
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sagrada Esperança - Guelson FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.53, Dep: 0.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sagrada Esperança %57.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %38.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %58.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sagrada Esperança xG 1.91
Dengeli
Guelson FC xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %57.9
X (Beraberlik) %27.4
2 (Deplasman) %14.7

Çifte Şans 1X: %85.3
Çifte Şans X2: %42.1
Çifte Şans 12: %72.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.7 0.5 Alt: %12.3
1.5 Üst: %64.7 1.5 Alt: %35.3
2.5 Üst: %37.0 2.5 Alt: %63.0
3.5 Üst: %17.5 3.5 Alt: %82.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %38.0
KG Yok %62.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%16.6
2-0
%13.3
0-0
%12.2
1-1
%12.1
2-1
%8.6
3-0
%6.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.0 İY X: %46.7 İY 2: %13.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.8 İY 0.5 Alt: %38.2
İY 1.5 Üst: %26.1 İY 1.5 Alt: %73.9
İY 2.5 Üst: %7.6 İY 2.5 Alt: %92.4
İY 3.5 Üst: %1.7 İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.16
+
Dep 3.1
=
Toplam 8.26
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.4 8.5 Alt: %55.6
9.5 Üst: %31.6 9.5 Alt: %68.4
10.5 Üst: %21.1 10.5 Alt: %78.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.8 Korner (Ev: 2.37, Dep: 1.43)
İY 4.5 Üst: %33.2 İY 4.5 Alt: %66.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %70.5 | Eşit: %11.1 | Dep: %18.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.5
Ev: 13.4 • Dep: 7.1
İsabetli Şut 7.2
Ev: 4.8 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %39.6 21.5 Alt: %60.4
23.5 Şut Üst: %24.5 23.5 Alt: %75.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.9 7.5 Alt: %57.1
8.5 İsabetli Üst: %29.6 8.5 Alt: %70.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sagrada Esperança
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Guelson FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sagrada Esperança (-0.75)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Guelson FC (+0.75)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.03
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.24 %30.9 %0.0 @1.45 %69.1
-1.25 @2.80 %35.7 %0.0 @1.56 %64.3
-1.00 @2.37 %42.2 %26.8 @1.73 %57.8
-0.75 Ana Hat @1.95 %51.2 %0.0 @2.05 %48.8
-0.50 @1.73 %57.7 %0.0 @2.36 %42.3
-0.25 @1.49 %66.9 %0.0 @3.02 %33.1
0.0 @1.26 %79.6 %27.5 @4.90 %20.4
+0.25 @1.21 %82.8 %0.0 @5.83 %17.2
+0.50 @1.17 %85.2 %0.0 @6.75 %14.8
+0.75 @1.11 %90.1 %0.0 @10.06 %9.9
+1.00 @1.05 %95.5 %10.8 @22.25 %4.5
+1.25 @1.04 %95.8 %0.0 @23.60 %4.2
+1.50 @1.04 %96.0 %0.0 @24.95 %4.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.70 %58.8 %0.0 @2.43 %41.2
+2.00 Ana Hat @1.97 %50.9 %27.9 @2.03 %49.1
+2.25 @2.35 %42.6 %0.0 @1.74 %57.4
+2.50 @2.73 %36.7 %0.0 @1.58 %63.3
+2.75 @3.35 %29.8 %0.0 @1.43 %70.2
+3.00 @4.70 %21.3 %19.6 @1.27 %78.7
+3.25 @5.27 %19.0 %0.0 @1.23 %81.0
+3.50 @5.84 %17.1 %0.0 @1.21 %82.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 12.3% 6.5% 2.4% 0.5% 0.1% 0.0%
1 Gol 16.6% 12.1% 3.6% 0.8% 0.1% 0.0%
2 Gol 13.4% 8.6% 2.8% 0.6% 0.1% 0.0%
3 Gol 6.8% 4.4% 1.4% 0.3% 0.0% 0.0%
4 Gol 2.6% 1.7% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.8% 0.5% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
Sagrada Esperança — Son 5 Maç
B vs 1º de Maio (D)
2 - 2
G vs 1º de Maio (E)
2 - 1
G vs 1º de Maio (E)
2 - 0
G vs 1º de Maio (D)
2 - 4
Guelson FC — Son 5 Maç
M vs Academica Do Lobito (E)
0 - 1
B vs CD Lunda-Sul (D)
0 - 0
M vs Redonda FC (E)
1 - 2
M vs Luanda City (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.