Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Angola
Girabola •
08.04.2026 — 19:00
Kabuscorp
Elo: 1472λ (Beklenen Gol): 1.47
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Guelson FC
Elo: 1407λ (Beklenen Gol): 0.62
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Kabuscorp - Guelson FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.47, Dep: 0.62 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kabuscorp %56.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.4
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%55.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kabuscorp xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Guelson FC xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.47 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%56.8
X (Beraberlik)
%28.2
2 (Deplasman)
%14.9
Çifte Şans 1X: %85.1
Çifte Şans X2: %43.2
Çifte Şans 12: %71.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.7
0.5 Alt: %13.3
1.5 Üst: %62.7
1.5 Alt: %37.3
2.5 Üst: %34.8
2.5 Alt: %65.2
3.5 Üst: %16.0
3.5 Alt: %84.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%36.6
KG Yok
%63.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%17.3
2-0
%13.3
0-0
%13.2
1-1
%12.2
2-1
%8.3
0-1
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.0
İY X: %47.7
İY 2: %13.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.4
İY 0.5 Alt: %39.6
İY 1.5 Üst: %24.8
İY 1.5 Alt: %75.3
İY 2.5 Üst: %6.9
İY 2.5 Alt: %93.1
İY 3.5 Üst: %1.5
İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.03
+
Dep
3.06
=
Toplam
8.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %42.1
8.5 Alt: %57.9
9.5 Üst: %29.5
9.5 Alt: %70.5
10.5 Üst: %19.4
10.5 Alt: %80.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.72 Korner (Ev: 2.32, Dep: 1.41)
İY 4.5 Üst: %31.7
İY 4.5 Alt: %68.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %69.7 |
Eşit: %11.4 |
Dep: %18.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20
Ev: 13 • Dep: 7
İsabetli Şut
7
Ev: 4.6 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %35.3
21.5 Alt: %64.7
23.5 Şut Üst: %21.0
23.5 Alt: %79.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %40.3
7.5 Alt: %59.7
8.5 İsabetli Üst: %27.2
8.5 Alt: %72.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKabuscorp
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Guelson FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kabuscorp (-0.75)
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Guelson FC (+0.75)
@2.00
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.92
%52.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.38 | %29.6 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| -1.25 | @2.92 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| -1.00 | @2.46 | %40.6 | %27.1 | @1.68 | %59.4 |
| -0.75 Ana Hat | @2.00 | %49.9 | %0.0 | @2.00 | %50.1 |
| -0.50 | @1.76 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| -0.25 | @1.51 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| 0.0 | @1.26 | %79.1 | %28.4 | @4.78 | %20.9 |
| +0.25 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.73 | %17.5 |
| +0.50 | @1.18 | %85.0 | %0.0 | @6.67 | %15.0 |
| +0.75 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @9.97 | %10.0 |
| +1.00 | @1.05 | %95.5 | %11.0 | @22.40 | %4.5 |
| +1.25 | @1.04 | %95.8 | %0.0 | @23.79 | %4.2 |
| +1.50 | @1.04 | %96.0 | %0.0 | @25.17 | %4.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.77 | %56.4 | %0.0 | @2.29 | %43.6 |
| +2.00 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %28.0 | @1.92 | %52.1 |
| +2.25 | @2.49 | %40.1 | %0.0 | @1.67 | %59.9 |
| +2.50 | @2.90 | %34.5 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
| +2.75 | @3.61 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| +3.00 | @5.19 | %19.3 | %18.9 | @1.24 | %80.7 |
| +3.25 | @5.80 | %17.3 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| +3.50 | @6.40 | %15.6 | %0.0 | @1.19 | %84.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.3% | 6.9% | 2.4% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 17.3% | 12.2% | 3.5% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 13.4% | 8.3% | 2.6% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 6.5% | 4.1% | 1.3% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.4% | 1.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Kabuscorp — Son 5 Maç
B
vs Recreativo Da Caala (E)
0 - 0
M
vs Recreativo Da Caala (D)
1 - 0
B
vs Recreativo Da Caala (D)
0 - 0
G
vs Recreativo Da Caala (E)
3 - 1
G
vs Recreativo Da Caala (E)
3 - 0
Guelson FC — Son 5 Maç
M
vs Sagrada Esperança (D)
2 - 0
M
vs Academica Do Lobito (E)
0 - 1
B
vs CD Lunda-Sul (D)
0 - 0
M
vs Redonda FC (E)
1 - 2
M
vs Luanda City (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.