Maç Listesine Dön
Angola Girabola • 06.05.2026 — 17:30

1º de Maio

Elo: 1476
λ (Beklenen Gol): 1.38
4 - 1
Tamamlandı
İY: 3 - 1

Guelson FC

Elo: 1436
λ (Beklenen Gol): 0.51
Model Güven Derecesi:
%72
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
1º de Maio - Guelson FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.38, Dep: 0.51 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre 1º de Maio %57.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %29.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %30.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.4
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %54.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
1º de Maio xG 1.60
Dengeli
Guelson FC xG 0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %57.6
X (Beraberlik) %29.4
2 (Deplasman) %13.0

Çifte Şans 1X: %87.0
Çifte Şans X2: %42.4
Çifte Şans 12: %70.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.1 0.5 Alt: %15.9
1.5 Üst: %57.3 1.5 Alt: %42.8
2.5 Üst: %29.5 2.5 Alt: %70.5
3.5 Üst: %12.4 3.5 Alt: %87.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %30.9
KG Yok %69.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%20.0
0-0
%15.9
2-0
%14.3
1-1
%11.5
2-1
%7.4
0-1
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.6 İY X: %49.9 İY 2: %11.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.9 İY 0.5 Alt: %43.1
İY 1.5 Üst: %21.4 İY 1.5 Alt: %78.6
İY 2.5 Üst: %5.5 İY 2.5 Alt: %94.5
İY 3.5 Üst: %1.1 İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.86
+
Dep 2.83
=
Toplam 7.68
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %36.3 8.5 Alt: %63.7
9.5 Üst: %24.5 9.5 Alt: %75.5
10.5 Üst: %15.4 10.5 Alt: %84.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.53 Korner (Ev: 2.23, Dep: 1.3)
İY 4.5 Üst: %28.1 İY 4.5 Alt: %71.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %71.0 | Eşit: %11.4 | Dep: %17.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.8
Ev: 12.5 • Dep: 6.3
İsabetli Şut 6.6
Ev: 4.4 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %25.6 21.5 Alt: %74.4
23.5 Şut Üst: %13.8 23.5 Alt: %86.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %34.1 7.5 Alt: %65.9
8.5 İsabetli Üst: %21.9 8.5 Alt: %78.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
1º de Maio
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Guelson FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
1º de Maio (-0.75)
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Guelson FC (+0.75)
@2.02
%49.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.43 %29.2 %0.0 @1.41 %70.8
-1.25 @2.94 %34.0 %0.0 @1.52 %66.0
-1.00 @2.46 %40.7 %28.3 @1.69 %59.3
-0.75 Ana Hat @1.98 %50.5 %0.0 @2.02 %49.5
-0.50 @1.74 %57.5 %0.0 @2.35 %42.5
-0.25 @1.48 %67.5 %0.0 @3.07 %32.5
0.0 @1.23 %81.5 %29.5 @5.42 %18.5
+0.25 @1.18 %84.7 %0.0 @6.55 %15.3
+0.50 @1.15 %87.0 %0.0 @7.68 %13.0
+0.75 @1.09 %91.6 %0.0 @11.88 %8.4
+1.00 @1.03 %96.7 %10.1 @30.29 %3.3
+1.25 @1.03 %96.9 %0.0 @31.98 %3.1
+1.50 @1.03 %97.0 %0.0 @33.67 %3.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.99 %50.2 %0.0 @2.01 %49.8
+2.00 @2.47 %40.6 %27.9 @1.68 %59.4
+2.25 @2.94 %34.0 %0.0 @1.51 %66.0
+2.50 @3.42 %29.3 %0.0 @1.41 %70.8
+2.75 @4.42 %22.6 %0.0 @1.29 %77.4
+3.00 @6.82 %14.7 %17.1 @1.17 %85.3
+3.25 @7.52 %13.3 %0.0 @1.15 %86.7
+3.50 @8.22 %12.2 %0.0 @1.14 %87.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 15.9% 7.0% 2.0% 0.3% 0.0% 0.0%
1 Gol 20.0% 11.5% 2.8% 0.5% 0.1% 0.0%
2 Gol 14.4% 7.4% 1.9% 0.3% 0.0% 0.0%
3 Gol 6.6% 3.4% 0.9% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 2.3% 1.2% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
1º de Maio — Son 5 Maç
G vs Sagrada Esperança (E)
2 - 1
B vs Sagrada Esperança (E)
2 - 2
M vs Sagrada Esperança (D)
2 - 1
M vs Sagrada Esperança (D)
2 - 0
M vs Sagrada Esperança (E)
2 - 4
Guelson FC — Son 5 Maç
M vs Academica Do Lobito (D)
2 - 0
M vs CD Lunda-Sul (E)
0 - 2
B vs Redonda FC (D)
0 - 0
M vs Luanda City (E)
1 - 2
B vs Kabuscorp (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.