Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Premier League •
04.02.2026 — 18:00
Smouha SC
Elo: 1450λ (Beklenen Gol): 1.14
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Pyramids FC
Elo: 1674λ (Beklenen Gol): 1.73
Model Güven Derecesi:
%78
Smouha SC - Pyramids FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.14, Dep: 1.73 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pyramids FC %50.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Smouha SC xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Pyramids FC xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.14 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%24.1
X (Beraberlik)
%25.4
2 (Deplasman)
%50.5
Çifte Şans 1X: %49.5
Çifte Şans X2: %75.9
Çifte Şans 12: %74.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.4
0.5 Alt: %6.6
1.5 Üst: %78.9
1.5 Alt: %21.1
2.5 Üst: %54.7
2.5 Alt: %45.3
3.5 Üst: %32.3
3.5 Alt: %67.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%56.7
KG Yok
%43.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.0
1-2
%9.7
0-1
%9.0
0-2
%8.5
0-0
%6.5
2-1
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.1
İY X: %41.3
İY 2: %37.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.6
İY 0.5 Alt: %28.4
İY 1.5 Üst: %37.7
İY 1.5 Alt: %62.3
İY 2.5 Üst: %14.0
İY 2.5 Alt: %86.0
İY 3.5 Üst: %4.1
İY 3.5 Alt: %95.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.27
+
Dep
5.22
=
Toplam
9.48
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.6
8.5 Alt: %39.4
9.5 Üst: %47.6
9.5 Alt: %52.4
10.5 Üst: %35.2
10.5 Alt: %64.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.36 Korner (Ev: 1.96, Dep: 2.4)
İY 4.5 Üst: %44.1
İY 4.5 Alt: %55.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %31.8 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %55.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.8
Ev: 10.7 • Dep: 13.1
İsabetli Şut
8.3
Ev: 3.8 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.0
21.5 Alt: %33.0
23.5 Şut Üst: %50.9
23.5 Alt: %49.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.7
7.5 Alt: %41.4
8.5 İsabetli Üst: %44.8
8.5 Alt: %55.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSmouha SC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pyramids FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Smouha SC (+0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Pyramids FC (-0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.36 | %9.7 | %0.0 | @1.11 | %90.4 |
| -1.25 | @9.61 | %10.4 | %0.0 | @1.12 | %89.6 |
| -1.00 | @8.86 | %11.3 | %14.5 | @1.13 | %88.7 |
| -0.75 | @5.48 | %18.3 | %0.0 | @1.22 | %81.8 |
| -0.50 | @4.13 | %24.2 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
| -0.25 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| 0.0 | @3.07 | %32.5 | %25.6 | @1.48 | %67.5 |
| +0.25 | @2.36 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.6 |
| +0.50 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| +0.75 | @1.78 | %56.2 | %0.0 | @2.28 | %43.8 |
| +1.00 | @1.55 | %64.4 | %22.7 | @2.81 | %35.6 |
| +1.25 | @1.45 | %69.0 | %0.0 | @3.22 | %31.0 |
| +1.50 | @1.38 | %72.5 | %0.0 | @3.63 | %27.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.32 | %75.7 | %0.0 | @4.12 | %24.3 |
| +2.00 | @1.39 | %71.8 | %24.4 | @3.54 | %28.2 |
| +2.25 | @1.62 | %61.8 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| +2.50 | @1.84 | %54.2 | %0.0 | @2.18 | %45.8 |
| +2.75 Ana Hat | @2.07 | %48.4 | %0.0 | @1.94 | %51.6 |
| +3.00 | @2.45 | %40.9 | %22.6 | @1.69 | %59.1 |
| +3.25 | @2.80 | %35.7 | %0.0 | @1.56 | %64.3 |
| +3.50 | @3.16 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.6% | 9.1% | 8.6% | 5.0% | 2.2% | 0.7% |
| 1 Gol | 5.7% | 12.1% | 9.8% | 5.7% | 2.5% | 0.8% |
| 2 Gol | 3.7% | 6.4% | 5.6% | 3.2% | 1.4% | 0.5% |
| 3 Gol | 1.4% | 2.4% | 2.1% | 1.2% | 0.5% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.7% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Smouha SC — Son 5 Maç
M
vs Pyramids FC (E)
0 - 1
M
vs Pyramids FC (E)
2 - 3
M
vs Pyramids FC (D)
3 - 0
M
vs Pyramids FC (D)
5 - 2
M
vs Pyramids FC (E)
1 - 2
Pyramids FC — Son 5 Maç
G
vs Smouha SC (D)
0 - 1
G
vs Smouha SC (D)
2 - 3
G
vs Smouha SC (E)
3 - 0
G
vs Smouha SC (E)
5 - 2
G
vs Smouha SC (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 07.02.2025 | Premier League | Smouha SC | 0 - 1 | Pyramids FC |
| 02.07.2024 | Premier League | Smouha SC | 2 - 3 | Pyramids FC |
| 13.06.2024 | Premier League | Pyramids FC | 3 - 0 | Smouha SC |
| 28.06.2023 | Premier League | Pyramids FC | 5 - 2 | Smouha SC |
| 24.01.2023 | Premier League | Smouha SC | 1 - 2 | Pyramids FC |
| 19.08.2022 | Premier League | Pyramids FC | 5 - 1 | Smouha SC |
| 06.05.2022 | Premier League | Smouha SC | 0 - 2 | Pyramids FC |