Maç Listesine Dön
İngiltere Premier League • 04.02.2026 — 18:00

Smouha SC

Elo: 1450
λ (Beklenen Gol): 1.14
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Pyramids FC

Elo: 1674
λ (Beklenen Gol): 1.73
Model Güven Derecesi:
%78
Smouha SC - Pyramids FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.14, Dep: 1.73 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pyramids FC %50.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Smouha SC xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Pyramids FC xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.14 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %24.1
X (Beraberlik) %25.4
2 (Deplasman) %50.5

Çifte Şans 1X: %49.5
Çifte Şans X2: %75.9
Çifte Şans 12: %74.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.4 0.5 Alt: %6.6
1.5 Üst: %78.9 1.5 Alt: %21.1
2.5 Üst: %54.7 2.5 Alt: %45.3
3.5 Üst: %32.3 3.5 Alt: %67.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %56.7
KG Yok %43.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.0
1-2
%9.7
0-1
%9.0
0-2
%8.5
0-0
%6.5
2-1
%6.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.1 İY X: %41.3 İY 2: %37.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.6 İY 0.5 Alt: %28.4
İY 1.5 Üst: %37.7 İY 1.5 Alt: %62.3
İY 2.5 Üst: %14.0 İY 2.5 Alt: %86.0
İY 3.5 Üst: %4.1 İY 3.5 Alt: %95.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.27
+
Dep 5.22
=
Toplam 9.48
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.6 8.5 Alt: %39.4
9.5 Üst: %47.6 9.5 Alt: %52.4
10.5 Üst: %35.2 10.5 Alt: %64.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.36 Korner (Ev: 1.96, Dep: 2.4)
İY 4.5 Üst: %44.1 İY 4.5 Alt: %55.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %31.8 | Eşit: %12.6 | Dep: %55.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.8
Ev: 10.7 • Dep: 13.1
İsabetli Şut 8.3
Ev: 3.8 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.0 21.5 Alt: %33.0
23.5 Şut Üst: %50.9 23.5 Alt: %49.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.7 7.5 Alt: %41.4
8.5 İsabetli Üst: %44.8 8.5 Alt: %55.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Smouha SC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pyramids FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Smouha SC (+0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Pyramids FC (-0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.36 %9.7 %0.0 @1.11 %90.4
-1.25 @9.61 %10.4 %0.0 @1.12 %89.6
-1.00 @8.86 %11.3 %14.5 @1.13 %88.7
-0.75 @5.48 %18.3 %0.0 @1.22 %81.8
-0.50 @4.13 %24.2 %0.0 @1.32 %75.8
-0.25 @3.60 %27.8 %0.0 @1.38 %72.3
0.0 @3.07 %32.5 %25.6 @1.48 %67.5
+0.25 @2.36 %42.5 %0.0 @1.74 %57.6
+0.50 Ana Hat @2.01 %49.8 %0.0 @1.99 %50.2
+0.75 @1.78 %56.2 %0.0 @2.28 %43.8
+1.00 @1.55 %64.4 %22.7 @2.81 %35.6
+1.25 @1.45 %69.0 %0.0 @3.22 %31.0
+1.50 @1.38 %72.5 %0.0 @3.63 %27.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.32 %75.7 %0.0 @4.12 %24.3
+2.00 @1.39 %71.8 %24.4 @3.54 %28.2
+2.25 @1.62 %61.8 %0.0 @2.62 %38.2
+2.50 @1.84 %54.2 %0.0 @2.18 %45.8
+2.75 Ana Hat @2.07 %48.4 %0.0 @1.94 %51.6
+3.00 @2.45 %40.9 %22.6 @1.69 %59.1
+3.25 @2.80 %35.7 %0.0 @1.56 %64.3
+3.50 @3.16 %31.7 %0.0 @1.46 %68.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.6% 9.1% 8.6% 5.0% 2.2% 0.7%
1 Gol 5.7% 12.1% 9.8% 5.7% 2.5% 0.8%
2 Gol 3.7% 6.4% 5.6% 3.2% 1.4% 0.5%
3 Gol 1.4% 2.4% 2.1% 1.2% 0.5% 0.2%
4 Gol 0.4% 0.7% 0.6% 0.3% 0.1% 0.1%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
Smouha SC — Son 5 Maç
M vs Pyramids FC (E)
0 - 1
M vs Pyramids FC (E)
2 - 3
M vs Pyramids FC (D)
3 - 0
M vs Pyramids FC (D)
5 - 2
M vs Pyramids FC (E)
1 - 2
Pyramids FC — Son 5 Maç
G vs Smouha SC (D)
0 - 1
G vs Smouha SC (D)
2 - 3
G vs Smouha SC (E)
3 - 0
G vs Smouha SC (E)
5 - 2
G vs Smouha SC (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
07.02.2025 Premier League Smouha SC 0 - 1 Pyramids FC
02.07.2024 Premier League Smouha SC 2 - 3 Pyramids FC
13.06.2024 Premier League Pyramids FC 3 - 0 Smouha SC
28.06.2023 Premier League Pyramids FC 5 - 2 Smouha SC
24.01.2023 Premier League Smouha SC 1 - 2 Pyramids FC
19.08.2022 Premier League Pyramids FC 5 - 1 Smouha SC
06.05.2022 Premier League Smouha SC 0 - 2 Pyramids FC