Filipinler
PFL •
11.03.2026 — 11:00
Philippine Army
Elo: 1332λ (Beklenen Gol): 2.12
1 - 7
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Garelli United
Elo: 1428λ (Beklenen Gol): 1.03
Model Güven Derecesi:
%80
Philippine Army - Garelli United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.12, Dep: 1.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Philippine Army %61.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Philippine Army xG
2.35
Dengeli
Garelli United xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%61.5
X (Beraberlik)
%21.6
2 (Deplasman)
%16.9
Çifte Şans 1X: %83.2
Çifte Şans X2: %38.5
Çifte Şans 12: %78.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.9
0.5 Alt: %5.1
1.5 Üst: %82.9
1.5 Alt: %17.1
2.5 Üst: %61.0
2.5 Alt: %39.0
3.5 Üst: %38.6
3.5 Alt: %61.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.4
KG Yok
%42.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.1
2-1
%9.9
2-0
%9.6
1-0
%8.4
3-1
%7.0
3-0
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.4
İY X: %37.9
İY 2: %16.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.9
İY 0.5 Alt: %25.1
İY 1.5 Üst: %42.1
İY 1.5 Alt: %57.9
İY 2.5 Üst: %16.8
İY 2.5 Alt: %83.2
İY 3.5 Üst: %5.3
İY 3.5 Alt: %94.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.35
+
Dep
3.94
=
Toplam
10.28
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.8
8.5 Alt: %30.2
9.5 Üst: %57.7
9.5 Alt: %42.3
10.5 Üst: %45.3
10.5 Alt: %54.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.73 Korner (Ev: 2.92, Dep: 1.81)
İY 4.5 Üst: %51.1
İY 4.5 Alt: %48.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %72.4 |
Eşit: %9.6 |
Dep: %18.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.4
Ev: 17 • Dep: 9.5
İsabetli Şut
9.3
Ev: 6 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %83.1
21.5 Alt: %16.9
23.5 Şut Üst: %70.9
23.5 Alt: %29.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.8
7.5 Alt: %29.2
8.5 İsabetli Üst: %58.1
8.5 Alt: %41.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPhilippine Army
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Garelli United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Philippine Army (-1.00)
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %23.1
Garelli United (+1.00)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %22.8
+3.00 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| -1.25 | @2.35 | %42.6 | %0.0 | @1.74 | %57.4 |
| -1.00 Ana Hat | @2.04 | %49.0 | %23.1 | @1.96 | %51.0 |
| -0.75 | @1.80 | %55.7 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| -0.50 | @1.65 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| -0.25 | @1.46 | %68.3 | %0.0 | @3.16 | %31.7 |
| 0.0 | @1.28 | %78.0 | %22.1 | @4.55 | %22.0 |
| +0.25 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.19 | %19.3 |
| +0.50 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.83 | %17.1 |
| +0.75 | @1.14 | %87.6 | %0.0 | @8.09 | %12.4 |
| +1.00 | @1.08 | %93.0 | %10.9 | @14.28 | %7.0 |
| +1.25 | @1.07 | %93.4 | %0.0 | @15.16 | %6.6 |
| +1.50 | @1.07 | %93.8 | %0.0 | @16.03 | %6.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.24 | %80.3 | %0.0 | @5.09 | %19.7 |
| +2.00 | @1.29 | %77.5 | %22.5 | @4.44 | %22.5 |
| +2.25 | @1.48 | %67.7 | %0.0 | @3.10 | %32.3 |
| +2.50 | @1.66 | %60.1 | %0.0 | @2.51 | %39.9 |
| +2.75 | @1.82 | %55.0 | %0.0 | @2.22 | %45.0 |
| +3.00 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %22.8 | @1.93 | %51.7 |
| +3.25 | @2.38 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| +3.50 | @2.68 | %37.3 | %0.0 | @1.59 | %62.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.1% | 3.8% | 2.3% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 8.6% | 10.3% | 4.9% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.8% | 10.1% | 5.2% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.9% | 7.2% | 3.7% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.7% | 3.8% | 2.0% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.6% | 1.6% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Philippine Army — Son 5 Maç
B
vs Maharlika (E)
1 - 1
M
vs Maharlika (D)
5 - 1
M
vs Mendiola (E)
0 - 1
M
vs Garelli United (E)
0 - 1
M
vs Maharlika (E)
0 - 1
Garelli United — Son 5 Maç
M
vs Manila Digger (D)
6 - 1
M
vs Dynamic Herb Cebu (E)
0 - 6
M
vs Tuloy (D)
3 - 0
G
vs Philippine Army (D)
0 - 1
M
vs Manila Digger (E)
0 - 7
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.07.2024 | PFL | Philippine Army | 0 - 1 | Garelli United |