Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
South-Africa
Super League Women •
16.05.2026 — 17:00
Zulte-Waregem W
Elo: 1467λ (Beklenen Gol): 2.74
4 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Westerlo W
Elo: 1399λ (Beklenen Gol): 0.74
Model Güven Derecesi:
%90
Zulte-Waregem W - Westerlo W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.74, Dep: 0.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Zulte-Waregem W %78.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %14.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.4
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%65.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Zulte-Waregem W xG
2.79
Dengeli
Westerlo W xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%78.7
X (Beraberlik)
%14.3
2 (Deplasman)
%7.0
Çifte Şans 1X: %93.0
Çifte Şans X2: %21.3
Çifte Şans 12: %85.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.2
0.5 Alt: %3.8
1.5 Üst: %86.6
1.5 Alt: %13.4
2.5 Üst: %67.4
2.5 Alt: %32.6
3.5 Üst: %45.7
3.5 Alt: %54.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.3
KG Yok
%50.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%11.6
3-0
%10.6
2-1
%8.6
1-0
%8.0
3-1
%7.8
4-0
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %58.6
İY X: %32.0
İY 2: %9.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.3
İY 0.5 Alt: %21.8
İY 1.5 Üst: %46.5
İY 1.5 Alt: %53.5
İY 2.5 Üst: %20.1
İY 2.5 Alt: %79.9
İY 3.5 Üst: %6.6
İY 3.5 Alt: %93.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.59
+
Dep
3.31
=
Toplam
10.9
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.9
8.5 Alt: %24.1
9.5 Üst: %64.9
9.5 Alt: %35.1
10.5 Üst: %52.8
10.5 Alt: %47.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.01 Korner (Ev: 3.49, Dep: 1.52)
İY 4.5 Üst: %56.2
İY 4.5 Alt: %43.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %87.8 |
Eşit: %5.3 |
Dep: %6.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.4
Ev: 20.7 • Dep: 7.7
İsabetli Şut
10
Ev: 7.4 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %90.7
21.5 Alt: %9.3
23.5 Şut Üst: %82.1
23.5 Alt: %17.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %78.0
7.5 Alt: %22.0
8.5 İsabetli Üst: %66.8
8.5 Alt: %33.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiZulte-Waregem W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Westerlo W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Zulte-Waregem W (-1.75)
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Westerlo W (+1.75)
@2.02
%49.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.92
%52.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.78 | %56.1 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
| -1.25 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| -1.00 | @1.40 | %71.3 | %21.3 | @3.48 | %28.7 |
| -0.75 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.95 | %25.3 |
| -0.50 | @1.29 | %77.4 | %0.0 | @4.42 | %22.6 |
| -0.25 | @1.19 | %83.7 | %0.0 | @6.14 | %16.3 |
| 0.0 | @1.10 | %91.2 | %15.2 | @11.36 | %8.8 |
| +0.25 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.38 | %8.1 |
| +0.50 | @1.08 | %92.5 | %0.0 | @13.39 | %7.5 |
| +0.75 | @1.05 | %95.1 | %0.0 | @20.35 | %4.9 |
| +1.00 | @1.02 | %97.8 | %5.4 | @45.15 | %2.2 |
| +1.25 | @1.02 | %97.9 | %0.0 | @46.44 | %2.2 |
| +1.50 | @1.02 | %97.9 | %0.0 | @47.72 | %2.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %84.2 | %0.0 | @6.32 | %15.8 |
| +2.00 | @1.22 | %82.2 | %20.4 | @5.60 | %17.9 |
| +2.25 | @1.37 | %72.8 | %0.0 | @3.68 | %27.2 |
| +2.50 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| +2.75 | @1.64 | %60.9 | %0.0 | @2.56 | %39.1 |
| +3.00 | @1.82 | %55.1 | %23.0 | @2.23 | %44.9 |
| +3.25 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %0.0 | @1.92 | %52.1 |
| +3.50 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.74 | %57.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.8% | 1.9% | 0.9% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 8.5% | 7.1% | 2.5% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.3% | 9.1% | 3.4% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 11.2% | 8.3% | 3.1% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 7.7% | 5.7% | 2.1% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 4.2% | 3.1% | 1.2% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Zulte-Waregem W — Son 5 Maç
G
vs Gent W (E)
4 - 1
B
vs Genk W (E)
0 - 0
M
vs Westerlo W (D)
2 - 1
B
vs Genk W (E)
3 - 3
G
vs Westerlo W (D)
1 - 5
Westerlo W — Son 5 Maç
M
vs Genk W (E)
0 - 3
M
vs Genk W (D)
2 - 0
G
vs Zulte-Waregem W (E)
2 - 1
M
vs Gent W (D)
1 - 0
M
vs Gent W (E)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Super League Women | Westerlo W | 2 - 1 | Zulte-Waregem W |
| 21.02.2026 | Super League Women | Westerlo W | 1 - 5 | Zulte-Waregem W |
| 22.11.2025 | Super League Women | Westerlo W | 0 - 2 | Zulte-Waregem W |
| 20.09.2025 | Super League Women | Zulte-Waregem W | 4 - 1 | Westerlo W |
| 16.05.2025 | Super League Women | Westerlo W | 2 - 2 | Zulte-Waregem W |
| 11.04.2025 | Super League Women | Zulte-Waregem W | 3 - 0 | Westerlo W |
| 08.03.2025 | Super League Women | Zulte-Waregem W | 1 - 0 | Westerlo W |
| 25.01.2025 | Super League Women | Westerlo W | 1 - 0 | Zulte-Waregem W |