Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
South-Africa
Super League Women •
09.05.2026 — 17:00
Club Brugge W
Elo: 1490λ (Beklenen Gol): 1.46
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Standard Liege W
Elo: 1445λ (Beklenen Gol): 2.50
Model Güven Derecesi:
%90
Club Brugge W - Standard Liege W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.46, Dep: 2.50 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Standard Liege W %59.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Club Brugge W xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Standard Liege W xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.46 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%20.7
X (Beraberlik)
%19.5
2 (Deplasman)
%59.7
Çifte Şans 1X: %40.3
Çifte Şans X2: %79.3
Çifte Şans 12: %80.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.4
0.5 Alt: %2.6
1.5 Üst: %91.0
1.5 Alt: %9.0
2.5 Üst: %75.5
2.5 Alt: %24.5
3.5 Üst: %55.7
3.5 Alt: %44.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%70.9
KG Yok
%29.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.7
1-1
%7.5
1-3
%7.3
2-2
%6.4
0-2
%6.0
2-3
%5.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.5
İY X: %33.9
İY 2: %45.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.1
İY 0.5 Alt: %17.9
İY 1.5 Üst: %53.7
İY 1.5 Alt: %46.3
İY 2.5 Üst: %25.9
İY 2.5 Alt: %74.1
İY 3.5 Üst: %10.0
İY 3.5 Alt: %90.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.01
+
Dep
7.09
=
Toplam
12.1
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %85.1
8.5 Alt: %14.9
9.5 Üst: %76.6
9.5 Alt: %23.4
10.5 Üst: %66.3
10.5 Alt: %33.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.57 Korner (Ev: 2.3, Dep: 3.26)
İY 4.5 Üst: %65.3
İY 4.5 Alt: %34.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %22.8 |
Eşit: %9.8 |
Dep: %67.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.4
Ev: 12.9 • Dep: 18.5
İsabetli Şut
10.9
Ev: 4.6 • Dep: 6.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.7
21.5 Alt: %3.3
23.5 Şut Üst: %92.5
23.5 Alt: %7.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.2
7.5 Alt: %14.8
8.5 İsabetli Üst: %76.1
8.5 Alt: %23.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiClub Brugge W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Standard Liege W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Club Brugge W (+1.00)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %21.1
Standard Liege W (-1.00)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.94
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.83 | %9.2 | %0.0 | @1.10 | %90.8 |
| -1.25 | @10.18 | %9.8 | %0.0 | @1.11 | %90.2 |
| -1.00 | @9.52 | %10.5 | %12.1 | @1.12 | %89.5 |
| -0.75 | @6.15 | %16.3 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| -0.50 | @4.69 | %21.3 | %0.0 | @1.27 | %78.7 |
| -0.25 | @4.21 | %23.7 | %0.0 | @1.31 | %76.3 |
| 0.0 | @3.73 | %26.8 | %20.4 | @1.37 | %73.2 |
| +0.25 | @2.85 | %35.1 | %0.0 | @1.54 | %64.9 |
| +0.50 | @2.40 | %41.8 | %0.0 | @1.72 | %58.3 |
| +0.75 | @2.14 | %46.7 | %0.0 | @1.88 | %53.3 |
| +1.00 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %21.1 | @2.12 | %47.1 |
| +1.25 | @1.71 | %58.5 | %0.0 | @2.41 | %41.5 |
| +1.50 | @1.59 | %62.9 | %0.0 | @2.69 | %37.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %89.8 | %0.0 | @9.76 | %10.3 |
| +2.00 | @1.13 | %88.8 | %16.3 | @8.89 | %11.2 |
| +2.25 | @1.24 | %80.9 | %0.0 | @5.24 | %19.1 |
| +2.50 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.89 | %25.7 |
| +2.75 | @1.40 | %71.4 | %0.0 | @3.49 | %28.6 |
| +3.00 | @1.48 | %67.6 | %20.7 | @3.09 | %32.4 |
| +3.25 | @1.67 | %59.8 | %0.0 | @2.49 | %40.2 |
| +3.50 | @1.87 | %53.6 | %0.0 | @2.16 | %46.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.6% | 4.5% | 6.3% | 5.2% | 3.3% | 1.6% |
| 1 Gol | 2.4% | 7.9% | 9.1% | 7.6% | 4.7% | 2.4% |
| 2 Gol | 2.1% | 5.3% | 6.6% | 5.5% | 3.5% | 1.7% |
| 3 Gol | 1.0% | 2.6% | 3.2% | 2.7% | 1.7% | 0.8% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.9% | 1.2% | 1.0% | 0.6% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
Club Brugge W — Son 5 Maç
B
vs Standard Liege W (D)
2 - 2
M
vs OH Leuven W (D)
2 - 1
M
vs Anderlecht W (E)
0 - 2
M
vs Standard Liege W (E)
0 - 3
M
vs OH Leuven W (D)
2 - 1
Standard Liege W — Son 5 Maç
B
vs Club Brugge W (E)
2 - 2
G
vs Club Brugge W (D)
0 - 3
M
vs Club Brugge W (D)
4 - 2
B
vs Club Brugge W (E)
0 - 0
B
vs Club Brugge W (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Super League Women | Standard Liege W | 2 - 2 | Club Brugge W |
| 21.03.2026 | Super League Women | Club Brugge W | 0 - 3 | Standard Liege W |
| 13.12.2025 | Super League Women | Club Brugge W | 4 - 2 | Standard Liege W |
| 20.09.2025 | Super League Women | Standard Liege W | 0 - 0 | Club Brugge W |
| 17.05.2025 | Super League Women | Club Brugge W | 2 - 2 | Standard Liege W |
| 26.04.2025 | Super League Women | Standard Liege W | 1 - 2 | Club Brugge W |
| 08.02.2025 | Super League Women | Standard Liege W | 1 - 2 | Club Brugge W |
| 16.11.2024 | Super League Women | Club Brugge W | 4 - 3 | Standard Liege W |