Fransa
Ligue 1 •
08.02.2026 — 19:30
AS Camberene
Elo: 1471λ (Beklenen Gol): 1.21
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Pikine
Elo: 1483λ (Beklenen Gol): 0.73
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
AS Camberene - Pikine mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.21, Dep: 0.73 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre AS Camberene %46.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %30.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
AS Camberene xG
1.55
Dengeli
Pikine xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.6
X (Beraberlik)
%32.0
2 (Deplasman)
%21.4
Çifte Şans 1X: %78.6
Çifte Şans X2: %53.4
Çifte Şans 12: %68.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.7
0.5 Alt: %15.3
1.5 Üst: %58.8
1.5 Alt: %41.3
2.5 Üst: %30.8
2.5 Alt: %69.3
3.5 Üst: %13.3
3.5 Alt: %86.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%37.3
KG Yok
%62.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%16.4
0-0
%15.3
1-1
%13.6
2-0
%10.5
0-1
%9.5
2-1
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.2
İY X: %50.7
İY 2: %17.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.7
İY 0.5 Alt: %42.3
İY 1.5 Üst: %22.3
İY 1.5 Alt: %77.7
İY 2.5 Üst: %5.8
İY 2.5 Alt: %94.2
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.52
+
Dep
3.29
=
Toplam
7.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.1
8.5 Alt: %61.9
9.5 Üst: %26.0
9.5 Alt: %74.0
10.5 Üst: %16.5
10.5 Alt: %83.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.59 Korner (Ev: 2.08, Dep: 1.51)
İY 4.5 Üst: %29.2
İY 4.5 Alt: %70.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.1 |
Eşit: %13.3 |
Dep: %26.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.1
Ev: 11.4 • Dep: 7.6
İsabetli Şut
6.7
Ev: 4.1 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %27.9
21.5 Alt: %72.1
23.5 Şut Üst: %15.4
23.5 Alt: %84.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %35.3
7.5 Alt: %64.7
8.5 İsabetli Üst: %23.0
8.5 Alt: %77.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAS Camberene
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pikine
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
AS Camberene (-0.50)
@2.15
%46.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Pikine (+0.50)
@1.87
%53.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.73 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| -1.25 | @4.13 | %24.2 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
| -1.00 | @3.53 | %28.3 | %25.4 | @1.39 | %71.7 |
| -0.75 | @2.58 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
| -0.50 Ana Hat | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.5 |
| -0.25 | @1.81 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
| 0.0 | @1.46 | %68.5 | %32.1 | @3.17 | %31.5 |
| +0.25 | @1.34 | %74.5 | %0.0 | @3.92 | %25.5 |
| +0.50 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.67 | %21.4 |
| +0.75 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.64 | %15.1 |
| +1.00 | @1.08 | %92.4 | %14.9 | @13.14 | %7.6 |
| +1.25 | @1.08 | %93.0 | %0.0 | @14.29 | %7.0 |
| +1.50 | @1.07 | %93.5 | %0.0 | @15.45 | %6.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %0.0 | @2.08 | %48.1 |
| +2.00 | @2.35 | %42.6 | %28.0 | @1.74 | %57.5 |
| +2.25 | @2.81 | %35.6 | %0.0 | @1.55 | %64.4 |
| +2.50 | @3.27 | %30.6 | %0.0 | @1.44 | %69.4 |
| +2.75 | @4.17 | %24.0 | %0.0 | @1.32 | %76.0 |
| +3.00 | @6.30 | %15.9 | %17.5 | @1.19 | %84.1 |
| +3.25 | @6.97 | %14.4 | %0.0 | @1.17 | %85.7 |
| +3.50 | @7.64 | %13.1 | %0.0 | @1.15 | %86.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.3% | 9.5% | 3.8% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.5% | 13.7% | 4.6% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 10.5% | 7.7% | 2.8% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.3% | 3.1% | 1.1% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.3% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
AS Camberene — Son 5 Maç
G
vs Stade de Mbour (E)
2 - 1
M
vs Wally Daan (D)
1 - 0
Pikine — Son 5 Maç
B
vs Génération Foot (D)
0 - 0
B
vs Teungueth (D)
0 - 0
M
vs Génération Foot (D)
4 - 0
G
vs Teungueth (D)
0 - 1
M
vs Génération Foot (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.