Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
Ligue 1 •
13.05.2026 — 20:00
Génération Foot
Elo: 1562λ (Beklenen Gol): 0.78
3 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
AS Camberene
Elo: 1469λ (Beklenen Gol): 0.34
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Génération Foot - AS Camberene mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.78, Dep: 0.34 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Génération Foot %42.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %10.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %16.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %43.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Génération Foot xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
AS Camberene xG
0.80
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.78 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.4
X (Beraberlik)
%43.2
2 (Deplasman)
%14.5
Çifte Şans 1X: %85.5
Çifte Şans X2: %57.6
Çifte Şans 12: %56.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %66.8
0.5 Alt: %33.2
1.5 Üst: %31.6
1.5 Alt: %68.4
2.5 Üst: %10.4
2.5 Alt: %89.6
3.5 Üst: %2.8
3.5 Alt: %97.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%16.4
KG Yok
%83.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%33.2
1-0
%24.7
0-1
%10.6
2-0
%9.9
1-1
%9.4
2-1
%3.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.7
İY X: %64.1
İY 2: %10.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %39.4
İY 0.5 Alt: %60.6
İY 1.5 Üst: %9.4
İY 1.5 Alt: %90.6
İY 2.5 Üst: %1.5
İY 2.5 Alt: %98.5
İY 3.5 Üst: %0.2
İY 3.5 Alt: %99.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.65
+
Dep
2.46
=
Toplam
6.11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %16.4
8.5 Alt: %83.6
9.5 Üst: %9.2
9.5 Alt: %90.9
10.5 Üst: %4.7
10.5 Alt: %95.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 2.81 Korner (Ev: 1.68, Dep: 1.13)
İY 4.5 Üst: %15.4
İY 4.5 Alt: %84.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.8 |
Eşit: %14.8 |
Dep: %24.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
14.3
Ev: 8.8 • Dep: 5.5
İsabetli Şut
4.9
Ev: 3.1 • Dep: 1.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %3.5
21.5 Alt: %96.5
23.5 Şut Üst: %1.2
23.5 Alt: %98.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %12.6
7.5 Alt: %87.4
8.5 İsabetli Üst: %6.4
8.5 Alt: %93.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGénération Foot
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
AS Camberene
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Génération Foot (-0.25)
@1.85
%54.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
AS Camberene (+0.25)
@2.18
%46.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@3.17
%31.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.46
%68.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.08 | %14.1 | %0.0 | @1.16 | %85.9 |
| -1.25 | @6.08 | %16.5 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
| -1.00 | @5.08 | %19.7 | %28.2 | @1.25 | %80.3 |
| -0.75 | @3.04 | %32.9 | %0.0 | @1.49 | %67.1 |
| -0.50 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.74 | %57.6 |
| -0.25 Ana Hat | @1.85 | %54.0 | %0.0 | @2.18 | %46.0 |
| 0.0 | @1.34 | %74.6 | %43.2 | @3.93 | %25.5 |
| +0.25 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.42 | %18.5 |
| +0.50 | @1.17 | %85.5 | %0.0 | @6.91 | %14.5 |
| +0.75 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.17 | %9.0 |
| +1.00 | @1.03 | %97.3 | %12.1 | @37.24 | %2.7 |
| +1.25 | @1.03 | %97.5 | %0.0 | @39.81 | %2.5 |
| +1.50 | @1.02 | %97.6 | %0.0 | @42.37 | %2.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @4.26 | %23.5 | %0.0 | @1.31 | %76.5 |
| +2.00 | @7.57 | %13.2 | %21.2 | @1.15 | %86.8 |
| +2.25 | @8.59 | %11.6 | %0.0 | @1.13 | %88.4 |
| +2.50 | @9.60 | %10.4 | %0.0 | @1.12 | %89.6 |
| +2.75 | @14.63 | %6.8 | %0.0 | @1.07 | %93.2 |
| +3.00 | @33.80 | %3.0 | %7.7 | @1.03 | %97.0 |
| +3.25 | @35.20 | %2.8 | %0.0 | @1.03 | %97.2 |
| +3.50 | @36.61 | %2.7 | %0.0 | @1.03 | %97.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 33.2% | 10.5% | 1.9% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 24.7% | 9.4% | 1.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.9% | 3.4% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.6% | 0.9% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Génération Foot — Son 5 Maç
G
vs Casa Sport (D)
1 - 2
G
vs Jaraaf (E)
2 - 0
M
vs Pikine (D)
1 - 0
G
vs Diambars (D)
0 - 2
AS Camberene — Son 5 Maç
B
vs La Linguère (E)
1 - 1
B
vs Gorée (E)
0 - 0
B
vs Guédiawaye (D)
0 - 0
M
vs Teungueth (E)
0 - 1
B
vs Stade de Mbour (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.