Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
China
Segunda División •
09.11.2026 — 22:30
Sabadell
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 1.99
VS
Başlamadı
Real Sociedad II
Elo: 1460λ (Beklenen Gol): 1.31
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sabadell - Real Sociedad II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.99, Dep: 1.31 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sabadell %52.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%53.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 40.4%
Elo: 25.5%
Pinnacle: 21.3%
Xg: 12.8%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sabadell xG
2.31
Dengeli
Real Sociedad II xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%52.4
X (Beraberlik)
%23.2
2 (Deplasman)
%24.4
Çifte Şans 1X: %75.6
Çifte Şans X2: %47.6
Çifte Şans 12: %76.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.5
0.5 Alt: %4.5
1.5 Üst: %84.9
1.5 Alt: %15.1
2.5 Üst: %64.1
2.5 Alt: %35.9
3.5 Üst: %42.0
3.5 Alt: %58.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.8
KG Yok
%36.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.3
2-1
%9.6
2-0
%7.3
1-0
%6.6
3-1
%6.3
1-2
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.8
İY X: %38.2
İY 2: %22.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.4
İY 0.5 Alt: %23.6
İY 1.5 Üst: %44.5
İY 1.5 Alt: %55.5
İY 2.5 Üst: %18.6
İY 2.5 Alt: %81.4
İY 3.5 Üst: %6.1
İY 3.5 Alt: %93.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.09
+
Dep
4.54
=
Toplam
10.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.3
8.5 Alt: %26.7
9.5 Üst: %61.8
9.5 Alt: %38.2
10.5 Üst: %49.5
10.5 Alt: %50.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.89 Korner (Ev: 2.8, Dep: 2.09)
İY 4.5 Üst: %54.0
İY 4.5 Alt: %46.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %62.5 |
Eşit: %11.1 |
Dep: %26.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.4
Ev: 16.2 • Dep: 11.2
İsabetli Şut
9.6
Ev: 5.8 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.2
21.5 Alt: %12.8
23.5 Şut Üst: %76.6
23.5 Alt: %23.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.1
7.5 Alt: %25.9
8.5 İsabetli Üst: %61.9
8.5 Alt: %38.1
Bahis Oranları & Beklenen Değer (EV) Analizi
William Hill • Marj: %37.1| Seçim | Piyasa Oranı | Arındırılmış Piyasa İhtimali | Model Olasılığımız | Beklenen Değer (EV) | Fark (Edge) | Kelly Tavsiyesi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MS 1 | 1,25 | %64.9 | %52.4 | -34.5% | -12.5% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| MS X | 3,50 | %17.5 | %23.2 | -18.9% | +5.6% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| MS 2 | 3,50 | %17.5 | %24.4 | -14.6% | +6.9% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| 2.5 Gol Üst Değerli Bahis | 5,00 | %18.7 | %64.1 | +220.6% | +45.4% | Kasanın %5.0'i |
| 2.5 Gol Alt | 1,15 | %81.3 | %35.9 | -58.7% | -45.4% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| Karşılıklı Gol Var Değerli Bahis | 4,80 | %19.3 | %63.8 | +206.4% | +44.5% | Kasanın %5.0'i |
| Karşılıklı Gol Yok | 1,15 | %80.7 | %36.2 | -58.4% | -44.5% | 0% (Bahis Önerilmez) |
Derece: A+ — Keskin Değer (Sharp +EV)
En Yüksek Değerli Pazar: 2.5 Gol Üst (@5,00)
+220.6% EV
Matematiksel Avantaj: +45.4%
* EV = (Model Olasılığı × Decimal Oran) - 1. Pozitif EV, uzun vadede istatistiksel matematiksel avantajı gösterir.
Shin (1993) De-Margined Bias Düzeltmeli
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSabadell
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Real Sociedad II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sabadell (-0.50)
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Real Sociedad II (+0.50)
@2.07
%48.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.33 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| -1.25 | @2.97 | %33.7 | %0.0 | @1.51 | %66.3 |
| -1.00 | @2.61 | %38.4 | %21.8 | @1.62 | %61.6 |
| -0.75 | @2.18 | %45.9 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
| -0.50 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.07 | %48.2 |
| -0.25 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
| 0.0 | @1.48 | %67.8 | %23.6 | @3.10 | %32.2 |
| +0.25 | @1.39 | %72.1 | %0.0 | @3.58 | %27.9 |
| +0.50 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.06 | %24.6 |
| +0.75 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.29 | %18.9 |
| +1.00 | @1.14 | %87.7 | %14.1 | @8.16 | %12.3 |
| +1.25 | @1.13 | %88.7 | %0.0 | @8.83 | %11.3 |
| +1.50 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.50 | %10.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.8 | %0.0 | @5.81 | %17.2 |
| +2.00 | @1.24 | %80.5 | %21.2 | @5.12 | %19.5 |
| +2.25 | @1.41 | %71.0 | %0.0 | @3.44 | %29.1 |
| +2.50 | @1.58 | %63.4 | %0.0 | @2.74 | %36.6 |
| +2.75 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| +3.00 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %22.5 | @2.12 | %47.2 |
| +3.25 | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.86 | %53.9 |
| +3.50 | @2.44 | %40.9 | %0.0 | @1.69 | %59.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.5% | 4.2% | 3.2% | 1.4% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 6.7% | 10.5% | 6.4% | 2.8% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.4% | 9.7% | 6.4% | 2.8% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 4.9% | 6.5% | 4.2% | 1.9% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 2.4% | 3.2% | 2.1% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.0% | 1.3% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Sabadell — Son 5 Maç
M
vs Albacete (D)
2 - 1
B
vs Tenerife (E)
1 - 1
M
vs Burgos (D)
1 - 0
G
vs AD Ceuta FC (D)
1 - 2
B
vs FC Andorra (E)
0 - 0
Real Sociedad II — Son 5 Maç
G
vs Girona (E)
1 - 0
M
vs Las Palmas (D)
1 - 0
M
vs Almeria (E)
2 - 4
M
vs Celta de Vigo II (D)
4 - 1
M
vs Granada CF (E)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.