Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 29.03.2026 — 14:00

SG Unterrath U19

Elo: 1396
λ (Beklenen Gol): 1.79
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Meppen U19

Elo: 1489
λ (Beklenen Gol): 1.99
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
SG Unterrath U19 - Meppen U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.79, Dep: 1.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Meppen U19 %42.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %72.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
SG Unterrath U19 xG 2.00
Dengeli
Meppen U19 xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.9
X (Beraberlik) %22.5
2 (Deplasman) %42.6

Çifte Şans 1X: %57.4
Çifte Şans X2: %65.1
Çifte Şans 12: %77.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.0 0.5 Alt: %3.0
1.5 Üst: %89.7 1.5 Alt: %10.3
2.5 Üst: %72.8 2.5 Alt: %27.2
3.5 Üst: %52.3 3.5 Alt: %47.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %72.6
KG Yok %27.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%8.7
1-2
%8.1
2-1
%7.3
2-2
%7.2
1-3
%5.4
2-3
%4.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.5 İY X: %36.1 İY 2: %34.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.7 İY 0.5 Alt: %19.3
İY 1.5 Üst: %51.5 İY 1.5 Alt: %48.5
İY 2.5 Üst: %24.0 İY 2.5 Alt: %76.0
İY 3.5 Üst: %9.0 İY 3.5 Alt: %91.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.69
+
Dep 5.99
=
Toplam 11.69
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %82.3 8.5 Alt: %17.7
9.5 Üst: %72.9 9.5 Alt: %27.1
10.5 Üst: %61.9 10.5 Alt: %38.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.38 Korner (Ev: 2.62, Dep: 2.76)
İY 4.5 Üst: %62.3 İY 4.5 Alt: %37.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %40.6 | Eşit: %11.8 | Dep: %47.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 30.3
Ev: 15 • Dep: 15.3
İsabetli Şut 10.6
Ev: 5.3 • Dep: 5.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.1 21.5 Alt: %4.9
23.5 Şut Üst: %89.6 23.5 Alt: %10.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %82.8 7.5 Alt: %17.2
8.5 İsabetli Üst: %72.9 8.5 Alt: %27.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
SG Unterrath U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Meppen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
SG Unterrath U19 (+0.25)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Meppen U19 (-0.25)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.04
%49.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.63 %17.8 %0.0 @1.22 %82.2
-1.25 @5.15 %19.4 %0.0 @1.24 %80.6
-1.00 @4.67 %21.4 %17.1 @1.27 %78.6
-0.75 @3.48 %28.8 %0.0 @1.40 %71.3
-0.50 @2.87 %34.8 %0.0 @1.53 %65.2
-0.25 @2.54 %39.4 %0.0 @1.65 %60.6
0.0 @2.21 %45.3 %23.1 @1.83 %54.7
+0.25 Ana Hat @1.91 %52.4 %0.0 @2.10 %47.6
+0.50 @1.73 %57.9 %0.0 @2.38 %42.1
+0.75 @1.56 %64.0 %0.0 @2.78 %36.0
+1.00 @1.40 %71.5 %19.0 @3.50 %28.5
+1.25 @1.34 %74.5 %0.0 @3.91 %25.6
+1.50 @1.30 %76.9 %0.0 @4.32 %23.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.13 %88.4 %0.0 @8.65 %11.6
+2.00 @1.15 %87.2 %17.4 @7.83 %12.8
+2.25 @1.27 %78.9 %0.0 @4.75 %21.1
+2.50 @1.39 %72.1 %0.0 @3.58 %27.9
+2.75 @1.45 %68.8 %0.0 @3.20 %31.2
+3.00 @1.55 %64.6 %21.1 @2.83 %35.4
+3.25 @1.75 %57.0 %0.0 @2.33 %43.0
+3.50 Ana Hat @1.96 %51.0 %0.0 @2.04 %49.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.0% 4.0% 4.6% 3.1% 1.5% 0.6%
1 Gol 3.6% 9.0% 8.3% 5.5% 2.7% 1.1%
2 Gol 3.8% 7.5% 7.4% 4.9% 2.4% 1.0%
3 Gol 2.3% 4.5% 4.4% 2.9% 1.5% 0.6%
4 Gol 1.0% 2.0% 2.0% 1.3% 0.7% 0.3%
5 Gol 0.4% 0.7% 0.7% 0.5% 0.2% 0.1%
SG Unterrath U19 — Son 5 Maç
B vs Preußen Münster U19 (D)
2 - 2
B vs Hombrucher SV U19 (E)
1 - 1
Meppen U19 — Son 5 Maç
G vs Hombrucher SV U19 (E)
3 - 1
M vs Preußen Münster U19 (E)
2 - 3
M vs Preußen Münster U19 (E)
1 - 3
G vs Preußen Münster U19 (D)
2 - 4
B vs Preußen Münster U19 (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.