Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
U19 Bundesliga •
26.04.2026 — 12:00
Alemannia Aachen U19
Elo: 1419λ (Beklenen Gol): 2.67
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
SG Unterrath U19
Elo: 1396λ (Beklenen Gol): 1.28
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Alemannia Aachen U19 - SG Unterrath U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.67, Dep: 1.28 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Alemannia Aachen U19 %66.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%57.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Alemannia Aachen U19 xG
2.75
Dengeli
SG Unterrath U19 xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%66.4
X (Beraberlik)
%17.8
2 (Deplasman)
%15.8
Çifte Şans 1X: %84.2
Çifte Şans X2: %33.6
Çifte Şans 12: %82.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.4
0.5 Alt: %2.6
1.5 Üst: %90.9
1.5 Alt: %9.1
2.5 Üst: %75.4
2.5 Alt: %24.7
3.5 Üst: %55.5
3.5 Alt: %44.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.6
KG Yok
%32.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.8
3-1
%7.8
1-1
%7.1
2-0
%6.9
3-0
%6.1
2-2
%5.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %50.2
İY X: %32.8
İY 2: %17.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.1
İY 0.5 Alt: %18.0
İY 1.5 Üst: %53.5
İY 1.5 Alt: %46.5
İY 2.5 Üst: %25.7
İY 2.5 Alt: %74.3
İY 3.5 Üst: %9.8
İY 3.5 Alt: %90.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.45
+
Dep
4.47
=
Toplam
11.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.0
8.5 Alt: %16.0
9.5 Üst: %75.1
9.5 Alt: %24.9
10.5 Üst: %64.4
10.5 Alt: %35.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.48 Korner (Ev: 3.43, Dep: 2.06)
İY 4.5 Üst: %64.0
İY 4.5 Alt: %36.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %76.5 |
Eşit: %8.1 |
Dep: %15.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.3
Ev: 20.3 • Dep: 11
İsabetli Şut
11
Ev: 7.2 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.6
21.5 Alt: %3.4
23.5 Şut Üst: %92.3
23.5 Alt: %7.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.6
7.5 Alt: %14.4
8.5 İsabetli Üst: %76.7
8.5 Alt: %23.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAlemannia Aachen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SG Unterrath U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Alemannia Aachen U19 (-1.25)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
SG Unterrath U19 (+1.25)
@1.94
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.91
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.30 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.6 |
| -1.25 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %0.0 | @1.94 | %51.4 |
| -1.00 | @1.81 | %55.2 | %21.3 | @2.23 | %44.9 |
| -0.75 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
| -0.50 | @1.55 | %64.7 | %0.0 | @2.83 | %35.3 |
| -0.25 | @1.40 | %71.4 | %0.0 | @3.50 | %28.6 |
| 0.0 | @1.25 | %79.7 | %18.8 | @4.93 | %20.3 |
| +0.25 | @1.22 | %81.8 | %0.0 | @5.50 | %18.2 |
| +0.50 | @1.20 | %83.5 | %0.0 | @6.07 | %16.5 |
| +0.75 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.27 | %12.1 |
| +1.00 | @1.08 | %92.8 | %9.9 | @13.79 | %7.3 |
| +1.25 | @1.07 | %93.1 | %0.0 | @14.55 | %6.9 |
| +1.50 | @1.07 | %93.5 | %0.0 | @15.31 | %6.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.56 | %10.5 |
| +2.00 | @1.13 | %88.5 | %16.5 | @8.70 | %11.5 |
| +2.25 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.15 | %19.4 |
| +2.50 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.84 | %26.1 |
| +2.75 | @1.41 | %70.9 | %0.0 | @3.43 | %29.1 |
| +3.00 | @1.49 | %67.0 | %21.0 | @3.03 | %33.0 |
| +3.25 | @1.69 | %59.2 | %0.0 | @2.45 | %40.8 |
| +3.50 | @1.89 | %53.0 | %0.0 | @2.13 | %47.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.6% | 2.1% | 1.7% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 4.9% | 7.5% | 4.5% | 1.9% | 0.6% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.3% | 9.3% | 6.0% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 6.5% | 8.3% | 5.3% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 4.3% | 5.5% | 3.5% | 1.5% | 0.5% | 0.1% |
| 5 Gol | 2.3% | 3.0% | 1.9% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
Alemannia Aachen U19 — Son 5 Maç
M
vs Fortuna Düsseldorf U19 (D)
2 - 0
G
vs Fortuna Düsseldorf U19 (E)
1 - 0
B
vs Elversberg U19 (D)
2 - 2
M
vs Fortuna Düsseldorf U19 (D)
3 - 1
B
vs Elversberg U19 (E)
2 - 2
SG Unterrath U19 — Son 5 Maç
M
vs Werder Bremen U19 (E)
1 - 3
M
vs Hombrucher SV U19 (D)
4 - 1
M
vs Werder Bremen U19 (D)
7 - 0
M
vs Meppen U19 (E)
0 - 3
B
vs Preußen Münster U19 (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.