Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
U19 Bundesliga •
28.02.2026 — 15:00
FK Pirmasens U19
Elo: 1479λ (Beklenen Gol): 1.67
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Elversberg U19
Elo: 1387λ (Beklenen Gol): 1.27
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
FK Pirmasens U19 - Elversberg U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.67, Dep: 1.27 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FK Pirmasens U19 %45.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FK Pirmasens U19 xG
1.95
Dengeli
Elversberg U19 xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.8
X (Beraberlik)
%25.7
2 (Deplasman)
%28.4
Çifte Şans 1X: %71.6
Çifte Şans X2: %54.2
Çifte Şans 12: %74.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.8
0.5 Alt: %6.2
1.5 Üst: %80.0
1.5 Alt: %20.0
2.5 Üst: %56.4
2.5 Alt: %43.7
3.5 Üst: %34.0
3.5 Alt: %66.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.3
KG Yok
%40.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.1
2-1
%9.4
1-0
%8.0
2-0
%7.4
1-2
%7.1
0-0
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.9
İY X: %41.1
İY 2: %24.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.5
İY 0.5 Alt: %27.5
İY 1.5 Üst: %38.9
İY 1.5 Alt: %61.1
İY 2.5 Üst: %14.7
İY 2.5 Alt: %85.3
İY 3.5 Üst: %4.4
İY 3.5 Alt: %95.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.44
+
Dep
4.46
=
Toplam
9.89
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %65.5
8.5 Alt: %34.5
9.5 Üst: %52.9
9.5 Alt: %47.1
10.5 Üst: %40.4
10.5 Alt: %59.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.55 Korner (Ev: 2.5, Dep: 2.05)
İY 4.5 Üst: %47.8
İY 4.5 Alt: %52.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %56.0 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %31.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.2
Ev: 14.2 • Dep: 10.9
İsabetli Şut
8.8
Ev: 5.1 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %76.3
21.5 Alt: %23.7
23.5 Şut Üst: %61.9
23.5 Alt: %38.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.3
7.5 Alt: %34.7
8.5 İsabetli Üst: %51.9
8.5 Alt: %48.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFK Pirmasens U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Elversberg U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FK Pirmasens U19 (-0.25)
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Elversberg U19 (+0.25)
@2.10
%47.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.01
%49.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.16 | %24.1 | %0.0 | @1.32 | %75.9 |
| -1.25 | @3.71 | %27.0 | %0.0 | @1.37 | %73.1 |
| -1.00 | @3.26 | %30.6 | %21.5 | @1.44 | %69.4 |
| -0.75 | @2.57 | %39.0 | %0.0 | @1.64 | %61.0 |
| -0.50 | @2.20 | %45.5 | %0.0 | @1.84 | %54.5 |
| -0.25 Ana Hat | @1.91 | %52.3 | %0.0 | @2.10 | %47.7 |
| 0.0 | @1.63 | %61.5 | %26.0 | @2.60 | %38.5 |
| +0.25 | @1.49 | %67.3 | %0.0 | @3.05 | %32.7 |
| +0.50 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.51 | %28.5 |
| +0.75 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.51 | %22.2 |
| +1.00 | @1.17 | %85.3 | %16.2 | @6.82 | %14.7 |
| +1.25 | @1.15 | %86.6 | %0.0 | @7.47 | %13.4 |
| +1.50 | @1.14 | %87.7 | %0.0 | @8.13 | %12.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.30 | %77.1 | %0.0 | @4.37 | %22.9 |
| +2.00 | @1.36 | %73.5 | %23.9 | @3.77 | %26.5 |
| +2.25 | @1.57 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| +2.50 | @1.79 | %55.9 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
| +2.75 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| +3.00 | @2.32 | %43.1 | %22.6 | @1.76 | %56.9 |
| +3.25 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| +3.50 | @3.00 | %33.3 | %0.0 | @1.50 | %66.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.2% | 5.9% | 4.3% | 1.8% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 8.0% | 12.2% | 7.2% | 3.1% | 1.0% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.4% | 9.4% | 6.0% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 4.1% | 5.2% | 3.3% | 1.4% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.7% | 2.2% | 1.4% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
FK Pirmasens U19 — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Elversberg U19 — Son 5 Maç
B
vs Alemannia Aachen U19 (E)
2 - 2
B
vs Alemannia Aachen U19 (D)
2 - 2
M
vs Greuther Fürth U19 (D)
2 - 1
M
vs Wehen Wiesbaden U19 (E)
2 - 3
G
vs Wehen Wiesbaden U19 (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.