Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
U19 Bundesliga •
29.03.2026 — 14:00
Saarbrücken U19
Elo: 1352λ (Beklenen Gol): 1.20
3 - 2
Tamamlandı
İY: 3 - 0
FK Pirmasens U19
Elo: 1479λ (Beklenen Gol): 2.07
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Saarbrücken U19 - FK Pirmasens U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.20, Dep: 2.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FK Pirmasens U19 %56.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saarbrücken U19 xG
1.55
Dengeli
FK Pirmasens U19 xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%20.9
X (Beraberlik)
%22.4
2 (Deplasman)
%56.7
Çifte Şans 1X: %43.3
Çifte Şans X2: %79.1
Çifte Şans 12: %77.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.4
0.5 Alt: %4.6
1.5 Üst: %84.5
1.5 Alt: %15.5
2.5 Üst: %63.5
2.5 Alt: %36.5
3.5 Üst: %41.4
3.5 Alt: %58.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.8
KG Yok
%38.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.1
1-2
%9.8
0-2
%8.1
0-1
%7.1
1-3
%6.8
2-2
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.7
İY X: %37.9
İY 2: %42.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.2
İY 0.5 Alt: %23.9
İY 1.5 Üst: %44.0
İY 1.5 Alt: %56.0
İY 2.5 Üst: %18.2
İY 2.5 Alt: %81.8
İY 3.5 Üst: %6.0
İY 3.5 Alt: %94.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.5
+
Dep
6.17
=
Toplam
10.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.8
8.5 Alt: %26.2
9.5 Üst: %62.3
9.5 Alt: %37.7
10.5 Üst: %50.1
10.5 Alt: %49.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.91 Korner (Ev: 2.07, Dep: 2.84)
İY 4.5 Üst: %54.4
İY 4.5 Alt: %45.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %25.1 |
Eşit: %10.9 |
Dep: %64.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.2
Ev: 11.4 • Dep: 15.8
İsabetli Şut
9.5
Ev: 4 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.5
21.5 Alt: %13.5
23.5 Şut Üst: %75.7
23.5 Alt: %24.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.9
7.5 Alt: %27.1
8.5 İsabetli Üst: %60.5
8.5 Alt: %39.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSaarbrücken U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FK Pirmasens U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Saarbrücken U19 (+0.75)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
FK Pirmasens U19 (-0.75)
@1.99
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.73 | %8.5 | %0.0 | @1.09 | %91.5 |
| -1.25 | @10.99 | %9.1 | %0.0 | @1.10 | %90.9 |
| -1.00 | @10.24 | %9.8 | %12.7 | @1.11 | %90.2 |
| -0.75 | @6.30 | %15.9 | %0.0 | @1.19 | %84.1 |
| -0.50 | @4.72 | %21.2 | %0.0 | @1.27 | %78.8 |
| -0.25 | @4.18 | %23.9 | %0.0 | @1.31 | %76.1 |
| 0.0 | @3.64 | %27.5 | %22.9 | @1.38 | %72.5 |
| +0.25 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.2 |
| +0.50 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
| +0.75 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %0.0 | @1.99 | %50.4 |
| +1.00 | @1.76 | %56.8 | %22.4 | @2.31 | %43.2 |
| +1.25 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.65 | %37.8 |
| +1.50 | @1.51 | %66.4 | %0.0 | @2.98 | %33.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.22 | %82.3 | %0.0 | @5.65 | %17.7 |
| +2.00 | @1.25 | %79.9 | %21.4 | @4.97 | %20.1 |
| +2.25 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.37 | %29.7 |
| +2.50 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +2.75 | @1.72 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +3.00 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %22.6 | @2.08 | %48.1 |
| +3.25 | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| +3.50 | @2.49 | %40.2 | %0.0 | @1.67 | %59.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.6% | 7.3% | 8.3% | 5.7% | 3.0% | 1.2% |
| 1 Gol | 3.9% | 10.4% | 10.0% | 6.9% | 3.6% | 1.5% |
| 2 Gol | 2.8% | 5.8% | 6.0% | 4.1% | 2.1% | 0.9% |
| 3 Gol | 1.1% | 2.3% | 2.4% | 1.7% | 0.9% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.7% | 0.7% | 0.5% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Saarbrücken U19 — Son 5 Maç
M
vs Schott Mainz U19 (E)
0 - 2
M
vs Viktoria Köln U19 (D)
3 - 1
M
vs Viktoria Köln U19 (E)
3 - 4
FK Pirmasens U19 — Son 5 Maç
G
vs Sandhausen U19 (E)
2 - 1
B
vs Schott Mainz U19 (D)
2 - 2
G
vs Elversberg U19 (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.