Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 28.03.2026 — 14:00

Chemnitzer FC U19

Elo: 1439
λ (Beklenen Gol): 1.35
5 - 0
Tamamlandı
İY: 3 - 0

Rot-Weiß Erfurt U19

Elo: 1379
λ (Beklenen Gol): 0.74
Model Güven Derecesi:
%44
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Chemnitzer FC U19 - Rot-Weiß Erfurt U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.35, Dep: 0.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chemnitzer FC U19 %50.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %35.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chemnitzer FC U19 xG 1.60
Dengeli
Rot-Weiß Erfurt U19 xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.4
X (Beraberlik) %30.0
2 (Deplasman) %19.7

Çifte Şans 1X: %80.4
Çifte Şans X2: %49.6
Çifte Şans 12: %70.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.8 0.5 Alt: %13.3
1.5 Üst: %62.9 1.5 Alt: %37.1
2.5 Üst: %35.0 2.5 Alt: %65.0
3.5 Üst: %16.1 3.5 Alt: %83.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %39.8
KG Yok %60.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%15.7
1-1
%13.3
0-0
%13.2
2-0
%11.2
2-1
%8.4
0-1
%8.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.1 İY X: %48.5 İY 2: %16.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.5 İY 0.5 Alt: %39.5
İY 1.5 Üst: %24.9 İY 1.5 Alt: %75.1
İY 2.5 Üst: %7.0 İY 2.5 Alt: %93.0
İY 3.5 Üst: %1.5 İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.8
+
Dep 3.32
=
Toplam 8.12
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %42.5 8.5 Alt: %57.5
9.5 Üst: %29.9 9.5 Alt: %70.1
10.5 Üst: %19.7 10.5 Alt: %80.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.74 Korner (Ev: 2.21, Dep: 1.53)
İY 4.5 Üst: %32.0 İY 4.5 Alt: %68.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %63.4 | Eşit: %12.5 | Dep: %24.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20
Ev: 12.3 • Dep: 7.7
İsabetli Şut 7
Ev: 4.4 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %35.7 21.5 Alt: %64.3
23.5 Şut Üst: %21.3 23.5 Alt: %78.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %40.4 7.5 Alt: %59.6
8.5 İsabetli Üst: %27.3 8.5 Alt: %72.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Chemnitzer FC U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rot-Weiß Erfurt U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Chemnitzer FC U19 (-0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Rot-Weiß Erfurt U19 (+0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.07 %24.6 %0.0 @1.33 %75.4
-1.25 @3.55 %28.2 %0.0 @1.39 %71.8
-1.00 @3.02 %33.1 %25.7 @1.49 %66.9
-0.75 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.1
-0.50 Ana Hat @1.99 %50.2 %0.0 @2.01 %49.8
-0.25 @1.69 %59.1 %0.0 @2.45 %40.9
0.0 @1.39 %71.9 %30.1 @3.55 %28.2
+0.25 @1.30 %76.8 %0.0 @4.32 %23.2
+0.50 @1.25 %80.3 %0.0 @5.08 %19.7
+0.75 @1.16 %86.2 %0.0 @7.25 %13.8
+1.00 @1.07 %93.1 %13.7 @14.39 %7.0
+1.25 @1.07 %93.6 %0.0 @15.53 %6.4
+1.50 @1.06 %94.0 %0.0 @16.67 %6.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.76 %56.7 %0.0 @2.31 %43.3
+2.00 Ana Hat @2.07 %48.3 %28.0 @1.93 %51.7
+2.25 @2.47 %40.4 %0.0 @1.68 %59.6
+2.50 @2.88 %34.8 %0.0 @1.53 %65.2
+2.75 @3.58 %28.0 %0.0 @1.39 %72.1
+3.00 @5.12 %19.5 %18.9 @1.24 %80.5
+3.25 @5.72 %17.5 %0.0 @1.21 %82.5
+3.50 @6.31 %15.8 %0.0 @1.19 %84.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 13.2% 8.2% 3.4% 0.8% 0.2% 0.0%
1 Gol 15.7% 13.3% 4.6% 1.1% 0.2% 0.0%
2 Gol 11.3% 8.4% 3.1% 0.8% 0.1% 0.0%
3 Gol 5.1% 3.8% 1.4% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.7% 1.3% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Chemnitzer FC U19 — Son 5 Maç
G vs SC Borea Dresden U19 (D)
0 - 2
Rot-Weiß Erfurt U19 — Son 5 Maç
B vs SC Borea Dresden U19 (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.